Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Ponoć w Święciechowie coś nowego się szykuje. Ktoś coś wie?
Witajcie. Szukam pensjonatu w odległości do 30km od Poznania gdzie jest HALA, koń ma dobrą opiekę - CZYSTY BOKS, SIANO I CODZIENNY RUCH NA PADOKU/PASTWISKU. I jeszcze jedno - GDZIE NIE MA SZKÓŁKI. Bardzo proszę o sensowne i spełniające me oczekiwania propozycje. Pozdrawiam
Wymagająca właścicielka  👿
Ja jak zawsze, niezmiennie od 6 lat polecam Stajnie Łopuchowskie (www.lopuchowo.pl). Plus za b. dobry dojazd: samochodem obwodnicą a dla nie zmotoryzowanych pks'em i szynobusem (35min), mądrze ustawione pakiety cenowe, karuzelę, świetny social i, co najważniejsze, b. dobrą opiekę, nawet w nocy😉
Witajcie. Szukam pensjonatu w odległości do 30km od Poznania gdzie jest HALA, koń ma dobrą opiekę - CZYSTY BOKS, SIANO I CODZIENNY RUCH NA PADOKU/PASTWISKU. I jeszcze jedno - GDZIE NIE MA SZKÓŁKI. Bardzo proszę o sensowne i spełniające me oczekiwania propozycje. Pozdrawiam
Wymagająca właścicielka  👿


Masz stajnię p. Krygiera w Poznaniu. Spełnia wszystkie twoje warunki.
Chodzi mi o stajnie, których sami jesteście Pensjonariuszami i wiecie z autopsji, że to nie tylko czcze obietnice tylko, że w istocie tak jest. Wiele podpunktów zawierają oferty pensjonatów (często na wyrost) i wiele o różnych stajniach się słyszy... Mnie natomiast interesują FAKTY. Które stajnie są w istocie godne polecenia, a które lepiej omijać szerokim łukiem?
Chodzi mi o stajnie, których sami jesteście Pensjonariuszami i wiecie z autopsji, że to nie tylko czcze obietnice tylko, że w istocie tak jest. Wiele podpunktów zawierają oferty pensjonatów (często na wyrost) i wiele o różnych stajniach się słyszy... Mnie natomiast interesują FAKTY. Które stajnie są w istocie godne polecenia, a które lepiej omijać szerokim łukiem?


Luzaczka, stałam w tej stajni i moge polecić. Spełnia twoje oczekiwania.
Ja jak zawsze, niezmiennie od 6 lat polecam Stajnie Łopuchowskie (www.lopuchowo.pl). Plus za b. dobry dojazd: samochodem obwodnicą a dla nie zmotoryzowanych pks'em i szynobusem (35min), mądrze ustawione pakiety cenowe, karuzelę, świetny social i, co najważniejsze, b. dobrą opiekę, nawet w nocy😉


Ja też polecam 😉
otimo, mogłabyś mi napisać ile kosztuje pensjonat w Stajniach Łopuchowskich? nie mogę znaleźć na stronie...  🙁
Tak jak pisałam są różne pakiety cenowe, zawierające inne usługi. Ceny zaczynają się od 550zl, w co wliczone jest już m. in. codzienne sprzątanie boksu i padokowanie, tak więc jest to zrobione naprawdę z głową 😉
[quote author=otimo link=topic=208.msg2011167#msg2011167 date=1392272788]
Ja jak zawsze, niezmiennie od 6 lat polecam Stajnie Łopuchowskie (www.lopuchowo.pl). Plus za b. dobry dojazd: samochodem obwodnicą a dla nie zmotoryzowanych pks'em i szynobusem (35min), mądrze ustawione pakiety cenowe, karuzelę, świetny social i, co najważniejsze, b. dobrą opiekę, nawet w nocy😉


Ja też polecam 😉

[/quote]

Również polecam 😀
hala - jest
karuzela - jest
lonżownik - jest
kryty lonżownik - jest
pastwiska - są
padoki - są
czyste boksy - są
opieka 24 - jest
socjal - jest
itp itp
a szkółki na szczęście brak
Chryste! Nie poradziłabym sobie psychicznie z taką ilością dzieci! 🍴 a tak to jest spokój, cisza, zen 😉
Znajoma ma swoją stajnie i z tego co mi wiadomo jest jeden wolny boks. Nie ma szkółki, dobry dojazd z poznania(Śródka autobus 70 do Kicina albo 323 przez Kicin), konie padokowane, ładnie czysto. 🙂





dairoxroxi gdzie dokladnie jest ta stajnia? maja jakas strone ? cos wiecej mi napiszesz na pw ?
Prywatna stajnia, znajduje się w Kicinie. Blisko lasu i pól, spokój i miła atmosfera. Same konie prywatne 🙂 Cena za miesiąc 750 zł jak chcesz coś więcej to pisz do mnie na pw to podam namiary na właścicielkę.
mils   ig: milen.ju
04 marca 2014 12:31
Witam, mam nadzieję, że trafiłam do odpowiedniego wątku (jeśli nie to poproszę o skierowanie do właściwego). Rozważam wyjazd do Poznania na studia, więc powoli się orientuję co i jak. U siebie jeżdżę aktualnie w sekcji AZSu - wydzierżawiony koń za naprawdę niewielkie pieniądze, treningi skokowe 2x w tyg. z trenerem wliczone w cenę dzierżawy, wyjazdy na zawody ect. Czy jest coś podobnego w Poznaniu, jakie są koszty? Zdaję sobie sprawę, że warunki, które mam u siebie są rzadkością, ale popytać zawsze warto. Jeśli podobnych opcji nie ma, to zostaje normalna dzierżawa czy są jakieś inne możliwości? Nie ukrywam, że zależy mi na trenowaniu i startach, ale niestety możliwości finansowe są sporym ograniczeniem.
Pozdrawiam!
A co wiecie na temat pensjonatu Mustang Rogalinek?
Zależy co chcesz wiedzieć o Mustangu konkretnie 😉 Ja mogę powiedzieć jak to wyglądało do lata, bo do lipca tam stałam ze swoim koniem. Podejrzewam, że niewiele się zmieniło, ale nie chcę się wypowiadać jak jest teraz. Możesz się podpytać użytkownika Myszowiec o to jak to aktualnie wygląda, bo stała tam z koniem do końca zimy.
Pensjonariuszy wiele w Mustangu nie ma, więc chyba nikt więcej tu na forum nie będzie mógł powiedzieć więcej.
Lov   all my life is changin' every day.
05 marca 2014 17:20
mils, u nas jeździecki AZS funkcjonuje tylko na Uniwersytecie Przyrodniczym, i to tylko w zakresie zajęć z WFu, czyli szkółki typowej :/
Luzaczka w Rogalinku w tej chwili 5 koni w tym 3 w pensjonacie a dwa stajennego, cisza, spokój, siano, słoma i owies ok, boksy dość małe, ale czysto, jest gdzie pojeździć, więcej mogę na PW  napisać🙂
agata* czyli jednak zdecydowałaś się na Mustanga? 🙂 Widzę, że Ci się podoba 🙂
Mustang jak na stajnię z halą w niedalekiej odległości od Poznania ma całkiem przystępną cenę. Szkoda tylko, że właścicielowi nie zależy tak jak dawniej na swoim ośrodku, bo to miejsce ma potencjał i mogłoby być bardzo fajnym pensjonatem. Chociaż mała ilość koni ma swoje plusy: większy spokój i nie ma tłoku na hali 😉
Pamirowa a jakie są Twoje odczucia przez ten czas co miałaś tam konia bo w końcu nic nie napisałaś?  😜
Ciach!

Proszę przeczytac punkt 2 Regulaminu
Ciach!

Proszę przeczytac punkt 2 Regulaminu



Punkt 2 przeczytany, jednak wydaje mi się, że forum, a szczególnie ten temat ma na celu pomoc w znalezieniu stajni dla swojego konia. Dlatego uważam, że informacja o zwolnieniu się boksów w danej stajni jest jak najbardziej na miejscu. Reakcja ze strony moderatorów lekko na wyrost, no trudno... nie wolno Wam drodzy forumowicze dowiedzieć się gdzie!
nightingale, jest dział "ogłoszenia" - tam można wrzucac wszystkie newsy. Jak wszyscy, to wszyscy
Też uważam, że reklama to żadna. Tego się oczekuje po tym wątku: dowiedzieć się stajni jak jest w danej stajni oraz czy są wolne miejsca, nie przesadzajmy..
nekti   Pająk stajenny..
06 marca 2014 21:37
Jakby ktoś był chętny, to w Zamysłowie (niedaleko Stęszewa) zwolnią się 2 miejsca w pensjonacie (od połowy marca)  🙂

Witam, czy ktoś trzymał/ trzyma konia w stajni Ostrowo Młyn koło Wągrowca?
pamirowa tylko miesiąc tam stałam - taki był plan 😉 ale jak na tą cenę i halę to Rogalinek jest w miarę😉 i ogromny plus to hala i cudowne tereny ;D ale nadal uważam, że boksy ą za małe...
Rogalinkowe tereny to coś pięknego po prostu, niesamowicie malownicza okolica 🙂 A boksy faktycznie są małe, chociaż ja przerobiłam z moim koniem już o wiele mniejszy boks (a nie jest to kucyk ani mały koń), więc tragedii nie ma moim zdaniem, chociaż lepiej by było gdyby były większe.
Co do AZS-u to znam opiekuna sekcji jeździeckiej na UAM-ie i mogę zapytać, ale jeżeli się nie mylę to wszystkie osoby mają swoje konie, ale mogę zapytać czy mogę podać Ci jego numer, zapytasz sama.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się