Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Gwiazda, no właśnie miałam nadzieję, że w Polsce jeszcze go dostanę. Chciałam uniknąć wywalania kasy na przesyłkę zagraniczną...

Nirv
, bardzo fajnie w tych granatach! Gwiazdki dodają Pamsowi uroku 🙂

Graszka, a możesz zdradzić, czy pad w gwiazdki będzie identyko jak ten Niciakowy?


Identyko nie ale baardzo podobny. Chetnie powtarzamy lubiane motywy w nowych kolorach.
wątek zamknięty
monsun   a gdzie cukierek?
17 lutego 2014 20:38
Dziewczyny, wie może któraś z Was gdzie nabędę cottona mint w rozmiarze pony vs? Jedyny cotton odpowiadające moim wymaganiom z tej kolekcji to aqua, który niezbyt mi się podoba... Być może ktoś się natknął na takowego, jeśli tak to poproszę o szybkie info.
Jeszcze jedno pytanie, przepraszam, jeśli komuś wydaje się laickie  - czy kucyk bardzo 'utopi się' w czapraku full? Bo mam duży problem ze znalezieniem kucykowych polo-padów i już ręce mi opadają...
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
17 lutego 2014 20:48
monsun, ile on ma w kłębie? Polopady są akurat najmniejsze ze wszystkich, więc jest szansa, że będzie to jakoś wyglądało.


Tutaj masz wilczyk i kucyka 120 mniej więcej, w Ance, która ma podobny wymiar do polopadu.
wątek zamknięty
monsun   a gdzie cukierek?
17 lutego 2014 21:12
emptyline, niecałe 130 centymetrów 🙂 dziękuję, bo właśnie zbierałam się do zamawiania (na koniku przecena na eskadrona, jakby ktoś coś chciał)
wątek zamknięty
Na tego pana:


Ten: http://cavalloshop.pl/katalog2/eskadron-classic-sports-jesien-zima-2013-2014/kantar-eskadron-black.html
czy ten (blackberry-white-mavue): http://www.equishop.com/eskadron-kantar-zapinany-na-sprzaczke-classic-sports,id-3767 ?

Zaczął mi się też podobać biq square blackberry i teraz nie wiem czy brać go, czy jednak brillanta lub cottona  🤔 Też na pana powyżej, coś blackberry na pewno biorę, najgorsze, ze cottonów DL już nigdzie nie widziałam, pozostaje mi mieć nadzieje, że na Woli w Poznaniu jakiś na mnie czeka  🙄
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
17 lutego 2014 22:15
monsun, my się już w zeszłym tygodniu obkupiłyśmy z Nirv i Nasturcją jak głupie w Koniku właśnie. 🙂
wątek zamknięty
keirashara, koniecznie bierz kantar z pierwszego linka, boski jest! No i ja brała bym big square, jest obłędny i inny - brillanty mi się strasznie opatrzyły, a dodatkowo jakościowo są dziadowskie.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 lutego 2014 06:55
anai, boskie transportery 😜

azazu, najładniej w Oceanie 🙂

Graszka, dziękuję za odpowiedź 🙂

keirashara, a ja bym poszła w kantar ten drugi, ale z czapraków bierz cottona albo  big square 🙂
wątek zamknięty
keirashara, nie mogę:
ale z Ciebie laska 💘
We wszystkim będzie ładnie 😉
wątek zamknięty
monsun   a gdzie cukierek?
18 lutego 2014 09:53
Szukając sobie polopadów, dorwałam się do przecen w equishopie, jeszcze większych. Co drugi produkt wrzuciłabym do koszyka 😁
wątek zamknięty
Dziwi mnie wasza niechęć do nowej kolekcji... Owszem nie jest to taki szał jak fiolety  😍, ale bardzo ładne kolorki, w zasadzie dla każdej maści.
Hibiskus - kary, siwy,
Blue - siwek,
Banana - gniady, kasztan,
Toffee - kasztan

I pierwszy raz podobają mi się big squary
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 lutego 2014 11:05
monsun może w equishopie spore przeceny, ale w koniku masz darmową przesyłkę od 150zł  😉
wątek zamknięty
GNL wrzucił na swój facebookowy profil dokładne zdjęcia nowej kolekcji Eskadrona 🙂

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.635854763117156.1073741856.125066037529367&type=3
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 lutego 2014 11:16
Jak myślicie, czy dralon z nowej kolekcji będzie dobrze wyglądał na karym koniu? Kurcze, zaczynam się trochę łamać...
wątek zamknięty
Livia, a się tam przejmujesz. jak dla mnie te kolory to zdecydowanie dla gniadoszy i kasztanów.
Ja tam dralon kupię na pewno, bo wygląda cudnie, do kolekcji Toffee/Gleb po prostu must have 😀
wątek zamknięty
GNL wrzucił na swój facebookowy profil dokładne zdjęcia nowej kolekcji Eskadrona 🙂


ktoś bardziej obeznany powie mi czy ocean to będzie ten sam odcień niebieskiego co w tej nowej kolekcji?
wątek zamknięty
Malina_M ocean wpada w turkus, a ten z nowej kolekcji to bardziej kobalt.
wątek zamknięty
Nigdy raczej nie wstawiam tutaj zdjęć, ale kolekcja blackberry mnie urzekła 😍 Nie mogę się już doczekać nowej NG. Kantar blackberry i nici

i cotton:

wątek zamknięty
A ja dorwałam w końcu Niciaka  😍  już nie mogę się doczekać kiedy go założę na konia  🏇  Na 10-letni czaprak jest w świetnym stanie  😀 
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
18 lutego 2014 15:34
monia OMG!  Gdzie go dorwałaś, toż to model sprzed dinozaurów 😀 👀 🤔 😍
wątek zamknięty
vissenna na dodatek to nie pony tylko VS  😉  akurat dziewczyna wystawiła a po 3 minutach był mój  😜 
wątek zamknięty
monia cieszę się że się czaprak podoba, opiekuj się nim dobrze. 🙂
wątek zamknięty
monia cieszę się że się czaprak podoba, opiekuj się nim dobrze. 🙂


Będę się opiekować  😍  3 lata na niego polowałam  😉  Może masz jeszcze jakieś których nie mam ?
wątek zamknięty
Już raczej wszystko co było na sprzedaż się sprzedało albo jest zarezerwowane niestety. Zostały mi tylko jakieś niedobitki, ale muszę mieć co założyć pod siodło.  😉
wątek zamknięty
Postanowiłam zamówić sobie komplet hibiscus cotton+ owijki a do tego może się skuszę na derkę jersey do kompletu...jak już uciuram wystarczająco pieniędzy  😁
Jak myślicie będzie pasować do siwego jabłkowitego?  🙂
wątek zamknięty
Postanowiłam zamówić sobie komplet hibiscus cotton+ owijki a do tego może się skuszę na derkę jersey do kompletu...jak już uciuram wystarczająco pieniędzy  😁
Jak myślicie będzie pasować do siwego jabłkowitego?  🙂


Myślę, że sie bezie nieprzeciętnie prezentowal. 🙂

Ja również poległam i zamówiłam polopad bicolor, big square banana i nauszniki espresso  🤔wirek:
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
18 lutego 2014 17:31
vermouthowa, świetne zdjęcia, twoje konie wyglądają bardzo fajnie w tych kantarach, a blackberry to śliczny kolor. Ja wyjątkowo też czekam na NG, a konkretnie na pad i kaloszki w kwiatki (czy tam plamy). 😅
wątek zamknięty
A ja z takim pytaniem... ma ktoras pad Caball w kolorze wisniowym? Na ich stronie "probka" koloru wydaje mi sie dosc jasna, zastanawiam sie, jak wyglada w calosci. Ma ktos zdjecie?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 lutego 2014 19:35
Angeel [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,90284.msg1905889.html#msg1905889]tutaj[/url]  Facella wstawiła zdjęcia wiśni  😉
wątek zamknięty
Dziekuje  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.