Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Capitan_Sparrow dralona kupiłam w Holandii, tzn zakupiłam go na stronie internetowej.
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny, cieszę się, że Wam też się podoba 😀
safie, o nie, on jest niepowtarzalny i jedyny! 😁 😉)
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
14 lutego 2014 21:58
Dziołchy, znalazłam kantar Eskadrona i w sklepie opisany jest jako "pony duże"
Na normalne to co to jest - 2? Eskadron ma w ogóle rozmiar cob? 😡
wątek zamknięty
etosha na jakiej stronie?


ja mojemu kupiłam naciaka navy i kaloszki w gwiazdki w srode. A wczoraj dowiedziałam sie ze wsiade najprędzej w kwietniu. Nie moge sie juz doczekać zeby wsiąść a tym bardziej zobaczyc go w tym kompleciku 😍
wątek zamknięty
Strucelka Eskadron ma dwa rozmiary kantarów pony: P1 i P2. Ten Twój "pony duże" to pewnie P2. Moim zdaniem rozmiarowo wypada jak pony każdej innej firmy. P1 za to jest na mikro główki. No i Eskadron jak najbardziej ma kantary cob.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 lutego 2014 22:18
Strucelka, nie wejdzie Belfuniowi na głowę. Eskadron ma fajne, wymiarowe coby, takie akurat na hucułki. 🙂
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
14 lutego 2014 22:20
Dzięki :kwiatek:
emptyline za czasów jak kupowałam taśmowe kantary to Likier miał 2, a Belfast 3, chociaż najbardziej mu pasowało coś pomiędzy - jak się później okazało - jest to rozmiar cob właśnie 😉
wątek zamknięty
Asik, gdzie widziałaś?? 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 lutego 2014 22:36
Hmm, mi się wydaje, że 2 to zawsze był COB. 🙂 Generalnie jest tak: 0 - shetty, 1 - pony, 2 - cob, 3 - full, 4- x-full
wątek zamknięty
u eskadronowych kantarów to jest:
P1 - pony małe ; P2 - pony duże ; V - cob ; WB - full ; no i jest jeszcze Xfull, ale nie wiem jak z jego wymiarami :X
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
14 lutego 2014 22:56
A mi się ta kolekcja next generation strasznie kojarzy z tym co ma w swojej ofercie John Whitaker (strasznie popularny w krajach nordyckich, jestem teraz w Norwegii na zawodach i tu jest na to szał).


wątek zamknięty
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
15 lutego 2014 00:18
Asik, gdzie widziałaś?? 🙂


Na zdjeciach katalogowych ktore ktos tu ostatnio wstawil. Poprostu mam dobry wzrok oraz nadprzyrodzona zdolnosc szybkiego laczenia faktow 😉 Nie wydaje mi sie zeby az tak pstrokata kolekcje zrobili kleksowo-kwiatkowa. Musi to byc jeden motyw 🙂 takze tak 😉
wątek zamknięty
Mierzyłam dzisiaj moje zakupy, Pams wygląda bosko 😁 Ale kaloszki to jakieś mikro są! Pams ma proporcjonalne kopyta do swojego wzrostu i budowy (czyli raczej nie są to olbrzymie kopyta, wszelkie kaloszki na przody nosi L i są raczej przy duże) a L Eskadrona jest na styk styków, mogły by być XL…
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
15 lutego 2014 01:40
Nirv, gdzie fotaaaa?! 🙂 No właśnie te kaloszki takie jakieś nieproporcjonalne się wydawały, są niewiele większe od moich S-ek.
wątek zamknięty
Późno jeździłam i bardzo się śpieszyłam - dziś będę za dnia to ustrzelę, ale jest szał!
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 lutego 2014 11:34
moje i gejbi Anky 😀
od lewej: sand, butterscotch (nowe pikowanie), chocolate, purple, grass, kiwi, navy (nowe pikowanie), black (nowe pikowanie)
gejbi jest butterscotch i kiwi, moja cała reszta 😀

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 lutego 2014 12:37
vissenna, bez urazy, ale dla mnie okropne te Whitakery 😉

Nirv, ja też chętnie zobaczę fotki! 😉

Strucelka, gejbi, fajne zestawienie kolorystyczne wam wyszło 🙂

etosha, czekam na zdjęcia Iceblue na twoich kobyłkach 🙂
wątek zamknięty
etosha Dzięki za info  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 lutego 2014 14:03
Dziewczyny, znajdę gdzieś jeszcze dralon Blackberry w rozmiarze XL i polopad z gwiazdką z Nexta jasny fiolet/szary uj? :kwiatek:
wątek zamknięty
Uwaga, equishop się zadeklarował, że u nich już niedługo kolekcja WIosna/lato Eskadrona, miejcie oczy otwarte!  👀
wątek zamknięty
Strucelka, niezła ta wasza kolekcja 🙂 purple jaki ładny kolor!

mam siwego w oceanie z dziś:
wątek zamknięty


Widzieliście już? Pokaz nowej kolekcji Eskadrona. 😎
wątek zamknięty
chestnutt, i dupa... 2 derki, jeden czaprak i może owijki moje :P Na Siwej maści ten niebieski będzie wyglądał OBŁĘDNIE!!!!!!!
wątek zamknięty
Strucelka, szalona! 😀
Harja ślicznie w oceanie, a abstrahując od czapraka - siwek ślicznie wyszedł 🙂

Ja mam Siwusia w bluegrey, nie jestem przekonana do tego kompletu... co sądzicie?

w słońcu:

i halowo:
wątek zamknięty
carmelka   Extremly photogenic... potato
15 lutego 2014 18:54
harja ślicznie mu w tym
wątek zamknięty
Ja nie rozumiem polityki eskadrona trochę- są popularni,mają zasoby-możliwe także że znalazłoby się kilku jeźdźców z górnej półki chętnych zaprezentować swoje konie w reklamach eskadrona i katalogach.A nawet jeżeli nie,to jest wiele ładniejszych koni niż te które mają w reklamach.Choć uroda to rzecz względna,to dla mnie konie które prezentują większość kolekcji są po prostu okropne,i na dodatek część z nich ma brak mięśni,który mnie jako potencjalnego kupca razi po oczach.Czy trudno jest znaleźć urodziwe konie?No chyba nie.Chciałabym oglądać te kolekcje na ładnych,błyszczących i proporcjonalnych kuleczkach.
Ostatnim wyjątkiem od tej zasady była kolekcja platinum.
wątek zamknięty
w cavalloshopie już jest nowa kolekcja classic sports B|
wątek zamknięty
Te kolory z NG jakie żarówy! a filmik mnie przekonał w 100% do dralona może jeszcze zaszaleję i polo pada zółto/brązowego kupię, zobaczymy na ile portfel pozwoli 😀 No i co bardzo cieszy, że od marca w Poznaniu będzie można dostać kolekcje  💃

DressageLife Zgadzam się z tobą, bardzo odpychające konie.
wątek zamknięty
Ratana, carmelka, dzięki 😉
Ratana, ogólnie patrząc ładnie, choć owijki widziałabym raczej pod kolor czapraka a nie lamówki (bo lamówka jest pomarańczowa, prawda? słabo widać)
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 lutego 2014 19:01
Strucelka fajna kolekcja  🙂

Ratana tak sobie
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.