Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

ekuss   Töltem przez życie
04 lutego 2014 08:18
Fantazja wiem co czujesz... ja miałam dokładnie to samo,ale czasem po prostu nie ma innego wyjścia. Mimo wszystko decyzja bardzo dobra 🙂

juliadna Jak go dużo !  😍

gryglodor wrzuć trochę zdjęć małego 😀

monsun cudowny kucyk 🙂
monsun piękny kucyk! Trzymam kciuki za postępy 😉

A mi się zdjęcia gryglodor nie otwierają :c
Ramires nie otwierają się, bo coś mi się z wielkością pomieszało, nie umiem ich dodać w dobrym formacie, więc wstawiam w linkach:
1
2
3
4

ekuss akurat mam kilka aktualnych (część wstawiam w linkach, bo nie ogarniam formatu):
prawdziwe wcielenie Escado 😁
z kumplem
i drugie z kumplem
To ma chyba dobrą wielkość.  😁
monsun kucyk wspaniały 🙂 życzę powodzenia 😉
monsun   a gdzie cukierek?
05 lutego 2014 19:50
Dziękuję za tyle komplementów i za tyle trzymanych za nas kciuków.
Moim, a raczej NASZYM celem jest zdanie Brązowej Odznaki Jeździeckiej we wrześniu tego roku. Mam nadzieję, że uda mi się przełamać swój strach przed upadkami (mój trener i ja pracujemy nad pewnością siebie).
Widzę, że re-voltowiczom spodobał się Maniek, z czego ogromnie się cieszę 🙂
ekuss, dokladnie, ja tez nie mialam innych opcji, dzis przyjechal do mnie jej nowy wlasciciel, myslalam ze chce ja zwrocic 🙂 hahahaha ale mowi ze nie, jest zadowolony, cieszy sie bardzo ze ja kupil, a przyjechal tylko zeby wpisac do paszportu test Coggins'a
Misskiedis, dzieki, trzymam sie, facet jest w niej zakochany, bedzie miala dobrze
Thymos, minelo kilka dni, jest lepiej, mam czym sie zajmowac (szukam pracy, mieszkania, ucze sie znowu rosyjskiego i przyjechala nowa dziewczyna do pracy z Finlandii, rozmawia tylko po angielsku wiec i angielski poszedl w ruch)
no i nowy wlasciciel tez na mnie zrobil dobre wrazenie, wiem ze bedzie miala dobrze
kujka, juz dobrze, staram sie nie myslec o tym, mam sporo do roboty, ale jesli chcialam zmienic cos w swoim zyciu na lepsze to tylko w taki sposob, nie wszyscy to rozumieja, ja sama kilka lat temu mowilam, ze nigdy jej nie sprzedam, ale zmieniaja sie priorytety w zyciu, trzeba dazyc do szczescia
gryglodor, dzieki, nowy wlasciciel juz ja zaczal rozpieszczac, bedzie jej dobrze
ententa, Piaffallo, Atea, Dżastin, Karmelek1700, faith, maison  dzieki, cos sie konczy cos sie zaczyna...
Gillian, no niestety, trzeba podejmowac w zyciu trudne decyzje
juliadna, dzieki, milo mi to slyszec, bedzie w dobrych rekach
ash   Sukces jest koloru blond....
06 lutego 2014 09:00
Wczoraj w końcu po chorobie udało mi się dojechać do stajni. Karusek jak zawsze ciekawski przeszukał mi wszystkie kieszenie i wylizał czapkę.  😁
Miałam najpierw pomysł, żeby go chwilę polonżować i wsiadać, ale wczoraj były próby teatru więc chciałam się szybko uwinąć i stanęlo tylko na lonży! I CAŁE SZCZĘŚCIE! 🙇
Takiej serii bryków, baranów, walenia z krzyża i kwików nie widziałam nigdy w życiu! Nie wiedziałam, że mój koń jest taki szalony.
Mimo  żarcia obciętego prawie do zera i wietrzenia dupska na padoku, moja nieobecność poprzepalała mu styki w mózgu!  🤔wirek:
kujka   new better life mode: on
06 lutego 2014 09:05
gryglodor, dawaj wiecej z jazdy!

Fantazja, fajnie bylo sledzic Wasze losy w watku. Mam nadzieje, ze obu Wam bedzie dobrze, pomimo tego, ze juz osobno. Wpadaj czasem na stare smieci i melduj co slychac 😉

ash, czemu nie jezdzisz do koniczka wstretna babo??  🤬

Jutro wsiadam na juz-nie-kulawca. Ciekawe, czy bedzie bardzo hasal wesol, czy daruje sobie glupie pomysly? 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
06 lutego 2014 09:23
kujka, przegrałam z chorobą. 2 tygodnie się męczyłam z zapaleniem oskrzeli :/
Ale już mu się dobieram do dupska 😀
Dawaj fotki Gilosława!
kujka   new better life mode: on
06 lutego 2014 09:28
ash, jakie fotki, jak on ostatni tydzien spedzil w boksie? :P
ale Zu mowila, ze wpadnie do nas, costam przebakiwala pony, wiec kto wie, kto wie, moze kiedys jakies foty beda? 😉
Siakies chorowite te warszawianki  😁
i szalone konie macie 😀
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
06 lutego 2014 10:07
kujka, Zu pamięta, Zu odpisuje na pw i ogarnia sytuację! :p
hehe, to moja kobyła ode mnie ponad 3 tygodnie odpoczynku miała, a pierwsza jazda w siodle - jakby w ogóle przerwy nie miała (z psychologicznego punktu widzenia, niestety sztywna była jak decha).
Ah, co ja bym dała za zdjęcia z jazdy...
Weeźcie nie gadajcie o chorowitych koniach. Ja mam szpital. Dziś przyjeżdża wet na kontrolę do jednego konia i będę się z nią umawiać na kolejną wizytę w przyszłym tygodniu - do drugiego konia.  🙄 Sprawy niby nie wyglądają źle, ale nadal czekamy na wyniki z laboratorium....

gryglodor, Hehe, młody rośnie jak na drożdżach.

monsun, Baaardzo fajny kucyk 🙂
Dawno nie pisałam, ale że mam co sama wrzucić, to się zbiorę, bo czytam regularnie 😁
maison, ze zdjęcia na zdjęcie i filmiku na filmik coraz bardziej mi się Twoja kobyłka podoba 💘 Super się prezentuje!
Fantazja, szkoda, też liczyłam, że jakoś się Wam ułoży. Ale jak widać to była najlepsza decyzja, czasem tak bywa :kwiatek: Trzymaj się!
juliadna, jak Lolkowi brzucho spod dereczki wystaje 😁 Z Fuerte wyglądacie coraz bardziej profesjonalnie 🙂
monsun, również podziwiam Twój styl pisania i zachwycam się kucykiem! Jest totaaaalnie uroczy 😅
faith, jak tam, jeździcie? 😉

My mieliśmy dziś trening i całkiem przyjaźnie się skakało 🙂 Pozwolę sobie wrzucić trzy stopklatki :kwiatek:


ash, trzeba było kręcić 🙂 zawszę lubię patrzeć jak koniem trochę miota 🙂

kujka, czytam Was tak czesto jak moge, sledze Wasze losy, na pewno bede sie odzywac, jak pojade odwiedzic Fantazje tez dam znac 🙂
a jak Gil? zdjec to juz daaaawno nie bylo, jutro na pewno bedzie wesoly po tygodniu bezrobocia 🙂
wymodelowana, wlasnie, czasem trzeba podjac takie decyzje aby isc naprzod 🙂
alez kicacie 🙂 dawaj filmik
Fantazja, no pewnie 🙂 Mam nadzieję, że kobsik będzie miał dobrze u nowych właścicieli i że Ty będziesz często ją odwiedzać! Co do filmików - pozwolę sobie zacytować z interpretacji, bo tam już wrzuciłam :kwiatek:
Kopertka
Szereg
Okserek
Okserek vol.2
Okserek vol.3
Cały czas śledzę wątek,  ale tak naprawdę to nie mam o czym pisać.  Szronka po 1,5 miesięcznej przerwie wraca powoli do pracy. Na dniach może uda nam się złapać kogoś do zrobienia kilku zdjęć to się przypomnimy.  🙂



Burza super zdjęcia,  bardzo lubię oglądać zdjęcia waszej pary. Bije od nich pozytywną energią,  a zdjęcia z treningów motywują mnie do pracy.  :kwiatek:
Fantazja strasznie przykro czyta się o sprzedaży Fantazji, ale na pewno podjęłaś dobrą decyzję dla was obu.  Trzymaj się.  :przytul:
Wymodelowana fajne zdjęcia,  bardzo podoba mi się twój koń. 🙂
Faith czekam na jakieś nowe zdjęcia z Siwą.  😉
ash  Co Ty nie powiesz  😁




Uwaga, uwaga - wracamy do gry! Problemy kopytowe poszły w niepamięć, oby już na zawsze 🙂 Koń zachowuje się jak mustang z dzikiej doliny, więc zdecydowanie kopytka już nie bolą  😉

Pozdrawiam wszystkich, czytam na bieżąco  :kwiatek:
Fantazja najważniejsze jest to, że trafiła w dobre ręce.
juliadna super Fuercioch
monsun ale super kucyk!


U nas wszystko jakoś idzie do przodu. Przez to, że warunki pogodowe ostatnio bywały ciężkawe (mrozy i wiatr niestety bez hali bywają nie do zniesienia  🤔 ) to trochę przystopowaliśmy, ale powolutku cały czas idziemy do przodu. Dery wyrósł mi z ujeżdżeniówki, więc zaczęliśmy podróżować w skokówce. Dużo się terenujemy, wszystko bez zbędnych spinek  😉. Strasznie zaczęłam się cieszyć tym koniem, strasznie fajnie, że dostałam takiego zwierzaka w łapki.
Trochę zasypię forum, bo ostatnio załapałam się na zdjęcia z jazdy, oraz dzisiaj odwiedziła nas Dominika Frej  😜






pozdrawiamy cały kącik  :kwiatek:
Minosia, dziękuję w imieniu Kucusia :kwiatek:
Mąka, portrecik mnie rozłożył na łopatki, uroczy! 🤣
Potwierdzam, że Warszawiacy coś chorowici - Dzionek też kulawy 😵 Pierwszy raz od eee..4,5 roku jakoś 😀? Obstawiam ropę, więc raczej będzie żył. Łaziłam dzisiaj z dwoma kulawcami (moim i Gilsonem) po hali i widać było, który świeżo kulawy a który już by pobiegał, ale oba grzeczne jak aniołki 😍
darolga   L'amore è cieco
07 lutego 2014 01:27
Oj, gwarantuję, że chorowitością to Wrocław wygrywa ;-)  zdrówka wszystkim!
oo darolga, co u Was?!  🙂
darolga   L'amore è cieco
07 lutego 2014 09:13
Puma - w zasadzie to nic od dłuższego czasu i pewnie przez jeszcze dłuższy tym bardziej, o ile nie zawsze. Robimy to, co nam wychodzi najlepiej, czyli się leczymy ;-) nie jest to temat na ogólnopolskie forum, ale powiem tylko tyle, że czasem błąd w sztuce lekarskiej może kosztować wiele, mojego konia kosztował wzrok.
Minosia, dzięki cieszę się 🙂 ja też szukam inspiracji i energii u innych 🙂

[b]darolqa[b/] dopiero doczytałam  😲 chyba nie w obu oczach? nie wiem co napisać, trzymaj się.
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
07 lutego 2014 10:36
monsun śliczny kucyk, trzymam za Was kciuki 🙂

gryglodor kobyłka wygląda świetnie a i Młody jak zmężniał!

wymodelowana dzięki wielkie 😉 a Twoje laaata wysoko!

kolebka no, w końcu! mam nadzieję, że tym razem na dłużej 😀

Mąka prześliczne zdjęcia, zwłaszcza te od DOminiki  💘

ja tylko się poskarżę, że jak ostatnio się woziłyśmy baardzo przyjemnie na oklep tak dziś na treningu koń miał tyle energii, że trudno ją było utrzymać... tak poza tym to konik aż gwizda, i tak dalej... 😉

edit: jeszcze taką fotkę wrzucę, z pierwszej wizyty na lonżowniku:
[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/v/t34/1610102_684079444967812_2127171116_n.jpg?oh=d8ad4d4a30b7387c5e58c54125c4f63c&oe=52F6203C&__gda__=1391868671_4c87153cc7bc0eae91b389378b03889c[/img]
maison  wiosna idzie, wczoraj w słońcu było z 10 stopni na plusie  🤔  GG wygląda teraz jak ciasteczko, super się zaokragliła! Jakie macie plany na sezon 🙂 ?

Mąka  Jak zwykle magicznie, jak to z Dominiką  😍

Dzionka  zdrówka dla Was  :kwiatek:
darolga, jak to? całkowicie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się