Stajnie w okolicach Bielska-Białej

To samo w Karino? Raczej nie 🙂😉


[quote author=jestemzlasu link=topic=5506.msg1941870#msg1941870 date=1386089394]
Ann444 na Leśną to chyba na wczasy odchudzające...


to samo w Karino
[/quote]
Polecam stajnie Karino nie tak jaki pisze frania... Konie dostają tyle jedzenia ile ustali sobie własciciel konie dostaja jedzenie dwa razy dziennie jeżeli ktoś chce może wziasc owies i dac koniowi nawet 4 razy dziennie, codziennie są na pastwisku, i pensjonat jest naprawde nie drogi, świetne tereny i też są prowadzone jazdy 🙂 Ale jeżeli ktos chce żeby jego koń wygladał jak on.... to cóż 🙂
Hejka

Czy wiecie moze jak wyglada jazda rekreacyjna w roztropicach?
Czy instruktorzy wiedza co robia?
Hejka

Czy wiecie moze jak wyglada jazda rekreacyjna w roztropicach?
Czy instruktorzy wiedza co robia?



Proponuję samemu przyjechać i zobaczyć.
Hej 😉 jestem na etapie przeniesienia konia do innej stajni (ponieważ w obecnej stajni wł stajni traktuje mojego konia zbyt jak swojego- o niczym mnie nie informuje co dzieje się z koniem itd). Szukam stajni w poblizu Cieszyna - do 15-20km w jedną strone. Najwazniejsze jest dla mnie żeby były jakies wybiegi, duzy boks, dobra opieka i karmienie koni oraz piaskowa ujeżdzalnia no i cena nie kosmiczna. Jeśli ktos cos takiego zna to prosze o informacje 🙂
azazu93 zawsze możesz wrócić do nas  😉
Nie nie, to na pewno nie 😉 nie macie duzych wybiegów chciazby 🙂
azazu93 za to są inne aspekty 💃
daj znać jak znajdziesz coś fajnego  😉
Jak dla mnie za mało tych aspektów, póki co wstrzymuje się. Może coś fajnego się napatoczy w samym Cieszynie
Farifelia   Farys 21.05.2008
27 grudnia 2013 20:01
Jakby kto szukał pensjonatu, to w stajni w której ja stoję, zwolnił się boks (maksymalnie, jeśli będzie taka potrzeba, znajdzie się miejsce dla dwóch koni 😉 )
Ja ze stajni jestem bardzo zadowolona. Warunki super, konie codziennie na pastwisku, w lecie od rana do późnego wieczora. Siana do oporu, codziennie ścielone, owsa wg uznania. Duże angielskie boksy, na miejscu świetna atmosfera, konie traktowane bardzo dobrze, ze spokojem.
Na miejscu maneż z przeszkodami, mnóstwo pięknych terenów i staw właściciela stajni, w którym w lecie można pławić konie 🙂
Stoję z moim koniem tam od czerwca zeszłego roku i nie zamierzam się stamtąd wyprowadzać, chyba że do swojej stajni 😀
Stajnia znajduje się w Pszczynie (niedaleko parku żubrów i rynku).
Jakby kto był zainteresowany, to piszcie do mnie na priv 😉
Iwona, szkoda że tak daleko mam do Was 😀
Nie w pobliżu Cieszyna, ale może ktoś będzie zainteresowany. W stajni w której stoję zwolniły się 2 boksy. Warunki dla koni według mnie bardzo dobre (duże, jasne boksy, codzienne sprzątanie, siana ile kto chce, codziennie wypuszczane). Do jazdy będzie na wiosnę robiony piaskowy plac, jest sporo fajnych terenów. Janowice koło Bielska, więcej mogę napisać na pw.
Farifelia   Farys 21.05.2008
03 stycznia 2014 23:18
azazu93 heh, no żałuj 😉 U nas najlepiej 😀
U nas - w Stajni NA Górce w Międzyrzeczu jest jeden boks wolny - zapraszamy.
Pilnie poszukuję boksu w Brennej lub okolicy (najlepiej do 20-25km) w cenie do ok. 600zł. Bardzo proszę o wszelkie informacje
Hej. Jestem na objazdówce po Polsce i jutro będę w BB. Pilnie szukam informacji i przy okazji numeru telefonu gdzie można tam pojeździć konno. Chodzi mi o to, żebyśmy z chłopakiem mogli sobie wsiąść na godzinkę pod okien instruktora a nasi dwaj koledzy na 2x pół godziny na lonżę. Dobrze, żeby stajnia była raczej kameralna, spokojna i OCZYWIŚCIE tania 😉 Widziałam, że ceny są w okolicach 30-35 zł za godzinę i tak jest okej.
Szukałam informacji i niestety jedno miejsce które mnie interesuje nie ma podanego numeru telefonu na stronie (albo ja nie umiem go znaleźć), jak zadzwoniłam pod numer podany na stronie Stajni Barbara to okazała się, że pani nie wie o co chodzi i w ogóle jeszcze jeden taki telefon i ona zadzwoni na policję  🙄Mamy samochód, będziemy jechać trasą z BB do Żywca i najlepiej, żeby stajnia była w tych okolicach.
Coś dziwnego mi się porobiło, stąd drugi post.
To stadnina do której nie mogę znaleźć numeru
http://stadnina.net/kasztanka/glowna.html
Chess niech cię ręka boska broni.
edit - to było do Kasztanki, ale od Stajni Barbara też radzę trzymać się w bezpiecznej odległości. Niestety przychodzą mi do głowy tylko stajnie, które mogę odradzić, co nie znaczy, że innych nie ma.
Od jazdy konnej w BB, od tego miejsca czy od czegoś innego?

Jak sobie przeglądam to co mi wypluło google to albo jest za daleko, albo nie ma kontaktu albo cholera wie co jeszcze.
Jest takie coś, ale nie nic konkretnego nie wiem: https://www.facebook.com/StajniaSzmergielnia
Widziałam i ta stajnia wydaje mi się, no nie wiem, zbyt "profi". Mam wrażenie, że nie będzie dobra na chwilowe powożenie sobie tyłka i pokazanie znajomym, że jazda konna jest fajna. No i widzę, że jest dość duża.
Eee... profi to ona się chyba wydaje. Ale nie namawiam, bo ja tamtędy tylko przechodziłam.
grafciara a stajnia w Pruchnej Cie interesuje może ? Bdb warunki za dobrą cene
Ja tylko przeglądałam stronę więc też nic nie mówię. Zresztą jakoś się zniechęciłam przez tamtą babkę od telefonu. Albo zahaczymy o jakąś stajnię w Żywcu albo odpuścimy i tyle.
Stajnia Stara Szmergielnia nie jest wcale taka profi (plac pozostawia wiele do życzenia) 😉 Konie spokojne i sympatyczna instruktorka.
Na stronie jest kontakt do instruktorki http://ojstaraszmergielnia.wix.com/ojstaraszmergielnia#
Chess lepiej późno odpisać niż wcale  🤣

Stara Szmergielnia to zwykła stajenka ze spokojnymi końmi. Powozić tyłek zawsze się da 😉
Cena 35zł za godzinę a lonża chyba 20zł za pół godziny ale nie dam sobie głowy uciąć.
Piaffallo ma rację szmergielnia to faja stajnia lonża to 30zł za pół godziny a jazda 35zł/h koniki spokojne itp. do jednoazowego powożenia tyłka jak najbardziej bo jeśli sie chce coś więcej niż dupoklepanie to nie ale to co opisujesz jak najbardziej
Wyjazdy w teren też są niczego sobie. Dzięki tym spokojnym koniom można na luzie podziwiać krajobrazy  😉
azazu93 właśnie dziś tam jadę się rozejrzeć, ale wciąż szukam czegoś bliżej, bo tam mam 25km, a jak wiadomo im bliżej tym lepiej 😉
Polecam stajnię po sąsiedzku - w Międzyrzeczu Górnym - 10 km od centrum Bielska-Białej w stronę Cieszyna. Stajnia SOLKA. Znajdziesz namiary w necie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się