Howrse gra :)

Wysłałam ile mogłam, ale niektórzy mają już 5 🙂 Jak ktoś nie dostał to prosze pisać, albo dodać do znajomych :kwiatek:
Ja się pytam, gdzie ta skrzynia skarbów za 10 kuponów 😀
kupiłam mustanga hiszpańskiego, jestem w szoku, że za 5 kuponów! myślałam, że po 12 będzie a tu taka miła niespodzianka 🙂


  1 x  Woda Młodości
  1 x  Lonża
3 losy na następne losowanie
  3 x  Punkt dorastania
z 2 losami
  3 x  Podkowy FK
  1 x  Uzda MF
MonioRek, Może będzie później, też się na nią napaliłam 🙂
Hiszpana też kupiłam, chociaż mam już takiego, ale jest na emeryturze, więc się ten przyda, zawsze to jakiś dziki, w razie czego jakby jednak nie było na sprzedaż tej skrzyni skarbów.
Sprzedam rzeczy z cr za kupony!
Mam wszystkie (łacznie z dyńką, 5-tym żywiołem, hestią itd) poza ro, w różnych ilościach.
Ceny do ustalenia, konkurencyjne! :>
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 lutego 2014 19:54
PILNIE szukam osoby, która zbije na swoim koncie moje 10 koni, oczywiście są w wieku 30 lat. Płacę 1 kupon + 75 000 eq  🙂


Wysłałam PW  🙂
Porozsyłałam trochę losów. Powysyłam więcej jutro  😉 
jakby ktoś się chciał wymienić to nick Jekaterina. będę oddawać do skutku, jak u kogoś jest już 5 😀
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
24 lutego 2014 21:21
Jekaterina, los poszedł.

Proszę o losy, oddaję przy najbliższym możliwym wolnym miejscu, nick phoenixowa (PL)


Witaj, majgaa,

Bierzesz udział w ostatnim losowaniu z 7 losami.
Wygrywasz:
  1 x  Różdżka Płodności
6 losów na następne losowanie
z 3 losami
  5 x  Punkt dorastania
z 2 losami
1 000  Equus

Gratulacje i udanej gry!

Zespół Howrse

aniapa, nie mam Cie na liscie  🤔wirek:
Nancy kupon lub ok. 75-90 tyś
ja chyba kupię jeszcze jednego mustanga  😍
w skrzyniza 10k będą od razu dwa dzikusy ?
Wysłałam losy większości :kwiatek: tylko cierp1enie juz  ma 5 🙁
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
24 lutego 2014 21:27
Libeerte, my już wymieniłyśmy się kuponami w drugim losowaniu  :kwiatek:
aniapa, a to można tylko raz na całą promocje ? Myślałam, że na każde losowanie 😉
fin, Cierp1enie - widzę, że macie u mnie współdzielenie na com. mogłaby jedna z was kupić mi jutro trzy losy na losowanie o 15 na com? :kwiatek:
Pewnie, postaram się pamietać :kwiatek:
Nancy kupon lub ok. 75-90 tyś


Dziękuję 🙂 Ostatnio rzadko wchodzę i już nie jestem w temacie jeżeli chodzi o sprzedaże 🙂
Witaj, rosolowa,

Bierzesz udział w ostatnim losowaniu z 12 losami.
Wygrywasz:
  1 x  Piorun Zeusa
  1 x  Czarna Orchidea
  1 x  Kaloszki
  1 x  Ostrogi
6 losów na następne losowanie
z 3 losami
  3 x  Punkt dorastania
600  Equus
z 2 losami
  10 x  Rzepa
z 2 losami
Pierwszy raz w tej grze mam w loterii jedną z głównych nagród (200 000 equus) 😲 A gram od 3 lat  😁

Ktoś chętny na kupno objęć, 2x zestaw posejdona albo rogu (kupony)? Może do 14 uda mi się kupony na dzikusa zebrać.
kupiłam mustanga hiszpańskiego, jestem w szoku, że za 5 kuponów! myślałam, że po 12 będzie a tu taka miła niespodzianka 🙂

Ja też! Właściwie to zaszalałam i kupiłam dwa z tego szoku z powodu niskiej ceny 😁
Mam problem z moją jednorożką. Była kryta przeze mnie 5 razy, wszystko poprawnie, a nie mogę doczekać się roga. Nie wiem, czy mam za krótki staż (77 dni) czy po prostu pecha.
Teraz zaczęłam grać od niedawna, ale kilka lat temu przypadkowo usunęłam konto i o grze zapomniałam.
Jak coś to zapraszajcie "szaaman" to porozsyłam losy na loterię 😀
Staż nie ma znaczenia. Podobno róg rodzi się z co piątego prawidłowego porycia, licząc wszystkie krycia na serwerze, ale nie wiem ile w tym prawdy, bo to może być całkowicie losowe. Może spróbuj pokryć o innej godzinie?
Calore - kupione 🙂 i na com i na pl
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
25 lutego 2014 10:33
Mam problem z moją jednorożką. Była kryta przeze mnie 5 razy, wszystko poprawnie, a nie mogę doczekać się roga. Nie wiem, czy mam za krótki staż (77 dni) czy po prostu pecha.
Teraz zaczęłam grać od niedawna, ale kilka lat temu przypadkowo usunęłam konto i o grze zapomniałam.
Jak coś to zapraszajcie "szaaman" to porozsyłam losy na loterię 😀



He, he... Mam klacz 48 lat, która na 22 pokrycia dała 3 jednorożce (jeden przy użyciu UH).
no i wpadł kolejny dzikus do kolekcji 🙂
To oni teraz będą wszystkie dzikusy po kolei wrzucać na bezpośrednie?
no ciekawe, bo jak tak to fajnie, tylko stracę 60 kuponów jeszcze by mieć wszystkie dzikusy
To w takim razie niepotrzebnie kupowałam dwa hiszpańskie 😂
Ale na mojej "wish" liście jest tylko 5 dzikusów i mam nadzieję, że będę miała okazję je wszystkie kupić 😀


Ktoś chce OM? Sprzedaję po 2 kupony, mam 4 sztuki.
[s]wymienię RO na HoP 🙂 edit. 2 RO jednak mam, wygrałam właśnie  😁
[/s]
ja poluję na Dulmen Polny i Sable Island Pony, reszta to brzydale ;p
wymienię RO na HoP 🙂 edit. 2 RO jednak mam, wygrałam właśnie  😁

Mam jedne MA na com, nie chcesz ich za RO?
a chcę 😉 za jedno?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się