Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

xxmalinaxx ooooo, jakie ciekawe! fajny klimacik 🙂😉))
wymodelowana zgadza sie, widze efekty🙂 ale wymaga to zmiany myslenia jakby nie patrzec, trzeba dojrzec😉
Gillian   four letter word
13 lutego 2014 18:54
nie chcę nic mówić, ale mój koniał po cichutku sobie skończył 11 lat przedwczoraj   👀 Boszszsz, gdzie ten nieopierzony ledwo co 5-latek, którego przywiozłam?  😲

xxmalinaxx, ale czad!
Gillian no to najlepszego dla kudlacza 😀
Burza, liczę na fotki, dawno Was nie było 😉
xxmalinaxx, już chyba doszłam do tego momentu, że wiem, że "świata nie zawojuję", więc coraz mniej zaczynam się takimi momentami przejmować 😉 Raczej podchodzę do tego coraz częściej na zasadzie, że chociaż mam co robić na jeździe 🤣 Nigdzie nam się nie śpieszy. A po tej jeździe zaczął chodzić całkiem przyjemnie, tzn. coraz więcej momentów, kiedy idzie na zasadzie "właśnie o to mi chodziło" :kwiatek: Wstaw więcej zdjęć z tej sesji, bo ta fotka baardzo ciekawa!
faith, oj tak 🙂 Trzy głębokie wdechy i jedziemy dalej 😁
Gillian, sto lat! :kwiatek:

Dzisiaj ostatnie skoki przez sobotnim startem mieliśmy i było, hm... Bez fajerwerków. Jak nie Kucu miał wizję, to ja miałam 😁 Ale ponoć jeśli w domu jest słabo, to na zawodach super i tego się trzymam 😁
Kasija a po czym ta źróbka? Bardzo mi przypomina inną kobyłkę aż się zastanawiam, czy  nie mają czegoś wspólnego.
wymodelowana, coś tam wrzucałam w ZNK ale nie ma się teraz czym chwalić 🙂
faith dzięki  :kwiatek:
Gillian dziękuję! A Tobie 100 lat dla koniątka  :kwiatek:
wymodelowana czasem chyba taka świadomość pomaga - ja też ją mam i dużo lepiej mi się jeździ teraz 🙂 Zaraz coś jeszcze wrzucę 🙂

Tu jeszcze kilka fotek:




Swoją drogą... Z galopami na tej sesji wiąże się zabawna historia... Ale to muszę mieć wenę, żeby dobrze to opisać 😀
xxxmalina fajny klimat fotek 🙂
agulaj79 młoda jest po Granilli S (po Granns) z matki po Day Dream II S
Gillian sto lat!  i tony marchewek dla solenizanta 🙂
wymodelowana  Dzięki 😀 A no tylko skarpetki nie przewidziałam :P Po czym jest Twój kucol?  Bo tak z pyszczka mi przypomina coś z Day Dreama 😉
Burza dziki kucol ma też dziką córke 😀 Pewnie będzie siwa 😉
Burza gdzie sie przeprowadzacie?
xxmalinaxx Lili wygląda zjawiskowo 😉 jak na młodego konia jest bardzo dobrze rozwinieta 👍

A my jeździmy reguralnie 😉 od czasu przyjazdu Rudego nie było dnia, w ktorym nie byłam w stajni... kocham to 😍 dzisiaj miałam odwiedziny międzynarodowych kolegów, którzy uczyli się jeździc 🤣
tu z jednym z nich:
xxmalinaxx piękne zdjęcia!
Kasija ślicznie młoda Ci rośnie!
Gillian Sto lat! Widzę że nasze są z podobnego okresu! 😉

A moja Siwa kończy dziś 9 lat! 😉 Dziękuję za to, że po prostu jest.
Taki był torcik:

Kasija, jaki włochaty urok 😀

Losia, wracam do Jeziórka 🙂
xxmalinaxx ojjj, nie sądzę. Jak jest trawa, to Dery zamienia się w wieelkkąąą tłuuuustąąą kuuulęęę mocy 😀 Super  zdjęcia!
gryglodor, zdrowia, energii i wielu cudownych lat dla niej 🙂
Kasija ale przystojniacha rośnie, ile on teraz ma lat?

gryglodor, Gillian sto lat razem w szczęściu i zdrowiu😉
wymodelowana, to kciuki są!
xxmalinaxx powtórzę się: bardzo fajna stylizacja  💘
Kasija nie nie mają nic wspólnego. Ale jest piękna!
gryglodor dzięki  😍 Wszystkiego najlepszego dla siwej!  😅 Oby jak najwięcej lat w zdrówku i dawaniu Ci radości 🙂

Burza taki OT, będziesz na Cavaliadzie?

Thymos dzięki 😀 klaczucha 5tego kończyła 10 miesięcy 🙂 Zapowada się ,że będzie większa niż matka, co mnie cieszy 😀

agulaj79  :kwiatek: No w końcu trochę wyrosła z tego swojego kaczego wieku :P Akurat jak była taka nieproporcjonalna mały karakanek hehe (krótka szyja, duży zadek) to  pojechałam z nią na wystawę. I tak jak dziś patrzę- wyrabia się młoda. 🙂
Kasija, nie, chyba nie, a co? Nawet nie wiem kiedy jest i raczej szkoda mi kasy 😉
kujka   new better life mode: on
14 lutego 2014 15:02
Gilson zdrów i wrocil do roboty. Byla dzis u nas Lee i stwierdzila, ze nie ma juz u tego pana nic do roboty 💃
kujka   new better life mode: on
14 lutego 2014 15:10
Edit: perdona za post pod postem, telefon mi oszalal. :/
Kasija, omg dopiero dotarlam do zdjęci mlodej! JAKA ONA DUZA!! I ma odmiany prawie identyko jak wujcio Gil! <3 opowiedz cos o niej, jaki ma charakter? Czesto u niej bywasz?

xxmalinaxx fajne zdjecia ale tak mi sie wryly w pamięć Twój wypadek i problemy ze zdrowiem, ze jakoś te galopy bez kasku mnie nie zachwycają..
ash   Sukces jest koloru blond....
14 lutego 2014 15:14
Gilson zdrów i wrocil do roboty. Byla dzis u nas Lee i stwierdzila, ze nie ma juz u tego pana nic do roboty 💃


superowo!!!!! 🏇
xxmalinaxx, fajne zdjęcia!
kujka, rewelacyjne wiadomości, nie ma to jak zdrowy koń 😉
gryglodor, Gillian, spóźnione sto lat dla ogonów!
kujka, uuu, Lee, zazdrość taka wielka 😀

xxmalinaxx, aż się wróciłam- faktycznie- bez kasku? :O
Kasija, omg dopiero dotarlam do zdjęci mlodej! JAKA ONA DUZA!! I ma odmiany prawie identyko jak wujcio Gil! <3 opowiedz cos o niej, jaki ma charakter? Czesto u niej bywasz?


A no duża dość już jest,Rośnie w oczach 😉  Już pasuje na nią kantarek pony, który dostałam na urodziny od Was 🙂 Faktycznie podobne odmiany jak Gilcio! Ale czad , wujek Gilek :P  Ostatnio niestety  wypada,że jestem raz w tygodniu  tylko przez pisanie pracy mgr...  😤  Charakter jak na razie ma łagodny. Nie kopie, nie gryzie (czasem pogryzała z ciekawości), nie boi się niczego w sumie,A na początku był wypłosz wielki przez 1,5 miesiąca.  Trochę typ spacerowiczki jeśli tylko nadarza się okazja nie trafić do boksu z padoku 😉  Mogę jej grzebać ręką w żłobie jak je. Przychodzi do mnie jak jest na padoku,hali. Ale wiadomo jak to źrebak ma czasem swoje szaleństwa. Kocha się tarzać na hali , później szybko wstaje ,bryka i zapiernicza po hali galopem jak dzikus.  Lubiła czasem też sama z siebie przeskakiwać przez drażki, a ostatnio i okresem smigneła bo nie zdąrzyłam go zdemontować. Wydaje mi się dość rozumnym źrebakiem, ale może to przez te jej oczy  😁

Burza pytam, bo się wybieram w tym roku. Wybierałam się już dwa razy, ale nie miałam z kim jechać. A teraz komplet do auta 😉 Ale fakt bilety 60zł za jeden dzień...
Moje konisko, Cynober ma dziś urodzinki 🙂
10 latek to ponoć stateczny wiek, a u niego w sercu ciągle maj  🏇
kujka   new better life mode: on
15 lutego 2014 08:55
Burza, wow, portfel taki pusty! 🤣

anai, zgadzam sie 🙂 jak jest zdrowie, to cala reszte sie ogarnie 🙂

ash, a Wy jak tam, pracujecie??

Epikea, sto lat!

Kasija, brzmi fajnie, ciekawe co z niej wyrośnie i czy nadal będzie podobna do wujasa 😁


ale czuje wiosne, o matko!
Epikea sto lat 😀 i jeszcze więcej 🙂 a chyba podstawa co trzeba przy koniach życzyć to zdrowia 🙂  😀
Kasija dzięki! 🙂
Losia dziękujemy! Od początku była super pod względem rozwoju fizycznego, uwielbiam ją za to  💘 I ciekawostka 😉 Właściwie do grudnia nie dostawała żadnej paszy, a i owsa niewiele - garstkę. To jest koń, który żyje powietrzem  🤣
gryglodor dzięki! Sto lat dla Siwej! Jak najmniej problemów ze zdrówkiem i jak najwięcej wspólnych chwil z Tobą! 🙂
Mąka poczekaj, aż trawa podziała na Muskata...  😀iabeł:
Thymos dziękuję 😀
kujka, Burza ja również miałam pewne wątpliwości, ale jak widać, udało się. Na całe szczęście 100 metrów galopu bez kasku jeszcze leży w moich możliwościach tak, bym nie skończyła po tym w szpitalu. 😉 Niemniej dziękuję za troskę i zaskoczyłyście mnie pozytywnie w ten sposób, że raczej mało kto zwróci uwagę na brak kasku na stylizowanych zdjęciach, a jeszcze mniej osób napisze o tym tak, by zasugerować mi błąd w myśleniu. Większości się nie chce, albo przyjmuje to do wiadomości bez zastrzeżeń. A ja lubię szczerość w ludziach i podoba mi się to, że znajdzie się ktoś kto zwróci uwagę.
anai dzięki!
xxmalinaxx zazdroszcze wykorzystywania paszy 😀 szczególnie teraz, w pensjonacie DIY, gdzie sama kupuje jedzenie i karmie 😉

Ruda ma dzisiaj 9. urodziny 🏇 Dostała wore(cze)k marchwi i troche pojeżdziliśmy 🙂 Mój TŻ pojechał z nami, więc mam w końcu jakieś zdjęcia ze swoim koniem 😍 Pozdrawiamy :kwiatek:

Losia, sto lat dla Rudej! 🏇 A takie malutkie toto było... 💘

Kasija, śliczna Młoda i ma moje ulubione odmianki, przypomina mi taką jedną "moją"... 😉
To i ja napiszę, że Dzionkowi poszła dzisiaj ropa z kopyta w ilości DUŻEJ, dostał wielkiego buta z bandażem w serduszka i będzie żył 🙂 Uff, że to tylko ropa jednak!!

Idę nadrabiać kącik, bo zaglądam tu naprawdę rzadko ostatnio.

Losia, ale szczęście! Super, że udało ci się ją ściągnąć w końcu 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się