Cavaliada Warszawa

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 lutego 2014 21:51
Piotrek karnety w promocyjnej cenie (123zł) miały być tylko przez parę dni (do końca zeszłego tygodnia), ale przedłużyli do końca tego tygodnia. Natomiast bilety pojedyncze można było kupować od tego tygodnia  😉 A nie widziałeś wcześniej po ile są karnety?
Piorek, chyba coś źle sprawdzałeś. Cena karnetu odkąd jest w sprzedaży się nie zmieniła 😉

Znajomym, którzy przyjeżdżają tylko na weekend kupowałam karnety, właśnie ze względu na możliwość wchodzenia/wychodzenia.
Hm jesteście pewne? Byłem pewien, że podawana cena za karnet to 140 🙁 Jeśli ja źle popatrzyłem to dalej jestem zły, tylko teraz na siebie 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 lutego 2014 08:16
Piotrek tak, jestem pewna  🙂 Jak pisałam wcześniej tańsze karnety miały być przez kilka dni, ale to przedłużyli do końca tego tygodnia., a bilety jednodniowe sprzedawane są od tego poniedziałku  😉 Nie możesz zwrócić i kupić karnety?
A na stronie Cavaliady też były zaktualizowane informacje? Może nie zdążyli i przez jakiś czas była informacja, że promocja już nie obowiązuje? Ale nie wykluczam, że po prostu źle popatrzyłem 🙁

Zwrócić nie mogę, kupowałem na ticketpro, tam nie ma zwrotów. Poza tym bilety mam w sektorze G w 1 rzędzie, więc chyba całkiem dobre miejsce, a teraz jakbym kupował, to zostały gorsze sektory i miejsca.

Być może po prostu sprzedam te bilety i albo odpuszczę sobie Cavaliade w tym roku, albo przeniosę się do Lublina, tam nie ma miejscówek więc mam przynajmniej szansę na fajne miejsce 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 lutego 2014 10:54
Piotrek nie wiem czy aktualizacja na stronie była od razu. Taka informacja pojawiła się na ich profilu na fejsie  😉
A tak swoja drogą, to dla mnie to jest bez sensu, że nie można na bilet jednodniowy wyjść i wrócić za jakiś czas  🙄
Bilety pojedyncze widocznie nie są imienne. A karnety są imienne?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
08 lutego 2014 16:57
Karnety tez nie sa imienne  😉
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
15 lutego 2014 15:04
Dziewczyny, co będzie na tegorocznym ujeżdżeniu?
carmelka   Extremly photogenic... potato
15 lutego 2014 18:58
lizzy  ogólnopolskie ma być
Tu masz zaproszone pary:
1. Gabriela Jaworska-Mazur - Zimba
2. Dominika Kraśko-Białek - Otello
3. Anna Łukasik - Stella Pack Ganda
4. Maryana Mishlanowa - Graf De La Fer
5. Żaneta Skowrońska - Mystery
6. Teresa Tomaszewska - Czantoria
7. Łukasz Wituchowski - Finest 0003
R. Joanna Miłosz - Donner Diamand
----> szału nie ma

Komentować będzie Jacek Ryczywolski
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
16 lutego 2014 06:43
carmelka  :kwiatek: ale fakt, szału nie ma...

edit. Czy w czwartek będą już stoiska?
Ja prawdopodobnie będę w niedzielę. Mógłby mi ktoś udzielić wskazówek jak się dostać spod Marriotta/Złotych Tarasów na Torwar? :kwiatek:
Najlepiej sprawdzić na http://warszawa.jakdojade.pl/ 😉
Z centrum chyba jedzie 171 pod sam Torwar.
Dzięki, może się nie zgubię chociaż jak trafiam do miasta innego niż Lublin to mam z tym drobne problemy 😁
Dostał ktoś odpowiedź o wolontariacie? 👀
Z moich znajomych nikt, a dziwne byłoby, gdyby nikt się nie dostał, biorąc pod uwagę, że dziewczyny były po 2 lata z rzędu..
A to nie jest tak, jak z Lublinem, że rekrutacja przesunięta jest 5 dni?
Mam nadzieję 😉
jeśli ktoś będzie z rv jako wolontariusz na rozpr to proszę o kontakt🙂 będę komisarzem więc milej będzie wiedzieć kogo mam do pomocy🙂
Podłączam się o pytanie o odpowiedź. 🙂
slw95   żyj i pozwól trwać
23 lutego 2014 22:18
el_infierno, u nas, w Lublinie, wyniki nie były przesunięte o 5 dni. Początkowo wyniki mieliśmy dostać 17 lutego, a ostatecznie otrzymaliśmy je 18 lutego po godzinie 21 😉
na str cavaliady  na fb chyba już jest info o wysłanych info o wolontariacie
slw95, to przepraszam w takim razie. Na jakiejś stronie nie pamiętam czy fb czy oficjalnej to wyczytałam, ale chyba jednak coś pokręciłam 🙂
jeśli faktycznie już są, to się nie załapałam. Nie lubie mojej lokalizacji 🙁
Koleżanka dostała odpowiedź 😉 Ja się nie dostałam, bo zaznaczyłam za mało dni
Chwile temu próbowałam edytować posta i chyba się nie udało.
Ja się jednak dostałam ale meila dostałam o 21, mimo, ze na fb napisali, że już rozesłali potwierdzenia dziwne to ^^
Jestem na recepcji widza z siostrą i na parkurze jako funcja dodatkowa ale niekoniecznie wiem jak to się podzieli. Może mi ktoś podpowiedzieć jak to działa? 🙂
Ja też dostałam wczoraj ok. 16-17. Jestem na parkurze, tak jak chciałam  😅
vissenna   Turecki niewolnik
25 lutego 2014 08:42
Właśnie pojawiła się opcja, że jedziemy z końmi do Warszawy nie do Arezzo  🏇
Na 60% będę  😅
LatentPony   Pretty Little Pony :)
25 lutego 2014 11:50
Ja jak co roku wolontariat-parkur. W tym roku re-volte też "obowiązują" czerwone wstążki? 🙂 będę na wszystkich dniach.
[quote author=Karla🙂 link=topic=90415.msg2021095#msg2021095 date=1393187808]
jeśli ktoś będzie z rv jako wolontariusz na rozpr to proszę o kontakt🙂 będę komisarzem więc milej będzie wiedzieć kogo mam do pomocy🙂
[/quote]
Ja będę, poszło pw  😉
Latent Pony - w jakich godzinach masz? 🙂
Czy na Torwarze bardzo pilnują czy ktoś siedzi w tym miejscu na które wykupił bilet? Bo o tym, że można sobie wybrać miejsce zorientowałam się dopiero po zakupie biletu 🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się