Poszukiwany/poszukiwana

no to widac ale co to ma za znaczenie ? ja pytam tylko  o konia a nie o komentarze zdjec
Ale tak się składa, że to jest forum publiczne i tu się komentuje
no i bardzo sie ciesze a ja poprosilam zeby ktos mi udzielil info na temat konia a nie zdjec i Pani juz dziekuje 🙂
pozdrawiam
🤔Poszukuje klacz RAFKA wlkp po Meta i Ramadan. 1986


Czy jeszcze ja odnajde? :-( czy juz jest za pozno....?
Mam pytanie. Wie ktoś coś może na temat 4 letniego konika polskiego (podobno krzyżówka z jakimś tam kucem) o imieniu Major? Był u handlarza Zona w Kożuchowie woj. lubuskie, aktualnie trafił chyba do wioski jakieś 30 km od kżh. Poszukuje jakichkolwiek informacji. Dołączam zdjęcie, jako takie, ale jest.
Poszukuję siwego wałacha Hadżar młp ( Hercegowina młp - Berberys xxoo) ur w 2009 r. Sprzedany w 2011 r w okolice Łodzi. Niestety kontakt z nową właścicielką się urwał a bardzo chciałabym wiedzieć czy u niego wszystko ok.
POSZUKIWANA
klacz Amanda, rocznik 2003, rasa wielkopolska, maść skarogniada, sprzedana dwa lata temu, prawdopodobnie na tereny wielkopolski. za każdą najdrobniejszą informację dziękuję :kwiatek:
[quote author=siwaaa link=topic=472.msg736490#msg736490 date=1287058423]
zna ktoś ogiera KAMRAT sp
http://www.bazakoni.pl/database,op-show_tree,horse-20620.html




ponawiam,, szukam zdjęć, informacji, oraz potomstwa które nie widnieje w bazie danych.
[/quote]

Ponawiam   :kwiatek:

Oraz poszukuje klaczy (zdjęcia, potomkowie itd) Aga ( Agrafka, Czar ).
0014   Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.
04 lutego 2014 21:13
Witam wszystkich koniarzy,

sprawa jest taka, że szukam Sahiba. Miałam okazję na nim jeździć i tak jak kilka innych osób, zdążyłam się w nim zakochać. Do 2011 roku stał w "Masterze" w Lubniewicach (lubuskie), jednak potem został sprzedany do handlarzy, aż wylądował w Skaryszewie na targach - znalazłam zdjęcie z 2012 roku (na szczęście jako konia do rekreacji, a nie na mięso).

Załączam linki do jego zdjęć:
1. http://www.stop-skaryszew.pl/index.php/pl/galeria01/zdjecia/zdjecia-ze-skaryszewa-2012/maja-bronowska/10-bronowska2012/detail/342-maja-bronowska#
2.
3.

Nie wiem dokładnie jakiej jest rasy, jednak wiem, że jest to wałach, ma cztery białe skarpetki, w tym po lewej stronie obydwie dłuższe niż po prawej. Swego czasu po zderzeniu z innym koniem na padoku doznał urazu przedniej prawej nogi i zdarza mu się utykać. Poza tym (o ile dobrze pamiętam to z lewej strony) pod "pachą" ma gilgotki, tzn, że gdy się go tam smyra, tupie nogami i trzepie ogonem 🙂

Chciałabym wiedzieć czy wszystko z nim dobrze i gdzie obecnie się znajduje, może uda się go odkupić?
Będę wdzięczna za każdą informację. 🙂

pozdrawiam,
Kasia
BASZNIA   mleczna i deserowa
04 lutego 2014 21:50
a czemu krywa stajnia do rzezni sprzedala tak mlodego konia? cos mu bylo?


Nie krzywa stajnia, tylko stajnia pod krzywym siodlem. Popraw z laski swojej.
poprawilam, choc z natury na rzucanie mi komend wale z zadu  🥂
BASZNIA   mleczna i deserowa
05 lutego 2014 11:55
To pisz poprawnie nastepnym razem,zwlaszcza w kontrowersyjnym kontekscie.
Nadal z uporem maniaka poszukuję ogiera, a może już wałacha konika polskiego imieniem Otusz po Orliku.
Urodzony w 1993 roku. Jedyne odmiany to gwiazdka i chrapka.

Wszystkie informacje, które są w necie (strony pzhk, sk analop) oglądałam trylion razy. Ślad urywa się na Nowym Tomyślu. Może ktoś coś wie??? 👀
BASZNIA   mleczna i deserowa
05 lutego 2014 14:05
vampiria, napisz mi prosze gdzie konkretnie urywa sie slad w Nowym Tomyslu, moze byc na pw. Popytam.
Poszukuje klaczy Eqviria po Eko i Matadorze urodzonej 12.02.2005r.
Klacz rasy małopolskiej skarogniada,z malutką skarpetką na lewej, przedniej nodze.
Klacz jest gdzieś w woj.Lubelskim,ale wszędzie gdzie pytałam to jej nie było 😕
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie info.
Szukam konia Avanti Palegro.
Wałach, urodzony w 2003r. Możliwe, że już nie w Polsce..
http://www.bazakoni.pl/avantipalegro-palegro-avista
Witam
Chciałabym dowiedzieć się czegoś o klaczy Karina KB
Kobyłka urodzona 08.01.1999 roku.
Gniada, na tylnych nogach malutkie skarpetki.
Rasa NN. Kobyłka dość masywnej budowy, chwytająca za oko.
Ma zgrubienie na przedniej nodze, prawdopodobnie od jakiejś dawnej kontuzji.
Wiem, że na pewno przez jakiś czas stała w Cichoradzu.
Czy ktoś wie więcej na jej temat? Byłabym bardzo wdzięczna.
Poszukuję 2 koni
Wałach Kamaro, przebywał w fundacji Centaurus i tam miał imię Ernest. Matka Katalonia, ojciec Ekwador. jest gdzieś w adopcji koło Krakowa w sierpniu skończył 3 lata.
Klaczka Sarannah (Savannah) również 3latka po Ekwadorze od Sahary. Ostatnie miejsce pobytu stajnia Adrianna koło Łodzi.
Będę wdzięczna za wszelkie informacje :kwiatek:
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
09 lutego 2014 16:02
hej szukam kobyły Elfaran po Estrada i Long Life. Koń był w stajni KS Bór Toporzysko. Chciałabym nawiązać kontakt z nowymi właścicielami. Z góry dzięki za każe informacje 🙂
Pilnie prosze o kontak jesli ktos slyszal o klaczce pelnej krwi angielskiej, skarogniadej ze strzalka na pyszczku i latka na chrapkach, biala skarpetka na prawej tylniej nozce. Sprzedana w dobre rece w jakims 2003-2004 roku do hodowli w Redzie z Arabkami. Czy ktos slyszal o niej? Mialaby teraz okolo 15 lat...Prosze pomozcie! Moj email adres aniachojnacka@poczta.onet.pl
aniachojnacka, przepraszam za OT, ale - ty nie masz 5 lat i nie piszesz o chomiku, aby pisac o pyszczkach i nóżkach. Pisz, jak osoba dorosła
Biała łatka na chrapkach - to po prostu chrapka 😉
Droga Ikarino, nie wchodze na ta strone zeby sluchac twoich UWAG! Jesli nie wiesz nic na temat Jaskierki to sie nie odzywaj. Zalezy mi na odnalezieniu konia i tyle, wchodzac na ta strone moim jedynym zamiarem bylo oglosci poszukiwanie Jaskierki. Zajmij sie swoimi poszukiwaniami!
Poszukuję konia o imieniu Eryk, był sprzedawany ze swoim paszportem, ale do nowego właściciela mógł dotrzeć bez niego i pod nowym imieniem.
Był to wałach rasy konik polski, data urodzenia nieznana, teraz coś koło 15 lat. Ostatni raz widziany na targach w Pajęcznie w 2011 roku. PODOBNO poszedł do jakiegoś pana dla wnuczków, raz już tutaj pisałam o tym koniu, niestety do dzisiaj zarówno ten pan jak i miejsce pobytu Eryka pozostają mi nieznane...
Miałam podawane dwie wersje, pierwsza, że koń trafił gdzieś pod Piotkrów Trybunalski, druga, że pod Warszawę. Tak na prawdę może być wszędzie...
Proszę, pomóżcie mi go znaleźć...  😕
aniachojnacka, no widzisz, od razu lepiej 😁
Poszukuję klaczy małopolskiej o imieniu Gerda po o. Elsingu i m. Gromadzie; urodzona 1996-05-17.
http://www.bazakoni.pl/gerda-elsing-gromada
Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje. 
aniachojnacka, grzeczniej jeśli szukasz tu pomocy. Dodaj imie i pochodzenie konia.
Sluchaj Burza czy jak tam sie nazwalas, grzeczniej to sobie mozesz do swojego psa mowic. Widze ze ta strona jest beznadziejna. NIE BEDE POLECAC!

Dzieki za pomoc (MASAKRA)
O, matko, co za kultura  😵
Najpierw rozmawia z nami, jak z przedszkolakami, a jak jej się zwraca uwagę to tupie nóżką... też jak przedszkolak

Cóż, wcale nie nasza strata  🥂
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 lutego 2014 16:34
aniachojniacka, choćbym cokolwiek wiedziała o tym koniu, to po takim występie złośliwie bym Ci ani słowa nie napisała.
Poproś o pomoc -> nakrzycz na pomagających, F*CK LOGIC.
Ponawiam Tym razem ze zdjęciem. SZUKAM klaczy Demeter znana też jako Dama, skarogniada bez odmian. Po Matce NN a ojcu Walon. Została sprzedana, prawdopodobniej do Niemiec ale może coś o niej wie? Proszę o pomoc :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się