sklepy internetowe

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
12 lutego 2014 09:00
zdecydowanie pasi-konik. Ja raz robiłam u nich zwrot i bez zarzutów, szybko miałam pieniądze na koncie.
Dzięki dziewczyny. Pasi-konik ma to co chcę, więc zaraz składam zamówienie.  :kwiatek:
.
wielki plus dla konika, wysyłka błyskawiczna, tylko jeden dzień czekałam na przesyłkę 😉
W końcu mogę napisać tu o plusie dla Equishopu 😉 Wysyłka błyskawiczna.
Również + dla konika. Tempo mają ekspresowe. 😀
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
13 lutego 2014 12:43
+ dla bergo  🙂 Kupiłam moje wymarzone strzemiona 20zł taniej i to już z przesyłką  😀 Przesyłka ekspresowa, a kurier punktualny co do minuty  🤣
Przeogromny plus dla konika! Ekspres 😀
- MINUS dla equishop. Kolejny raz sprzedają produkt którego nie mają  😵
+ dla Konika i equishopu  :kwiatek:
Equishop:
+ szybka wysyłka i zgodność towaru z zamówieniem;
Okser:
- sprzedają to czego nie mają i nie wiedzą czy jest u hurtownika,
- długi okres oczekiwania na wysyłkę (2miechy  🙄 ),
+ za długie oczekiwanie dostałam w gratisie gumki do grzywy - zawsze coś  😉.
Wielki minus dla okser.pl . Po raz kolejny na produkty dostępne, które miały być wysłane w ciągu 48 godzin czekam ponad miesiąc. I coś nie zanosi się na to żebym szybko je dostała...

I plusik dla mksklep.pl za bardzo szybką wysyłkę 😀
ja już nic nie zamawiam na okserze od czasu kiedy zamówiłam derkę która rzekomo była dostępna, czekałam i czekałam i zadzwoniłam wściekła po miesiącu to mi powiedzieli że sorry ale nie ma tej derki i nie będzie i jak chcę to mogę sobie w tej cenie jakąś inną wybrać.. o łaskawcy  🙇
dobry koń- jak zwykle nie tylko dobry co wybitny! polecam
Jak jest z amigo-konie.pl  😉? Chodzi mi głownie o szybkość wysyłki.
Dramuta12 amigo to jeden z lepszych sklepów internetowych  🙂
_Gaga dzięki  :kwiatek:
Pozwolę sobie odświeżyć wątek.
Polecam: www.agroarm.pl - dobry kontakt, wysyłka na następny dzień.

Odradzam:
www.okser.pl- fatalny kontakt, długi czas oczekiwania na wysyłke. MASAKRA!
a ja proszę o szybką wskazówkę - potrzebuję dwóch kasków Ked Allegra w dwóch różnych odcieniach szarości w rozmiarze L na środę. i dobrze by było jeszcze gdyby ten sklep miał w asortymencie duży wybór rękawiczek.  🙂
W Galopadzie próbuj.
konik.com.pl - bardzo szybka wysyłka i duży wybór, ale czy akurat takie mają, to nie mam pewności 😉
Nie mają 😉
dzięki, zamówiłam w galopadzie.

mam jeszcze do zamówienia bryczesy - polecacie gnl.pl? Można im bezpiecznie zapłacić z góry?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
16 lutego 2014 17:35
Olson można  😉 ja co prawda składałam tylko raz zamówienie u nich - ale jestem zadowolona i na pewno zrobię to ponownie.
Żałuję, że przed złożeniem zamówienia w Okserze nie poczytałam opinii na forum.. Zdecydowanie odradzam, uważam takie prowadzenie firmy za skandaliczne. Z 4 produktów zamówionych w Okserze 3 nie było na stanie, pomimo informacji na www o dostępności produktów. We wszystkich przypadkach zaproponowano mi wielokrotnie droższe produkty w zamian. Dla mnie taka jest polityka firmy: łapanie frajerów, może wepchniemy im droższy towar. Obym się myliła.. W momencie, kiedy poprosiłam o anulowanie zamówienia w związku z brakiem produktów i odesłanie pieniędzy na moje konto kontakt ze sklepem się urwał. Odezwano się do mnie po upływie miesiąca informując, że mają towar, który po takim czasie nie jest mi już niestety do niczego potrzebny... Teraz zastanawiam się ile jeszcze będę czekała na zwrot moich pieniędzy na konto.. Nauczka: w życiu więcej nie opłacać wcześniej zamówienia! Mam nadzieję, że rynek jak najszybciej zweryfikuje nierzetelnego sprzedawcę jakim jest Okser. Pozdrawiam Ewa
+ dla kopytkowo.com.pl - Zamówienie otrzymałam szybciej niż zakładałam i otrzymałam jeszcze gratisy 🙂
+ dla konik.com.pl - Jak zawsze niezawodnie i ekspresowo.

Ja również nie kupuję już w -- okser.pl z tych samych powodów. Tak samo z sklepem -- equiversum.pl, który również nie raczył mnie poinformować, że NIE MA tego co chcę a i przysłali mi też inny "podobny" produkt, ale nie taki sam (oczywiście tańszy w cenie droższego; różnił się producentem i najprawdopodobniej jakością).
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 lutego 2014 12:33
plus dla Podkowy
minus dla OKSERA czekam na kantar od października, już na dwa meile w sprawie innego koloru odrzuciłam i dalej czekam.....
Ja także minus dla okser.pl
Czekałam tydzień na wysyłkę zamówienia, które było na stanie, bo "mają do paczkomatu kilka kilometrów"  🙄. Wbrew zapewnieniom mailowym nie dostałam o tym słowa informacji, dowiedziałam się dopiero, gdy wykonałam do nich telefon. Na stronę wrzucili inny produkt niż sprzedawali w rzeczywistości, bez słowa informacji, że zdjęcie nie odpowiada stanowi rzeczywistemu. Wreszcie na mojego maila z zażaleniami nie dostałam absolutnie żadnej odpowiedzi.
Skończyło się dawanie szansy.
no to niestety, ogromny minus dla gnl.pl. nie dość, że nie mieli bryczesów przeze mnie zamówionych to do drugich doliczyli mi 20zł za przesyłkę. do tego Pani nie jest przyjemna.

i duży plus dla galopady, bo kaski zamówione w niedziele wieczorem dzisiaj rano były już u mnie. 🙂

no to niestety, ogromny minus dla gnl.pl. nie dość, że nie mieli bryczesów przeze mnie zamówionych

Przecież nigdy nie jest tak, że wszystko co widnieje w sklepie internetowym jest realnie dostępne "od ręki"...

Ja z GNL nie miałam, żadnego problemu, wręcz odwrotnie - pierwsze wrażenie super, zobaczymy jak będzie z kolejnymi zamówieniami  💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się