Końska rewia mody cz. VIII (2014)

lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
14 lutego 2014 12:25
O! Przypomniało mi się. BARDZO PILNIE poszukuję zdjęcia porównawczego cottona blackberry i aubergine  🙇
wątek zamknięty
A mi się parę rzeczy z nowej kolekcji podoba, ale zobaczymy na co finanse pozwolą  😁
wątek zamknięty
🤔zok: jak dla mnie Next Generation szal, wykupilabym polowe ! A derka jest chyba w plamki, a nie kwiatki, ale dla mnie nie zmienia to faktu, ze jest cudna!!
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 lutego 2014 13:43
vermouthowa, dera na bank w kwiatuszki. 🙂
wątek zamknięty
harja, niesamowity pomysł! Bardzo podobają mi się kaszubksie hafty, ale w życiu bym nie wpadła na pomysł umieszczenia go na padzie. Cudny!

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 lutego 2014 13:46
lizzy, porównania nie mam, moze Livia ma? Ale blackberry jest zupełnie inne, to fiolet z domieszka czerwieni, taki trochę jak ES plum lub blueberry, no a aubergine to czysty fiolet.
wątek zamknięty
Derka w kwiatki obłędna! I widzę róż w nowej kolekcji.  💘

Do mnie właśnie przyjechały zakupy z konika.

Niestety ochraniacze jak się okazało w ogóle nie pasują do dery duoble fleece z kolekcji coffee berry, ale za to jest pretekst kupienia nowej, która będzie pasować.  😀iabeł:
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
14 lutego 2014 13:58
Dziołchy, czy któraś z Was ma brązowe kaloszki Mustang z futrem?
Potrzebuję pomocy :kwiatek:
wątek zamknięty
Strucelka u mnie w stajni kumpela ma 😉
Co trzeba ?
wątek zamknięty
czy któraś z was ma jakiekolwiek doświadczenie w użytkowaniu ESKADRONA platinum? Zastanawiam się czy te satynowe derki i czapraki nie są"jednorazowe" do pierwszego prania  :kwiatek:


wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
14 lutego 2014 14:20
emptyline to dzięki Bogu 😀
Precelek napisz do tunridy
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 lutego 2014 14:26
Caira, mówiłam, że nie pasują.  🙄
Precelek, Mo.B ma też ten srebrny czaprak.
wątek zamknięty
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 lutego 2014 14:32
Dotarł do mnie mój pierwszy caballowy pad  😀iabeł:

harja, kiedyś się zainspiruje, bo ten haft jest cudny  👍
wątek zamknięty
Precelek- Mam czapraki platinum, prane już i żyją. Fakt, że bardziej o nie dbam niż o inne i do lasu po krzakach ich nie ciuram, tylko raczej zakładam na halę. Prałam i żyją. Nieco wyszły niteczki w miejscu popręgu, tak jakby się pozaciągał materiał, ale tak delikatnie, że widać tylko z bliska.
Są delikatniejsze, ale na pewno nie jednorazowe!!
wątek zamknięty
dzięki wielkie chyba zaszalaję i sięgnę po platinum  🏇
btw making of z sesji foto eskadrona na youtube 🙂 ja wcześniej nie widziałam
http://www.youtube.com/user/PikeurEskadron1957/videos
wątek zamknięty
Do mnie doszła paczka ,a w  niej prezencik dla konika.Chociaż urodziny ma 26.02/ Emii/.
Derka eskadron dralon Iceblau/mocca.
wątek zamknięty
Kaloszki w kwiatki !! Muszę je mieć !
Derka w kwiatki tez jest cudna, ale tego to juz chyba mojemu łosiowi nie zrobię. Haha... A poza tym to słabo, może z jeden czaprak mi się podoba.
wątek zamknięty
Ehh niedobrze. Na pewno kupię sobie jeden czaprak. Za to nie wiem jak z dralonem, poczekam az ktoś na forum kupi i zrobi ładne real foto 😀😀
wątek zamknięty
A ja dostalam dzis zamowiona derke z Jarpola, komplet do czapraka Elegance, kolor baklazan, juz ja uwielbiam 😀

wątek zamknięty
A ja chcę derkę w kwiatki!!! Wiecie jaki to będzie materiał?  👀 Polar, czy coś grubszego?
wątek zamknięty
gryglodor, ma klape na ogon, więc to pewnie padokówka. A skoro padokówka, to pewnie ripstop to jest.
Piekna jest. Z chęcią bym ja przygarnęła, ale to juz by była przesada jakbym łosia puściła na padok w derce w kwiatki. Hahahaha
wątek zamknięty
To idealnie jeśli to ripstop, takiej właśnie mi potrzeba!  🏇
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 lutego 2014 20:43
Klami, a tam, jemu i tak wszystko jedno przecież 🙂
wątek zamknięty
emptyline, niby prawda. Gwiazdki uroczo kontrastowały z jego masą, ale obawiam się, że różowe kwiatki to juz zbyt wiele.
wątek zamknięty
etosha Tak z ciekawości, to gdzie kupiłaś dralon? Na Re-Volcie czy w jakimś sklepie?
wątek zamknięty
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
14 lutego 2014 21:20
Niestety wszystkich zakochanych w derce w kwiatki musze zmartwic bo to raczej nie sa kwiatki a jednak male plamki (chyba nawet trafniejsze okreslenie - kleksiki), nawiazujace chocby do tych czaprakow z duzym kleksem.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 lutego 2014 21:23
Asik, tak teraz się wgapiam i chyba masz rację. Ale i tak wygląda fajnie. 🙂
wątek zamknięty
[b]DressageLife[b], tylko uważaj przy zapinaniu suwaka w tej Marissie. 😉 Ona ma tak wszytą listwę zasłaniającą suwak od wewnątrz, że się prawie za każdym razem wcina przy zapinaniu (zwłaszcza przy stójce). Mnie się ostatnio wcięła na amen, tak że przy odpinaniu kurtki zdjęłam maszynkę od suwaka. 👿 Kurtkę mam od trzech miesięcy... Choć poza tym jednym mankamentem jest super i na pewno jest bardzo ładna. Tylko na hali idzie się w niej ugotować. 😁 Jest naprawdę bardzo ciepła.
wątek zamknięty
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
14 lutego 2014 21:29
emptyline zgadzam sie, na zdjeciach wyglada fajnie i choc to nie moje klimaty to tu podoba mi sie. Ciekawe jak bedzie wygladac na zywo.
Jako dodatek moze byc fajnie,  bo caly zestaw taki pstrokaty to chyba za duzo.
wątek zamknięty
Plamki, czy kwiatki.... wzorek wygląda bardzo fajnie. Mam tylko nadzieję, że tym razem kaloszki będa w pełnej rozmiarówce, a nie tylko do XL.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.