Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

lussi, kurczę, a ja oczekiwałam, że jesteś jakąś przyczajoną czterdziechą 😁 Ładna z ciebie bestia 😉
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
14 lutego 2014 14:50
Wszystkiego najlepszego dla zakochanych 😉
I takie tam kamerkowe foto 😉
Ikarina, jeszcze lepiej 😂 przyczajony tygrys, ukryty smok 😀

Wszystkiego najlepszego dla zakochanych 😉


Niee, żadnych "walentynków"!

Ładnaś 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 lutego 2014 15:24
AtlantykowaPanna, masz jakieś zdjecia bez paraliżu twarzy?
Jak mam być szczera to niestety nie korzystnie wyszłaś na tym zdjęciu,ale to tylko moja opinia (czyli nic nie warta) 😉
Jak mam być szczera to niestety nie korzystnie wyszłaś na tym zdjęciu,ale to tylko moja opinia (czyli nic nie warta) 😉
Jesli będziesz podkreślała- nawet w żartach, że twoja opinia nie jest nic warta, to ludzie tak zaczną Cię postrzegać. A tego chyba nie chcesz?
yegua źle mnie odebrałaś...chodzi mi o to,że dla AtlantykowejPanny raczej moja opinia nie powinna nic znaczyć-ważne,żeby jej się podobało,a nie komuś.  😉
Jiska, nie do końca się z Tobą zgodzę. Zdjęcia zamieszcza się tu nie tylko dla siebie.
A co do dopisku o wartości swojej opinii, to dla mnie jest zupełnie zbędny.
To tak jakbyś mówiła: nie podoba mi się, ale moje zdanie miej gdzieś. Po co?
yegua dla Ciebie jest zbędny-ok 😉 każdy ma swoje zdanie. Dla mnie najważniejsze jest to,żeby mi się coś podobało,a nie komuś innemu(jeśli chodzi o mój wygląd np.).Oczywiście jak ktoś jest takiego samego zdania jak ja to też bardzo cieszy.
To i ja przy okazji odgrzebywania starych zdjęć z wakacji w Oslo pokażę się, chyba pierwszy raz tak bezpośrednio na r-v 😁 jakość komórkowa, z wyjazdu ponad 1,5 tysiąca zdjęć, jakoś nie pomyślałam, że aparat zmieści mi się do bagażu podręcznego w samolocie  😵
Z największym pluszowym Łosiem, miał z 180cm co najmniej 😜


rejs po wyspach przy zachodzie słońca 😎


Nowych zdjęć póki co nie mam się jak dorobić, mogę liczyć jedynie na samostrzałki, których zrobiło się całkiem sporo 😂
AtlantykowaPanna, masz jakieś zdjecia bez paraliżu twarzy?


boże JARA . hahahahahhahaha.  😁
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
16 lutego 2014 23:28
lussi ładne z ciebie dziewczyna 🙂
yga zdjęcia świetne, ale tatuaż na udzie..  😍

to i ja nieśmiało się przypomnę 😉





edit. podmieniłam zdjęcie gdyż tamte faktycznie straszyły (te są w pełni naturalne prosto z aparatu)
asiowe, wstawiałaś niedawno swoje zdjęcia, gdzie byłaś śliczną, naturalną laską.
Na tych powyżej ja widzę panią Chinkę.
Żółta skóra i wygładzone do granic przyzwoitości policzki.
IMO sto razy bardziej byłaś atrakcyjna na poprzednich 😉
E tam. Tylko się cieszyć, ze posiada taka cerę! Ładna dziewczyna! 😉
yga - masz zakaz wstawiania juz zdjęć! :P  😜 :kwiatek:
Atlantykowa - zrób sobie jakieś normalne zdjęcie w końcu. Na tych które tu wstawiasz naprawdę wyglądasz - jak to JARA napisała - jakbys miała paraliż twarzy... No nie fajnie na nich wyglądasz...
Thymos, oj tam, wydaje mi się, że ta "żółta twarz" to tylko kwestia światła 😉

asiowe, zazdroszczę ci cery 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
17 lutego 2014 08:39
asiowe, bardzo ładna z ciebie dziewczyna, ale nie wiem c robiłaś z tymi zdjęciami - masz wylizaną, plastikową twarz. 🙂 Chodzi mi tu o obróbkę, nie o samą twarz oczywiście. 🙂
Tylko szyja już nie obrobiona 😉  a jeśli to nie obróbka to też zazdraszczam cery 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 lutego 2014 13:11
Czy to tutaj miałam się pokazać w nowych oksach? Bo nie pamiętam, czy tutaj, czy w 100dniówkowym  🤣
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
17 lutego 2014 14:19
thymos wygładzona nie jestem gdyż mam taką cerę a zdjęcia "żółte" gdyż są forum je dodatkowo pożółciło że tak to określę. A na poprzednich zdjęciach po prostu byłam bez make up.
whitemoon071 dziękuje bardzo za kompletem 🙂
ikarina trafiłaś w sendo niestety takie pokojowe oświetlenie dodatkowo nie sprzyja zdjęciom. A cera owszem naturalna 😉
emptyline dziękuje bardzo 🙂 a co do zdjęć to chyba faktycznie ciutkę mi nie wyszła "przeróbka" a w sumie tylko zabawa światłem..
escada dekolt nie jest wymejkapowany.. a cera owszem tak jak pisałam powyżej naturalnie mam taką i make up tu cudów nie zdziałał 😉

może to zdjęcie będzie trafniej dobrane.. powiem tyle to jest w pełni czyste bez jakiej kolwiek zabawy z nim.. po prostu delikatny codzienny makijaż..

Mi się bardzo podoba
asiowe, to mój komp ładnie wszystko dodatkowo podrasował.

A co do cery, to jestem w szoku po prostu. IDEALNA 😍 (To niesprawiedliwe!)
Pochwalisz się czym ją traktujesz? Może być na pw 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lutego 2014 15:25
Mi tam wygląda na fotoszopkę 😉
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
17 lutego 2014 16:34
jara niestety rozczaruję cię fotoszopka to to nie jest ale udowadniać tego nie zamierzam.. 😉 dodam tylko że  bardzo chciałabym znać tajniki owego programu 😉
Thymos cera traktowana codziennie Garnierem 3w1 oraz Estee Lauder Idealist który uważam za najlepszy "wynalazek" do cery ! 🙂 😍
O tak! kiedyś miałąm krem estee lauder takie zielone serum na pory i twarz po nim jak pupa niemowlęcia. Jak się wzbogacę to sobie kupię, strasznie drogi jest  😕
Tyyyyyle wygrac

No i ja nakryta na gorącym uczynku


Tyyyyyle wygrac


Ikarina, martwię się o Ciebie 😁
Dworcika, ale z ciebie detektyw 😀 Jeszcze zapomniałaś o moim starym podpisie 😁

No cóż, staczam się  :allcoholic:
Lubię webcam toy. 😀
ikarina, nie kojarzę podpisu 😁
maiiaF, zazdroszczę uśmiechu! W sumie w ogóle urody 😁

Z rąsi, ale udało mi się zrobić przyzwoitą twarz 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się