moda, ciuchy etc...

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 lutego 2014 13:53
yga skąd te pierwsze majtki? Cudne  💘
Gdzie dostanę takie bluzki:
http://allegro.pl/koszulka-top-wyciete-pachy-swag-krzyz-fuck-obey-l-i3988944079.html

Allegro wypluło tylko takie, ale nadruk mi się nie podoba  🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 lutego 2014 16:00
Sama sobie możesz zrobić  😁
Nie umiem. Mam 2 lewe ręce  😡
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 lutego 2014 20:59
yga skąd te pierwsze majtki? Cudne  💘


Niestety google mi tylko wypluło grafikę, bez żadnego opisu.
Frania widziałam podobne w Siansay'u. A poza tym kiedyś moja koleżanka kupiła zwykłą koszulkę i dała do przerobienia krawcowej- koszt 5 zł 😀
yga skąd te pierwsze majtki? Cudne  💘


Axami V1258 http://www.dlazmyslow.pl/Axami-stringi-V-1258,p-2123,kat-1,rodzaj-19.html
yga, Calzedonia miała takie  😉 To jest akurat model z 2012 roku. Pewnie warto się tam przejść  🙂


Gdzie kupię legginsy, czarne, kryjące, i nie za 80 zł?  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 lutego 2014 15:09
Bershka od 59,90 zł, H&M od 29,90 zł, Stradivarius od 34,90 zł
szepcik na pewno masz hurtownie rajstop itd u siebie w miescie. ja tak sie zaopatrzam w krakowie w rajty i leginy. Np. Gatta za złotych 15 z tych grubych kryjacych a leginy kupuje po 20 zł.
yga obczaj Roxy, w zeszłym roku kupiłam tam strój z takim krojem ale nie moge go teraz znaleźć.
Poszukuję płaszcza w taką kratę
Ktoś widział?  🙁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 lutego 2014 20:50
eloise., uwielbiam gattę, mam od nich rajstopy, które wytrzymały rok!!!!!!
Szepcik, Primark - 4 euro 😁 A z polarem od środka piątkę. Ja się znów obkupiłam w spodnie. Jeszcze tylko jakąś fajną skórkę muszę dorwać i będę w niebie.
strzyga ja też uwielbiam 🙂 kiedyś mi było żal ze studenckiej kieszeni tyle kasy na rajty dawać, ale jak sobie pójdę do hurtowni gdzie mam takie ceny to wychodzę bez wyrzutów sumienia.
i dla tych co myślą, że w hurtowniach można tylko hurtowo kupować. To nie prawda. Ja czasem po 2 pary sobie jadę 😉
Wiecie może gdzie można kupić jakieś dobre jakościowo piżamy? od allegro już mi w oczach się miesza...
A to moja najnowsza zdobycz (spódnica):
Donia Aleksandra ja wszystkie (no prawie wszystkie 😉) piżamy mam z Lidla  😁 niektóre służą mi już baaardzo długo, więc z ich jakością chyba ok 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
22 lutego 2014 09:24
Carmen, Ramires- dzięki, porozglądam się  :kwiatek:
wiecie moze gdzie znajde takie spodenki?

Tamtam, kolor nieistotny - chodzi mi o krój, żeby były takie "biodrówki". Ale dziękuję  :kwiatek:


Mam ogromną prośbę, czy mogłaby któraś z kochanych duszyczek zerknąć czy ma u siebie w H&M rozmiar 36 tych spodni? W szczecinie wyprzedane, zostały tylko w rozmiarze 42 i 44 :/
http://www.hm.com/pl/product/11908?article=11908-A
edit. nieaktuane
Seksta   brumby drover !
24 lutego 2014 00:12
donia aleksandra tesco f&f, zwlaszcza po przecenie 🙂 są super.
Jakie macie doświadczenia i metody - w sumie nie wiem jak to ująć....jak nie utonąć a wyglądać O!! 😂


Po pierwsze zrobić porządek,wywalić co stare i kupować mniej, a same dobrze leżące rzeczy, w których się wygląda super i będzie się je nosić.
Polecam filmik  😉
Jasmine - dzięki! dziś czystki odc.7 i ostateczny...ile tego jest!!!!!! 🤔 😵
zoyabea - mam tak samo jak ty! 🙂 moja szafa ugina się od ciuchów a w domu rodzinnym jeszcze trochę zostało... i nie sprawdza się "jeszcze to założę", "to się przyda" bo ciuchy i tak lądują na dnie i ich nie ubieram.... :/ czas zrobić porządek!
zoyabea - w ogóle*.
Jak masz tyle miejsca w szafie/szafach to może ułóż kolorystycznie sobie, łatwiej będzie szukać tego, co nam będzie pasowało do reszty.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 lutego 2014 20:10
Nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale czy któraś może spotkała się z dwuczęściowym, sportowym strojem kąpielowym (na basen) w stylu kompletu, który wrzuciła na tej stronie Kajula (pytając o spodenki)? Zależy mi na tym, żeby góra była usztywniana. Ktoś coś?  😉
Posłuchałam powyższych "rad" i zrobiłam porządek w szafie 😀 I na allegro poszła mega paka 50 szt :P ale co racja to racja, nie chodzi się w większości ciuchów..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się