Konie zimnokrwiste i pogrubiane

spróbuję z tą naftą, jak piszecie. Ale jakie ona ma działanie?
.
A ja od jakiegoś czasu jestem posiadaczką tej oto wspaniałej kobyłki: Libra (m: zimn.  o: hucuł)
Po za tym, ze służy mi rekreacyjnie, to pracuje też w hipoterapii  🙂
http://kj-hipoterapia.webrobi.pl/


wera5510 śliczności  🙂 widać, konik i do tańca i do różańca  😉
glanek, pojęcia nie mam ale kosmetyczna też droga nie jest, więc chyba nie szkodzi spróbować? Można podpytać na towarzyskim we włosach 😀

wera5510, jaka szlachetna główka? pogrubiana? bo nie widać 🙂
.
anyann najpierw bym radziła obciąć szczoty żeby dopływ powietrza był 🙂 Co do nafty to tak: smaruje się co dwa dni, miesza się 50/50 olej z naftą(oświetleniowa).
wera5510 to pewnie jakaś mała sztumka zmieszana z hucułkiem 🙂
glanek no z zimnucha to chyba zadnych cech nie odziedziczyla 😉
[quote author=paulina-anna link=topic=4119.msg2013216#msg2013216 date=1392479580]
PauliL Moze sproboj wywaru z geranium? Stosuje go na grzybice mojej dliugowlosej suni. Pomaga i nie trzeba nic placic. 😉 Roslina nazywa sie geranium robertianum- po naszemu to chyba budziszek jakis tam (chyba-pachnacy...).
[/quote]

Wiesz co ja mam już odpowiednie leki dobrane dla Kostaryki, stosuje najpierw manusan a potem smaruje dermacornem 😉
wera, fajny łaciak, widać, że to hucułkowate 🙂 wydaje się długaśna 🙂
wera- ile twoja piękność ma w kłębie  😉
Igonek 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
.
ten źrebol przy dziecku wygląda jak ten gniady powyzej hehehe  🏇
bezunia82   Pięknyyy jest..  i pewnie niesamowiscie wygodny do jazdy  😍

A ja wstawiam moją panienkę.. dawno się tu nie pokazywałyśmy..
Zdjęcie robione telefonem bo akurat aparat w naprawie

edit: zapomniałam pomniejszyć zdjęcie
bezunia82, śliczni obydwoje!
RatiNa, jak paCZy  👀
To jak już dzieci z konikami to i odemnie 🙂 Alma  😍
.
wera- ile twoja piękność ma w kłębie  😉

145cm 😉 Tu musiała po mamusi trochę wzrostu dostać, bo tatuś miał 138cm w kłębie 😀
.
A my z Igonkiem byliśmy wczoraj na II Pokazie Ogierów Hodowlanych w Klikowej i było całkiem fanie 🙂
ooo, czad 🙂 A Jedziecie do Skaryszewa z Igonem???
Tak, jedziemy. W Klikowej była próba generalna czy się dogadamy, ale jestem z niego dumna. Zachowywał sie bardzo przyzwoicie 🙂
To super! Od nas z piaseczyńskiego jedzie Framand, także pewnie się zobaczymy 😉
Jedzie, jedzie mam już katalog i jest w nim. Zapowiada się całkiem ciekawy pokaz 🙂
Moje zdjęcie 🙂 hehehe
bezunia82 napisałabyś jakie konie mają być oprócz Igonka, Rubisa 144, Framanda ??
Oliwer, Lampas, Stoczniowiec, Boltram, Blues, Jolen, Wiomet, Suliwan, Rafael, AssarL, Lukas, Bismarck, Marino, Univers De Lagrange, Pipo DU Blofagnu,

młp. Ganges, hol. Lasko, hc. Wykrusz

Jeśli chodzi o zimki to stawka naprawdę imponująca  😀
Z zimnokrwistych przyjedzie stawka najlepsza w Polsce 😉 To super! Ciekawe ile dojedzie. Zimnuszki przejęły władze nad lekkimi na tym pokazie 🙂😉))
Lasko z tego wiem co wiem to też nie będzie.

PauliL jak dostałam katalog to naprawdę oczu od tych koni nie mogłam oderwać, genialne maszyny 🙂
bezunia82 do mnie już dochodziły od dawna słuchy że to maja być najlepsze konie z całej polski! Zazdroszcze że wieziecie Igonka, zobacze go wkoncu na żywo!!! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się