Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Facella   Dawna re-volto wróć!
04 lutego 2014 14:25
Libeerte, mam AVG, nigdy dotąd nie nawalał. Ale chyba już znam przyczynę, niestety tak to jest, jak się ma komputer na spółę... 😤
Facella, no różnie to bywa, mam nadzieje, że uda Ci się rozwiązać problem :kwiatek:
jest tu może ktoś z forum mirriel?
In.   tęczowy kucyk <3
04 lutego 2014 19:41
hedonistka, ja 😉
nie umiem przesłać pliku w ząłączniku pmki  😁 a w ogóle to pierwszy raz się pojedynkuje i beta przydzielona z urzędu mi nie odpisuje, co mam zrobić?
In.   tęczowy kucyk <3
04 lutego 2014 22:23
Oj, to nie pomoge. Nigdy nie wysylalam zalacznikow pmka, a teraz nawet nie moge sprawdzic, bo zmienilam maila w profilu i link aktywacyjny mi nie dochodzi, a "gora" jeszcze nie odpisala, wiec nir moge sie zalogowac. Pojedynkow juz dobre kilka lat nie czytam, wpadam tylko az na jakis czas poczytac dobre stare klasyki z Zakazanego Lasu (chociaz ostatnio czesciej na Dziurawym niz na mirriel), moze napisz do osoby odpowiadajacej za pojedynek? Heh, sama kiedys betowalam, ale teraz chyba za duzo polskieo zapomnialam, zeby to robic 😉

Zdradz nick, chetnie poczytam 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
05 lutego 2014 14:24
Majtki powinno się zakładać NA pas do pończoch czy POD pas? Na zdjęciach wszystkie modelki mają zakładane majtki pod pas, a w spocie Agenta Provocateur'a NA pas.
Gillian   four letter word
05 lutego 2014 14:39
według mnie POD.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lutego 2014 14:39
Scottie, pod majtki to chyba niewygodne...
Scottie   Cicha obserwatorka
05 lutego 2014 14:45
Strzyga, w sensie że pas pod majtki niewygodnie? Paseczki i tak chyba czuć na tyłku 😉 A jak się nakłada majtki pod pas, to da się je ściągnąć do siusiania? 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lutego 2014 14:48
No, że pas pod majtki niewygodny...
w nim się nie siusia, jego się szybko zrzuca :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lutego 2014 14:48
On nie ma być wygodny, on ma wyglądać 😉
Gillian   four letter word
05 lutego 2014 14:56
jeśli pas ma wyglądać, to majty muszą być pod nim. Tak na logikę chyba 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
05 lutego 2014 15:02
Nie ma problemu z sikaniem, jezeli pas do ponczoch jest na majtkach 😉 nigdy nawet nie przyszlo mi do glowy zakladac majtek na pas :P
Mam pytanko. Koleżanka ze stajni ma do oddania konia. Koń co prawda 18-letni, ale w świetnej formie, cały czas w treningu skokowym u dziewczynki na poziomie srebrnej odznaki. Koń zdrowy, przyjacielski bez narowów, może być do towarzystwa, teraz chodzi w stadzie i nie sprawia problemów. Nie chcemy pisać tego w ogłoszeniach, żeby kobyła nie trafiła do puszek. Dziewczyna wygląda grubo i rzeźnik na pewno byłby zainteresowany, ale koleżanka kocha tego konia i chciałby, żeby miał spokojną starość. Może ktoś byłby zainteresowany, lub ew. proszę o linka, jeśli taki wątek jest na r-v. Ja go nie wynalazłem.
Misiek69, skoro tak się obawiacie o konia, to nie chcielibyście oddac konia do dzierżawy, albo jako profesor do zdawania odznak?
To nie jest mój koń. Ta właścicielka chce oddać konia, bo z różnych względów nie jest w stanie płacić za niego w ogóle, do tej pory dzierżawiła go jedna dziewczyna, za 1/3 pensjonatu. Nie chcę wnikać, w ich sytuację, bo to nie o to chodzi. Wiem,  że oddać go musi i chciałaby znaleźć dla niej jak najlepszy nowy dom.
Misiek69, po znajomościach chyba najlepiej szukać, a ogłoszenia nie są złe, tylko trzeba sprawdzać ludzi/zabezpieczyć się w umowie. Miałam podobnego konia na sprzedaż, tylko trochę starszego. Trafił w dobre rączki 🙂
No własnie rozglądamy się w każdą stronę. Coś tam się rusza, ktoś wyraził chęć. Zobaczymy czy się dogadają. Dzięki dziewczyny.  :kwiatek:
Majtki powinno się zakładać NA pas do pończoch czy POD pas? Na zdjęciach wszystkie modelki mają zakładane majtki pod pas, a w spocie Agenta Provocateur'a NA pas.



Z mojego "doświadczenia" wynika, że jeśli chcesz się majtek później pozbyć bez akrobacji, to NA pas. Jeśli chcesz pochodzić w pończochach do pasa, bo tak, to majtki pod spód 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
06 lutego 2014 11:58
Gillian, Twoim zdaniem to nie wygląda?
a tu chyba wszystkie mają założone majtki na pas 🙂

In., mnie też nigdy to nie przyszło do głowy, dlatego się tak zdziwiłam oglądając tę reklamę 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 lutego 2014 12:32
Scottie, fuj, reklama okropna. Chyba, że reklamuje stroje dla prostytutek.
Pomocy!  😵 👿
Durne babsko w mieszkaniu za ściana wychodzi z domu o 7.30 i wraca o 18/20. Pies (jakieś małe piskliwe coś w stylu yorka) siedzi przez ten czas totalnie sam iiiiii ujada jakby go obdzierali ze skory. Od jej wyjścia do powrotu pies przeżywa istna histerie, panikę. Wyje, piszczy, ujada... Kartki i rozmowy nic nie dają, Pani nie widzi problemu bo jak jest w domu to on nie szczeka  😲
Sam pies niczemu winny nie jest, ale ma po prostu stuknięta właścicielkę. Kto bierze na siebie taki obowiązek, jak nie ma sie na niego czasu?! Gdzie jakakolwiek odpowiedzialność?
Nie wiem juz co robić.. TOZ? SdZ?
Zadzwoń do TOZu, powinni się tym zająć.
naprawdę to dla niej za dużo, żeby kupić łopatkę/kość i dać psu na czas wyjścia? Za trudne?
Wg mnie prędzej straż miejska czy coś w ten deseń i podciągnąć pod zakłócanie spokoju.
Kajula, może być problem szczerze mówiąc. Moja ciocia miała podobna sytuację i to samo, a zgłaszał cały blok. Kiedy właścicielka jest w domu to pies nie szczeka i ona o niczym nie wie, nic nie zrobi ..

edit:
Mało precyzyjnie napisałam. Może TOZ coś zrobi, ale straż miejska powie, że przyszli porozmawiać z właścicielem a nie z psem i nie mogą nic zrobić..  🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lutego 2014 15:54
Ale co ma TOZ zrobić? Zwierzę nie podlega internwencji, bo oprócz lęku seperacyjnego nie jest krzywdzone, głodzone, bite, wieszane itp.

Skoro właścicielka nie widzi powodu, ja bym nagrała psa podczas tych serenad o różnych porach dnia, pokazała właścicielce 😉
TOZ przyjeżdża do właściciela, rozmawia, uświadamia, proponuje pomoc itp./itd. Wiadomo, że często się do właściciela trafić po prostu nie da, ale zadzwonić do nich i spróbować chyba nie zaszkodzi? A może akurat się uda.
Scottie   Cicha obserwatorka
06 lutego 2014 16:49
Strzyga, a ja nie mogę oderwać od niej oczu 🙂 I chyba w takim typie miała być, ale ja bym nie pogardziła bielizną od Agenta 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 lutego 2014 16:56
Dla mnie 2 laski liżące się z jednym facetem, wijące się o framugę i wypinające tyłki jak kotki w rui, to nie jest do końca to, czego oczekuję od reklamy :P Ale rozumiem, że gusta są różne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się