Ochraniacze

donusiowa7   "Poruszę niebo i ziemię dostane to czego chce.amen
04 lutego 2014 20:59
Miał ktoś z was do czynienia z ochraniaczami Veredus Aer Tec? 🙂
http://br-konie.pl/ochraniacze-pro-mesh-brushing-boot/produkt/1212/

Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tych ochraniaczy? Może ktoś używał? Jak z rozmiarówką tej firmy, faktycznie jest tak jak sugerują w opisie? Mam konia, który standardowo nosi cob. Potrzebuję lekkich, nieprzegrzewających ochraniaczy na treningi ujeżdżeniowe dla podjezdka, plus niedługo skoki. Wcześniej miałam w planach kupić Veredus Splint Boot ale niestety wycofali je z produkcji.
Mam pytanko, ma ktoś może ochraniacze eskadrona air te z zatrzaskami? Interesuje mnie na ile są wytrzymałe, czy jak kon uderzy noga w coś to czy się nie polamia...
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
06 lutego 2014 13:46
Miał ktoś z was do czynienia z ochraniaczami Veredus Aer Tec? 🙂


Co Ci potrzeba wiedzieć moje już 8 lat żyją 😉
Można gdzieś takie kupić?  😍

Można gdzieś takie kupić?  😍

[img]



Zdjątko mi sie nie otwiera  🙇
PFK, nie kopiuj zdjęć 🙂

a tutaj zobaczysz - klik
A ! Skopiowałam, bo nie widziałam 😀
Wybaczcie  🙇 🙇 🙇
Gdzieś mi sie obiły o oczy, ale szukałam stronki i nie znalazłam
Ok, już znalazłam, że Professional's Choice takie robi 🙂
Tylko dalej nie wiem gdzie je w Polsce (konkretnie te, nie błyszczące) kupić.

Moona, w PL chyba nigdzie, tylko zwykłę kolory mają. Takie udziwnione to trzeba z USA sprowadzać. Acz zobacz sobie voltowe ogłoszenia, bo o ile się nie mylę jedne takie wciąż wiszą. 😉
Wyrwałam z Beckersportu WW za 98zł plus rabat ( duże zakupy dzięki Anaa 😉 ) więc szczęście moje jest wielkie. Tylko Meshe muszą poczekać 🙂

I żeby sobie życie utrudnić kupiłam białe, więc teraz biegam za białymi kaloszkami 😉
Dzięki Klami 🙂
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
06 lutego 2014 20:05
Długo czaiłam się na te żyrafki, nawet uzbierałam kasę, ale ostatecznie kupiłam coś innego. Jednak 700 zł za ochraniacze to dla mnie za dużo.
Co nie zmienia faktu, że są piękne. 😍
.
Muchozol, tylko że właśnie tam są te błyszczące (a przynajmniej na foto), albo robiące wrażenie błyszczących, a one są brzydkie.
.
Zaraz mnie pogonią, ale ja mam na sprzedaż Żyrafki 🙂

Sprowadzałam z USA, bo tam lepsze ceny i wybór wielki 🙂 Jak ktoś ma jakieś dojścia (rodzinę, znajomych) to polecam 🙂
Muchozol, ale różnią się od tych, których foto wstawiałam, już choćby nawet kolorem rzepa.
Na zdjęciu ma, ale w ofercie nie  😉 I na foto też jest ta brzydsza wersja.
deborah   koń by się uśmiał...
12 lutego 2014 20:02
Moje Horze Laval po 4 krotnym użyciu 🙁







deborah, uuuu niefajnie. Mam wrażenie ze wszystkie ochraniacze tego typu co te Horze są niewiele warte. Ja z moich BRów też zadowolona nie jestem.
deborah   koń by się uśmiał...
12 lutego 2014 20:53
Jakby choć rok wytrzymały byłoby ok za taką cenę. .
Zgadzam się z xxagaxx moje też za długo nie posłużyły, reklamowałam, dostałam nowe i w sumie nie mam ochoty ich używam :/ więcej nie kupie tego typu ochraniaczy .

deborah, też kupiłam białe Lavale. Nie używałam ich jakoś długo, ale niestety też się strasznie zniszczyły. Nie tylko nabawiły się zarysowań na zewnątrz, ale również wewnętrzna warstwa mi się lekko rozdarła w lewym tyle 🙁 Na szczęście udało mi się je puścić w świat, a za jakiś czas może zainwestuję w BRy, bo raczej więcej opinii jest na plus, niż na minus.
No ale te wszystkie 'ochraniacze' to takie śliczne ozdóbki a nie coś co fizycznie wytrzyma normalną jazdę, wiecie co by było jakbyś w terenie na stępa o gałąź zachaczyły? 😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 lutego 2014 22:19
A ja ostatnio miałam zacząć się żalić, że muszę moim WW sprawić drugi raz nowe rzepy 😁 Ale mają już ze 3 lata i w sumie nie mogę narzekać.
Dava   kiss kiss bang bang
13 lutego 2014 07:07
Deborah-> ale to po takim normalnym zwyklym jezdzeniu?  😲
Ale dziadostwo ❗
Ja niestety dalej bede utrzymywac, ze ochraniacze Veredusa (skokowe, carbony i olimpiki) nie maja sobie rownych...
a są jeszcze gdzieś do dostania WW? bo w beckersaport nie widzę, czaiłam się na wyprzedaże z premier equine ale coś się doczekać nie mogę tych, które mnie interesują i zastanawiam się nad WW do pracy po płaskim dla strychującego się konia,
anetakajper   Dolata i spółka
13 lutego 2014 08:12
No weźcie! Ja jeszcze swoich nie założyłam i zaczynam się bać! Może zostawię je jako wystawkę do patrzenia :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się