DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
18 lutego 2014 21:25
@g@, oooo jak wiosennie!

okunka, ale jeszcze nie jest idealnie!  🤔wirek: "Navy-green" jest świetny! od dawna chodzą za mną te kolory.  😍 Zainspirowałaś mnie i jak znajdę odpowiednią alkantarę, to skonstruuję brillanta navy z ZIELONĄ lamówką! 🙂

Edit: "Latte z turkusem" też szał! 🙂
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
19 lutego 2014 10:12
Dziewczyny, a cottony eskadrona z jakiego materiału są robione?
Xequus jak sama nazwa wskazuje, cottony znaczy się bawełna 😉 ale samajestem ciekawa co to za rodzaj bawełny, że mają taki połysk.
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
19 lutego 2014 11:28
Kupilam maszyne.... i leze... 😵 nie wiem jak ja ruszyc :/ brak instrukcji obslugi - jest zupelnie inna niz moja stara miniaturowa maszyna...

Trzeba sie wybrac znow na kurs szycia... 😤
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
19 lutego 2014 18:11
szamanka, a jaką w końcu kupiłaś? 🙂
dziewczyny pomocy, znalazłam w domu starego łucznika ze stołem, czarnego ze złotymi zdobieniami, ma ktoś taką ? jaka jest ? daje rade ? i jak nią ie szyje ?
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
19 lutego 2014 18:37
Monoc arka Radom 809 P, juz mniej wiecej rozgryzlam o co kaman. W najblizszym tygodniu zamawiam gabke i szyje pierwsze czapraki  😅

Pewnie nie bedzie sie czym chwalic ale moj kon nie wzgardzi 🙂
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
19 lutego 2014 18:40
karla158, to chyba musi być jakiś baaaardzo stary Łucznik. Teoretycznie im starszy, tym wytrzymalszy. 🙂 Jeśli to jest ten, o którym myślę, to pamiętam go jeszcze z warsztatów kaletniczych - a to dobry znak. 🙂

szamanka, jak zrobisz to się pochwal! 🙂 Do starych maszyn w większości można znaleźć instrukcję obsługi w internetach.
Czarny ze złotymi zdobieniami i stołem to może być singer  😍 mój wymarzony!
okunka, nie musi 😉 KLIK
kiedyś sporo maszyn tak wyglądało...
deborah   koń by się uśmiał...
19 lutego 2014 21:20
gotowe 🙂
deborah, o wow, ale super!
sumire - pięęękne są, singer o którym myślałam wygląda prawie identycznie 🙂 chciałabym takie cacko  😍

Deborah - SUPER! Nawet nie wiem jak się do czegoś takiego zabrać, a efekt - WOW  😜
deborah   koń by się uśmiał...
19 lutego 2014 21:27
kupiłam stary kask za 50 zł. rozbebeszyłam i dałam mu nowe życie 🙂 nawdychałam się butaprenu i humor mam mega dobry heheh
No troche lepiej Ci to wyszło 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
19 lutego 2014 21:42
Zorilla, nie żartuj. Twój wygląda mega!
deborah, a jak rozwiązałaś wnętrze? Modyfikowałaś coś?
deborah   koń by się uśmiał...
19 lutego 2014 21:55
nie. wyjełam bebechy tylko po to, żeby dokładnie wkleić nowy wierzch. O dziwo wkładka styropianowa nie była przyklejona..
sumire moje ma troche więcej dźwigni, okunka i monoc możliwe że to singer, nie wiem jeszcze nie dokopałam się do nazwy przez tonę kurzu, podobno stół stoi gdzieś pod szopą, musze poszukać ale pytam czy warte zachodu 🙂 bo troche zdekompletowana, nie ma igieł i wgl, moja babcia ma taką samą szyjącą, w sumie ma 2 ale nie chce dać 🙁
Bedzie ciciezkoz iglami bo nie sprzedają już okrągłych igieł.  W dodatku atare maszyny nie szyją do tyłu,  a ja nie wyobrazam sobie szyc bez zakanczania szwów.
przecież można odwrócić i przeszyć do przodu tylko w drugą stronę 😉
Albo dzielnie wiązać nitki 🙂
Wszystkie te maszyny miały okrągłe igły? Wydaje mi się, że nie.
Da sie wlasnorezcznie zrobic sioodlo ??? 🏇 🏇
Sio   nowe wcielenie marchewki
20 lutego 2014 14:32
PFK siodło? no jest taka profesja- rymarz i tacy ludzie robią siodła własnoręcznie...
O to wlasnie znalazlam swoj wymazony zawod  💃 💃 💃
super  😎

możesz tez przenieść sie do indii, zamieszkać w jakiś slumsach i zostać niewykwalifikowaną tanią siłą roboczą także czołowych marek siodlarskich  😅

a nic już dziś sądziłam, że  mnie nie powali 😉
Deborah skąd wzięłaś to coś na toczek? To zamsz i dlaczego tak błyszczy? Bo mam toczek, który wymaga renowacji
Ja spłodziłam derkę w wielkich bólach, moja maszyna nadaje się tylko na śmietnik, a na nową brak kasy, tak bywa. Stara derka którą uszyłam, przetrwała 3 sezony i pewnie służyłaby  dalej, ale moja baba wytarzała się na zamarzniętym twardym i nie równym podłożu i ją podarła. Ta nie wyszła tak jak chciałam, ale z powodu umierającej maszyny, wyszła jak wyszła. Modelka też nie miała ochoty pozować 🤔
Watrusiowa, ladna 😉

Koszatniczka, ja pozwile sobie powiedziec czego ja uzylam, a wyglada bardzo podobnie jak Deb: http://hurtowniatapicerska.pl/tkanina-pluszowa-arion.html
dzięki Zorilla na pewno wypróbuje (swoją drogą tkanina nazywa się jak karma mojego psa hi hi)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się