Kask, toczek, kasko-toczek... i kamizelka

Nareszcie się dorobiłam  😀


Wiecie gdzie może dostanę nakładkę na taki kask?  👀 Jakoś ciężko mi idzie szukanie  🙄
Frania, http://wkkw.eu/kaski-nakladki-c-190_93.html tam na dole strony są różne 🙂
Dzięki  :kwiatek: Byłam na tej stronie, ślepa ja  😡
Może mi ktoś napisać jaki rozmiar w cm to 7? bo raz jest 57 albo nawet 59, chodzi mi o kask Charlesa Owena. Będę wdzięczna  🙂
Piaffeczka, jakie sznurki?

Te od zapięcia, takie jak np. tu.

A właśnie, co sądzicie o choicach?
a do mnie dotarły KEDy, ale mam problem z wyregulowaniem paska pod brodą. czy te dwa ząbki, które blokują tę zapadkę należy wyłamać? czy może uskoczą pod wpływem nacisku zapadki?
Nieee...!!!! Normalnie tym srebrnym do góry 😉 .
Ja sobie zmienilam to zapiecie bo oczywicie odpielam i gdzie posialam -.-
ChingisChan   Always a step ahead! :)
18 lutego 2014 18:28
Chyba muszę sobie powoli sprawić nowy kask. Tym razem chcę coś na prawdę przewiewnego. Coś ładnego i dobrego mamy na rynku oprócz Casco, Uvex i KED?
ChingisChan, odradzam te z decathlonu. Tanie, ładne, (no, zależy dla kogo  😉) ale tak gorące...
Belstary są średnie, ale ta taniość mnie zadziwia...
Jeżeli było takie pytanie,to przepraszam. :kwiatek:
Czy jest jakiś tańszy odpowiednik toczków Charles Owen?
ChingisChan   Always a step ahead! :)
18 lutego 2014 22:08
Piaffeczka do decathlonu to bym się wybrała po kask... rowerowy. 😉


Trochę mi się widzi granatowy mistrall casco 😜.
ChingisChan, jeździeckiego kasku bym w Deca nie kupiła, jakoś nie ufam. Rowerowe są ok?
[quote author=anai link=topic=153.msg2013312#msg2013312 date=1392487394]
Piaffeczka, jakie sznurki?

Te od zapięcia, takie jak np. tu.

A właśnie, co sądzicie o choicach?
[/quote]

Te sznurki są ok. Mój mistral ma dobrych kilka lat, stan całości bez zarzutu. Dzięki tym sznurkom masz całkiem łatwą regulację. A choica kupiłam mojej pięcioletniej córce, granatowego, jest super. Lekki, ładny, szybko się reguluje. Ja chyba jestem fanką casco, bo następny też będzie tej firmy 🙂
Mam 12 lat, obwód głowy ok. 54 cm i wacham się, czy kupić choice... Jeden rozmiar  🤬
A może zamiast tego EQUI- SHELL?
ChingisChan   Always a step ahead! :)
19 lutego 2014 17:38
Dworcika, śmieję się. 🙂 Też bym nie kupiła kasku w Deca... Jeśli bym musiała tam kupować jakiś kask to chyba tylko rowerowy, bardzo bezpieczna ze mnie rowerzystka. 🙂
Jeżeli było takie pytanie,to przepraszam. :kwiatek:
Czy jest jakiś tańszy odpowiednik toczków Charles Owen?

Jest 😉 Busse York. Klienci go mylą z Owenem jak wiszą obok siebie na ścianie. Nie powiem, żeby były takie same i nie należy przepłacać, bo Owen ma ochronę potylicę i sądzę, że lepsze materiały, ale ten Busse jest bardzo fajny.
tylko ten Busse raczej "na zawody", moim zdaniem ta ochrona potylicy dużo daje 🙂
W jakim sensie "na zawody"?
Ładnie wygląda, ale ochrona potylicy się jednak przydaje 🙂
Tak w kontekście tańszych zamienników... Czy jakaś litościwa dobrodziejka/ dobrodziej poleci mi coś jakości mniej-więcej casco, w tej cenie, ale tak raczej nie wiele ponad 300 zł? Wiem, iż o ładny, w miarę elegancki, "bezgrzybkowy" kask  w tej cenie będzie ciężko, no ale cóż.... kupiłabym sobie choice, ale przeszkadza mi ten mały rozmiar...
Ked basco chociazby, bardzo ladnie lezy.
A czy takie kamizelki crossowe do skoków zwykłych nadają się? 🙂.
I jakie polecacie? Albo ma ktoś może na sprzedaż? Bo w tych skokowych coś mi nie wygodnie i leży i sie kurzy aby ..
equi.dream,dziękuję! :kwiatek:
arlyn skoro nadają się na skoki na crossie?
Kamizelka crossowa to to samo co powietrzna czy tylko mi się coś pomyliło?
ChingisChan, odradzam te z decathlonu. Tanie, ładne, (no, zależy dla kogo  😉) ale tak gorące...



to szybko je przetestowałaś, jak jeszcze niecały miesiąc temu o nie pytałaś 😉
[quote author=Piaffeczka link=topic=153.msg2016368#msg2016368 date=1392760680]
ChingisChan, odradzam te z decathlonu. Tanie, ładne, (no, zależy dla kogo  😉) ale tak gorące...



to szybko je przetestowałaś, jak jeszcze niecały miesiąc temu o nie pytałaś 😉
[/quote]

No może za długo nie, ale jak w sklepie przymierzyłam, zdjęłam miałam dosyć spoconą głowę. A cóż, poruszałam tylko głową kilka razy i przejrzałam się w lustrze...

EDIT: A może kupić USG comfort training? Użytkował ktoś?
mils   ig: milen.ju
20 lutego 2014 20:31
Dziewczyny, po raz kolejny zgłaszam się z prośbą o pomoc/poradę. Kupowałam Casco Choice jakiś czas temu, ale z pewnych przyczyn sprzedałam. Może i dobrze, bo nie był to wybór trafiony w 10 - wyglądałam ok, ale nie do końca mi pasowało w mojej opinii. Znowu szukam kasku. Na małą (obwód 53-54cm), wąską, owalną głowę. Mierzyłam GPA 55, ale raczej wyglądałam jak z wodogłowiem. Marzy mi się Charles Owen, ale obstawiam, że w nim też raczej będę wyglądać jak w garnku, prawda? Myślałam może o Uvexach, bo wyglądają dość zgrabnie, ale poza tym, że wydają się małe, kompletnie mi się nie podobają. Możecie coś polecić dla takiej mikrej głowy? No i koniecznie w granacie. 😡
Ked Pina? ale to deczko nizsza polka. albo troxel moze?
mils   ig: milen.ju
20 lutego 2014 20:38
faith o kurczę, trochę koszmarki jak na moje poczucie estetyki. 😁 Kurczę, jak nie znajdę to najwyżej będę dziwnie wyglądać z garnkiem na głowie... 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się