Poszukiwany/poszukiwana

Witajcie
poszukuje 4 koni prosze o pomoc
1) ogier Lanvester L po Lansing od Barina koło 17 lat gniady
2) walach Cenzor po Ogar od Cezura 14lat kasztan
3)klacz Kokietka po Kronos SP siwa (jabłkowita) 14 lat sprzedana do zaprzęgu wraz z bratem do milanówka (KUC podobny do araba)
4) Kolos NN siwy (jabłkowity) 15lat sprzedany do zaprzęgu wraz z siostrą Kokietką do milanówka do zaprzegu (Kuc podobny do araba) 
Kojarzy ktoś konie, które stały w stajni p. Jacka Kosowa ok. 2003 roku?
Szukam informacji o koniu Takt, który rzeczywiście nazywał się Time for fun. Ktoś wie co z nim się dzieje? Kasztan.
[quote author=guska_942 link=topic=472.msg2008680#msg2008680 date=1392059231]
Witajcie
poszukuje 4 koni prosze o pomoc
1) ogier Lanvester L po Lansing od Barina koło 17 lat gniady
[/quote]

Forumowa Shlilton miała tego konia- jednak zmienił już właściciela ( na dobre mu to wyszło ) napisz do Faary Stoi na dolnymsląsku bodajże
tak źle mu tam było ?
guska_942 mozesz cos napisac o tej swojej klaczy Espira?
Słuchajcie, poszukuje konia GOLEM. Został sprzedany do handlarza (Kazek z Małopolski). Prawdopodobnie koń mógł, może trafić na rzeź. Jakby ktoś coś wiedział to pilnie proszę o informacje. Właścicielka chce odkupić tego konia. Dodaje zdjęcie tego konia. Trochę niewyraźne ale widać.

Golem po Milczan od Godzilla/Genius han
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 lutego 2014 17:17
ChemiK, poszukaj na Allegro, Świat Koni i innych stronach z ogłoszeniami sprzedam/kupię konia, gdyż widziałam gdzieś na sprzedaż konia o imieniu Golem, bardzo podobny do tego ze zdjęcia, nie obiecuję jednak, że to ten sam. Na rodziców niestety nie spojrzałam.
Kiedy widziałaś to ogłoszenie?
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 lutego 2014 17:42
Najwcześniej w piątek.
Nie moge nigdzie znaleść🙁 Jakby Ci gdzieś wpadło to prosze napisz
Averis   Czarny charakter
11 lutego 2014 18:12
ChemiK, http://www.gielda-koni.com.pl/Konie/517
Sądząc po rodzicach to jest ten koń.

(wpisałam w google koń golem sprzedaż  :hihi🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 lutego 2014 18:15
Ale ogłoszenie z 2011 roku jest.
Averis   Czarny charakter
11 lutego 2014 18:16
zembria, nie zwróciłam uwagi, a myślałam, ze jestem takim detektywem. Jeśli to nie dane poszukującej właścicielki, to zawsze to jakiś trop.
ktoś coś słyszał kiedyś o kl BINETA izabelowatej z łysiną i co najmniej 3 wysokimi skarpetami? mix śl- wlkp? mocnej budowy, do przodu? teraz miałaby 17- 20 lat? dolny śląsk lub ościenne woj.
lub karej kl Harin xx bez odmian chyba- Harsza/revlon Boy, Dametto? ponoć WKKW w Niemczech chodziła...
lub karej/ sk. gniadej kl Marzenie po Magot wlkp, gwiazdka i 2 krótkie skarpetki- ponoć gdzieś na Mazury poszła na matkę...
klacze w podobnym wieku, mogą się emerytować albo już ich nie ma... ale może jakieś jakieś potomstwo lub ktoś kiedyś spotkał?
Gillian   four letter word
13 lutego 2014 13:22
aniachojniacka, choćbym cokolwiek wiedziała o tym koniu, to po takim występie złośliwie bym Ci ani słowa nie napisała.
Poproś o pomoc -> nakrzycz na pomagających, F*CK LOGIC.


podobnież... mogę coś wiedzieć ale serio? odechciało mi się pisać.
SZUKAM klaczy 13 letniej

BABY QUIDAM

-kasztanowata klacz z gwiazdką
- wys. 161 cm
- trochę wrednawa 🙂

http://www.bazakoni.pl/babyquidam-grafquidam-bakara


Ok 2 lat temu została sprzedana do WARSZAWY , dalej kontakt z właścicielką się urwał..

Może ktoś ją widział , chcę ją ODKUPIĆ

jest to mój 1 koń , wychowany ze mną od małego , przez problemy pieniężne musiałam ją sprzedać..

2 zdjęcie jest robione u właścicielki po sprzedaży.. nazwisko na pw !


Jezeli cos wiesz na temat konia ktorego tu szukam Facella to naprawde z czystej zlosliwosci nic nie napiszesz?

Pieknie tak to wlasnie jest u ludzi jeden kogos podkopie drugi za nim poleci na slepo!

Mam nadzieje ze administratorzy takiej strony zwroca na to uwage i usuna Cie z listy jako niepotrzebny uzytkownik bo jak wszyscy tutaj szukam konia a ty nie wiem co tutaj robisz bo jak narazie tylko dolki kopiesz.
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 lutego 2014 17:54
To nie jest grupa koniareczek na fejsbuczku, gdzie za każde upomnienie drugiego użytkownika się wylatuje. Tutaj kont się nie usuwa.
Szacunku trochę by się przydało, jeśli oczekujesz, że ktoś Ci pomoże. Nie wiem nic o tym koniu, ale gdybym wiedziała, to po tak chamskim potraktowaniu ja potraktowałabym Cię identycznie, tak samo chamsko i słowa o koniu nie napisała. Sama sobie zasłużyłaś. Jak to się mówi, jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. W tym przypadku się zgodzę.
Parafrazując, mam nadzieję, że administratorzy takiej strony zwrócą uwagę na Twoje bezczelne i chamskie zachowanie i usuną Cię z listy jako niepotrzebny użytkownik... (mało to po polsku, ale niech będzie)
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 lutego 2014 18:46
aniachojnacka- Najpierw napisałaś post z ,,klaczką", ,,pyszczkiem", ,,chrapkami", ,,nóżkami". Żadnych konkretów odnośnie imienia konia, rodziców. Po zwróceniu Ci uwagi, że napisałaś post jak dziecko i nie podałaś konkretów o koniu,  naskoczyłaś na kilku forumowiczów (ikarina, Burza). Potem zaczęłaś psioczyć na forum, jakie jest ono beznadziejne. Facella tylko podsumowała, że po co pisać o tym koniu, skoro wszystkich się czepiasz, bo zwrócili Ci uwagę  🤔
Tragedia po prostu tragedia pozal sie panie nie wiem z kim rozmawiam ale chyba macie po 10 lat. Powodzenia wam zycze.
co za beszczel  😲
aniachojnacka, przeczytaj sobie parę wątków na tym forum i zobacz, jak ludzie traktują się tutaj nawzajem. Jakoś te ponad 500 stałych użytkowników potrafi jakoś się dogadac, przeprowadzic rozmowę na poziomie, z kulturą. Nie znam nikogo, kto odzywałby się do innych w taki sposób jak ty. Owszem, przyznaję się - na samym początku potraktowałam cię ostro, ale w ponad 5-letniej historii forum było tyle ludzi, którzy w podobnej sytuacji wyszli z klasą, potrafili pokazac siebie w jak najlepszym świetle i dociec tego, na czym im najbardziej zależy. Przykro mi, ale ty tej klasy nie masz, traktujesz innych, jak małe dzieci i sama zachowujesz się, jak małe dziecko.

Kończę OT, bo w tym wątku ludzie zajmują się naprawdę ważnymi sprawami  🙄

Poszukuję wałacha o imieniu No Name. W paszporcie wszystko NN, koń ma około 10 lat. Paszport wystawiał Kujawsko-Pomorski ZHK. Jest prawdopodobne, że koń wyjechał do Danii lub Szwecji.

Koń ma charakterystyczną białą plamkę na wysokości kłębu oraz niewielką odmianę na głowie.






Bardzo proszę o wiadomość na PW  :kwiatek:
PONAWIAM
Poszukuję klaczy małopolskiej o imieniu Gerda po o. Elsingu i m. Gromadzie; urodzona 1996-05-17.
http://www.bazakoni.pl/gerda-elsing-gromada
Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
17 lutego 2014 20:15
Szukam konia Avanti Palegro.
Wałach, urodzony w 2003r. Możliwe, że już nie w Polsce..
http://www.bazakoni.pl/avantipalegro-palegro-avista

nadal jest w Polsce
lusia722, poszło pw :kwiatek:
Poszukuje siwej klaczy
HIGH LIFE

ur. 2003r
rasa : Sp
m: Horda młp
o: Balisco II
wzrost : około 157 cm

Klacz w lipcu 2013 r. została sprzedana ze stajni w Sosnowcu (dokładniej w milowicach). Jeśli ktokolwiek ją widział proszę o informację,chcę tylko wiedzieć gdzie jest i jak się ma 😉
[img]http://[/img]
[img]http://[/img]
[img]http://[/img]
xxx


Hej, mam dość skomplikowaną sprawę, bo minęło jakieś 10 lat i pamięć już zawodzi.
Szukam dziewczyny, myślę, że teraz ma jakieś 27 lat. 10 lat temu mieszkała w okolicy Starych Babic/Janowa. 13 lat temu opiekowała się we wsi Janów k.Starych Babic klaczą Fala i jej źrebakiem. 10 lat temu kupiłam tego ogierka - wówczas już trzyletniego. Nawet była u nas w odwiedzinach w Falentach. Jeśli śledzi ten wątek, to bez wątpienia będzie wiedziała, że o nią chodzi. Bardzo zależy mi na kontakcie.

frairlato napewno nie ja ale mogę wiedzieć jaka fala,maść rasa  ? i jak na imie ma źrebak ??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się