Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Facella   Dawna re-volto wróć!
15 lutego 2014 10:16
Karino, bo tu pewnie nie o wagę chodzi, a o szerokość/wysokość w pikselach. Jeśli było więcej niż 800 px na dłuższej krawędzi - złamanie regulaminu.
Faktycznie, były za wysokie  😡 Dziękuje 😀
Czy wiecie jak najłatwiej zważyć małą ilość produktów typu parafina, wosk pszczeli? Chodzi o ważenie w gramach (16-30 gram)
emptyline   Big Milk Straciatella
16 lutego 2014 15:31
Na wadze kuchennej.
Moja niestety tak małych ilości nie ogarnia 🙁
Libeerte,  poszukaj wagi-łyżki one sie nadaja do ważenia mniejszych ilosci produktow. Albo mozesz zrobic tak (na wadze kuchennej): nakladasz na przykład 100 gramów tego czego chcesz uzyc i drobnymi porcjami przekladasz do drugiego naczynia az waga Ci pokaże ze ubralas juz odpowiednia ilosc z dłużej porcji do malego naczynia. Np: potrzeba 15g czegoś,  sypie na wage 50g i odbieram az waga pokaże na wyswietlaczu 35. 😉
Dzisiaj miałam awarię internetu, po tym wszystkim, jak już został naprawiony, nie działa mi Google Chrome. Wszystkie inne przeglądarki chodzą (jak mogą... 😉 ). Wyczyściłam już historię łącznie z plikami cookie, zapamiętanymi hasłami itd., dalej nie działa. Co jeszcze mogę zrobić oprócz przeinstalowania? Wygląda na to, że to ewidentna wina samej przeglądarki na konkretnym komputerze...
o co chodzi z lista na fb? Tam mi nikt nie pomogl, wiec musze zapytac tutaj 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 lutego 2014 19:37
W grupie re-volta? Po prostu, jeśli sobie życzysz, wpisujesz się na nią swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem przy nicku, żeby facebookowicze wiedzieli, kim jesteś na forum.
Tzn. wpisujesz się w komentarzu, jedna osoba to aktualizuje co jakiś czas.
to faktycznie aktualizacja co jakiś czas, jak przeglądnęłam do sierpnia, żeby znaleźć o co chodzi i nic, na forum też żadnej informacji nie znalazłam  😁
zatem dzięki Facella za uświadomienie  :kwiatek:
Czy te tygodnie jakichś krajów w Lidlu powtarzają się cyklicznie?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 lutego 2014 20:41
flygirl, tak.
O jak dobrze, to czekam na Grecję. 😜
flygirl, część się powtarza, a nawet jeśli nie (znaczy w dłuższym odstępie czasu), to wiele produktów z danego tygodnia jest normalnie w sprzedaży (np. tydzień amerykański powtarzany kilkakrotnie, a to "amerykańskie" masło orzechowe czy shake'i są i tak cały czas, tylko czasem po zmienionej cenie). Trzeba na bieżąco patrzeć czego potrzeba 😉
Zastanawiałam się nad dwoma wątkami, jednak wybrałam ten:
Nie ukrywając, mam 'kilka' nadprogramowych kilogramów. Nie zmieniając sposobu żywienia się, nie zaczynając uprawiać jakiś dodatkowych sportów, zaczęły mi się pokazywać kości przez skórę. Najpierw obojczyki, potem ramiona. Górna część pleców. Kolana i łokcie. Najgorsze są nadgarstki i kostki, które w porównaniu do reszty, wyglądają jak u anorektyczki. Jak kiedyś nadgarstek obejmowałam z lekkim problem, tak teraz zmieszczą mi się tam jeszcze dwa palce. Moja waga się nie zmieniła. Nie przeszkadza mi to, zastanawiam się tylko, co może być tego powodem 🙂 Spotkał się ktoś z tym?
urosłaś? skoro waga się nie zmieniła ani raczej nie przybyło ci mięśni, skoro nie ćwiczyłaś.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 lutego 2014 12:57
Albo masz zepsutą wagę 😁
Mam pytanie do poznaniaków, co do kart PEKA.
Od kiedy będzie trezba je wkładać do tych takich czytników? ktoś wie? 👀
BNGO. Mam rozwiązanie, czemu na to nie wpadłam? Dzięki, calore   😀
slw95   żyj i pozwól trwać
17 lutego 2014 18:33
Można obejrzeć gdzieś online całe odcinki Pułapek Umysłu, które emitowane są na National Geographic Channel?
Czy osoba jadąca na koniu po np. wiejskiej drodze i rozmawiająca przez telefon może dostać mandat.  ❓
czy jak potrzebuję dokonać reklamacji netbooka w saturnie to muszę w tym, w którym zakupiłam sprzęt?
Co oznacza słowo "bügelleicht" na niemieckiej pralce? 😀
Dobrze kombinuję, że coś z zagnieceniami...?
przeztysiacmorz, niestety  🤔
Julie, wydaje mi się, że to coś w rodzaju programu "łatwe prasowanie" 😉
Julie, wydaje mi się, że to coś w rodzaju programu "łatwe prasowanie" 😉

Tak to chyba znaczy bez dużych zagnieceń  😉
Mam trochę dziwne pytanie...

Czy zwierzęta, np. psy, koty, świnki morskie - rozumieją ideę przytulania? W sensie, my je przytulimy, pogłaszczemy to czy dla nich oznacza to samo, co dla nas, czy wręcz przeciwnie - jest to dla nich np. forma ataku?
ikarina, kiedyś słyszałam cos takiego (nie wiem na ile to prawda) że zwierzaki głaskanie odbierają tak jak wylizywanie przez matkę jak były małe.
U psa to akurat zależne od tego w którym miejscu ciała głaszczesz, bo równie dobrze może być odebrane jako atak, ale i pieszczota. Nie bez powodu się zwierzaki podkładają do głaskania i są wręcz złe, jak tego nie robisz. 🙂
ikarina, z tego co wiem zwierzęta dzielą się na grupy pod względem "kontaktowości" stref ciała. Psy i koty - po całości. Krowy - w ogóle. Konie - przednia część ciała.  Źródło przyjemności w "mizianiu" wywodzi się podobno z lizania prze matkę i właśnie kontaktowości w stadzie. Świnki m., myszy - nie mam doświadczeń, ale na logikę powinny być "po całości" - że głaszczący dotyk każdej części ciała jest przyjemny.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się