Sesja/Studia i t d ;)

Ktoś jeszcze walczy? Ja właśnie sprawdziłam, że zaliczyłam statystykę matematyczną na 3,5 😜 Podobno najgorszy egzamin na moich studiach, do tej pory mi się ręce trzęsą po sprawdzaniu wyników!
fin, ja walczę ;/

W środę poprawka i następna 25go... Brakuje nam wyników z ostatniego egzaminu które miały być podane w zeszły czwartek 🙄
Będę trzymać kciuki! Też czekam na wyniki jednego egzaminu, miały być w piątek i o 23:50 dostaliśmy rezultaty dwóch grup z sześciu. Reszta ma czekać do poniedziałku... 🙄
Ja  już można powiedzieć w ten weekend zaczęłam nowy semestr nauką patomorfy i dzisiaj z farmakologią siedzę. Oj, ciężki będzie i jeśli nie zacznę się zmuszać więcej do regularnej nauki (bo nie mamy wejściówek z patomorfy czy mikrobów) to będę biedna xD
galopada_   małoPolskie ;)
17 lutego 2014 09:13
ja dzisiaj i jutro maraton od 8 do 18 :||
Ja poproszę o kciuki na 12 - walka z anatomią. 🙇
Mnie jutro czeka poprawka z analizy chromatograficznej.. babsko uwaliło ponad połowę roku 🤔wirek:
Komórka roślinna pchnięta na 4 😀 😅

W środę poprawka z enzymów, skończę produkcję rozdziału i zaczynam powtarzać to badziewie... Najgorsze jest to że ja to wszystko potrafię i niedobrze mi się robi jak patrzę na notatki 🙄
Jestem bardzo dobrej myśli co do anatomii. Jeśli nie adam to będzie wiadome, że ktoś tu ma ze mną problem. 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 lutego 2014 13:26
kotlet czy Ty miałaś jakieś ferie ?
subaru2009, co to są ferie?  😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 lutego 2014 13:45
jakieś wolne ?  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 lutego 2014 15:11
Nie dość, że mam poprawkę w SOBOTĘ, kiedy mam mistrzostwa Polski na których pracuję, to koleś sobie stwierdził, że będzie średnia z obu kół, pierwszego i poprawki. Nie napisałam nic, bo stwierdziłam, że i tak do 50% nie dojdę. Więc teraz, żeby zaliczyć, będę musiała mieć 100%.
subaru2009, będę mieć wolne od 25go do 2go marca, niby niewiele ale zawsze coś. 🙂

Strzyga, ale jaja, a powiedział wam o tej średniej z kolosów wcześniej? Czy dopiero teraz?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 lutego 2014 16:23
Strzyga jaki cyrk ..
kotlet aaa, to spoko. Ja miałam wolny ten tydzień , powinnam się uczyć, nawet ambitny plan miałam, ale nie wyszło.  😎


Kończę Borgiów i jadę z koksem.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 lutego 2014 16:54
kotlet, oczywiście, że nie powiedział. To bym się starała napisać jak najwięcej, żeby chociaż 30 -40 % mieć, a nie...
Strzyga, a to ch..j z niego. Kombinujecie żeby coś z tym zrobić? Idziecie do kogoś żeby gościowi przemówił do rozsądku (czy może znany jest z takich akcji i jest "nieruszalny"😉. W każdym razie bardzo współczuję i trzymam kciuki żeby sytuacja się jakoś rozwiązała!

Nam koleś z jednego przedmiotu "zapomniał" przed kolosem powiedzieć że zalicza 75/80%. Widok chęci mordu w oczach ludzi z roku była bezcenna.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 lutego 2014 17:11
Miał dziś konsultacje, ale robił jakaś poprawkę, więc nikt się do niego nie dobił.

A ja nawet średnio mogę iść na poprawkę, bo mam pracę. Bo nie studiuję zaocznie i pracuję w soboty i niedziele =/

Dla mnie te badania są po prostu trudne. To jedyny przedmiot, którego nie zaliczyłam. Masakra.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 lutego 2014 17:17
Strzyga znając Twoje samozaparcie, na pewno podoszłasz  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 lutego 2014 18:28
Mam ochotę pogrążyć się w oceanie rozpaczy.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
18 lutego 2014 11:21
Wróciłam do studiowania, ten sam kierunek ale na innej uczelni. I już mam ochotę wszystkich powystrzelać 👿
Akurat musiałam trafić na upierdliwą babę, która prowadzi dwa przedmioty, które miałam na poprzedniej uczelni, ale z obu miałam 3.0 a ona uznaje powyżej 3.5 😵 dzisiaj jeszcze będę świecić oczami do faceta z ćwiczeń, żeby mnie zwolnił i do innej babki, ale jak mi nie uzna 5.0 z egzaminu to przysięgam, że ją rozszarpię!
Anatomia na 3,5 i szczerze mówiąc zadowolona nie jestem ani trochę, no ale trudno, ważne, że z głowy. Jeszcze 'tylko' zoologia i angielski.
Uwielbiam mieć zaliczone wszystkie części przedmiotu w 1 terminach i mieć wpisaną dwóję w systemie na koniec... a profesor jest na urlopie 😵

edit:
mimo urlopu profesor odpisał i mam wszystko zaliczone  😀 tylko system trochę zwariował i nie uwzględnił wszystkich części przedmiotu 🙄
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 lutego 2014 13:37
Polegnę. Kurcze, nawet nie wiem co zrobić =/
a to co aktualnie dzieje się u mnie na uczelni to cyrk na kółkach  😵 😂
Strzyga, walcz, dasz radę!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
18 lutego 2014 16:36
Odetnijcie mi Borgiów.  😵
robakt   Liczy się jutro.
18 lutego 2014 16:39
Ja dzisiaj miałam pierwsze laborki z fizyki, coś czuję, że będzie ostro... Wejściówki jeszcze dla mnie zrozumiałe, ale czy Wy też macie duże wymagania, jeśli chodzi o sprawka?
O matko mój nowy plan zajęć mnie zabił...  😵

2 razy 8-17, raz 8-16 i środa do 20... 17 przedmiotów, no jakiś dramat  🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 lutego 2014 23:28
breakawayy, ja mam wtoreczki 7:15-18:45 😀 o ile jeszcze będę na tych studiach po poprawce z badań operacyjnych.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się