Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Dziewczyny, dostane gdzies ochraniacze pony w promocji? chetnie skorupki z tylami pro🙂
Czy widziała któraś gdzieś owijki blackberry? Przejrzałam sklepy ale znalazłam wszystkie kolory z tej serii a blackberry wszędzie wykupione 🙁 A i jeszcze szukam owijek z kolekcji navy green red w kolorze zielonym.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
25 lutego 2014 12:30
Gdzie najlepiej szukać derek zimowych 400 g, na wyprzedazy?
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
25 lutego 2014 12:44
Gdzie najlepiej szukać derek zimowych 400 g, na wrzedazy?


Tu jest kilka.... http://www.horsehouse.pl/pl/Katalog/Wyprzedaze/?pa=3
BlackBerry ja mam, może sprzedam😉
kasia&figa to ja bardzo chętnie  😀
Nie wiecie, gdzie mogę znaleźć kantar Eskadron z dowolnej kolorystyki ocean (full)? Bez futerka, chciałam zamówić w Equishopie to okazało się, że go nie mają  🙁
Będę baaardzo wdzięczna za pomoc  😁
W Pasi koniku na zamówienia złożone dzisiaj i jutro darmowa wysylka
Szukam brązowego skórzanego popręgu 125 cm. Wpadła komuś w oko jakaś promocja?
Jestem bankrutem 🙁 Ale kupiłam same piękne rzeczy 😍
Dzionka, pochwal się!
Dworcika, ach, miałam nadzieję, że ktoś to napisze, dzięki 😁

Czaprak:


Kantar:


i kaloszki:


Dzionka, czaprak jest super! Z kaloszkami poszalałaś 🙂
Hihi, no poszalałam - będą na zawody może 😉
Możesz dać link do kaloszków  😉 
Dzionka, huhuhu... elegancik w lakiereczkach 😁 Muchę mu dokupisz?
Dzionka cudne rzeczy, zwłaszcza czaprak 🙂
Dworcika, nie, ale kupiłam mu jeszcze napierśnik i kantar z futerkiem parę dni temu, więc będziemy naprzemiennie się w czymś lansować 😁

larabarson, dzięki! Wrzucę gdzieś potem fotki na modelu 🙂
Dzionka dzięki  😉
w Jeździeckiej Zagrodzie wszystkie derki mocno przecenione- www.facebook.com/jezdzieckazagroda
ewentualnie ja mam zimową ale nie 400g
Dziś ostatni dzień promocji w animalia.pl! 🙂
Widia, gdize ty widzisz tam derki? i jakąkolwiek promocje?
To nie sklep internetowy więc nie muszą mieć towaru wystawionego, było ogłoszenie o przecenie derek. Wystraczy zadać pytanie i w mig dostaje się odpowiedź o przecenie i ich cenach. Skoro mówię to wiem.... to,że Ty nie widzisz nie znaczy,że nie ma...
Czy jakiś sklep o prócz Pasi-konika  ma jeszcze darmową wysyłkę.  🏇
pirat30, o tu na przykład http://www.equi-market.pl  😉
czuję sie inwigilowana przez sklepy jeździeckie, czy ganie czy kadzę 😉
i jak pytam o coś to tez dostaje z kilku odp 😉 - tez sie wam zdarza? 😉
ale fajnie.... wątek śledzony to wiedzą na co robić promocje 😉))  🏇

a.... a ktos wie, jak to jest, że po wejściu w jakąś aukcję allegro mam przez kolejne dni na FB i wszedzie gdize mozliwe reklamy tej rzeczy i kategorii? - szczególnie promocji (ale nie wszystkie ... bo klejów, tasiemek i kryształków tak nie dostaje 🙁 ) oraz tak jest ze sklepami jeździeckimi - mam banerki "konskie" na różnych stronach.
nie mam konta na google, przeglądarka mozilla nigdzie przez fb sie nie loguje... - na allegro także wpisuję normalnie hasło, login....
vissenna   Turecki niewolnik
26 lutego 2014 15:43
[quote author=horse_art link=topic=15196.msg2023646#msg2023646 date=1393428723]
a.... a ktos wie, jak to jest, że po wejściu w jakąś aukcję allegro mam przez kolejne dni na FB i wszedzie gdize mozliwe reklamy tej rzeczy i kategorii? - szczególnie promocji (ale nie wszystkie ... bo klejów, tasiemek i kryształków tak nie dostaje 🙁 ) oraz tak jest ze sklepami jeździeckimi - mam banerki "konskie" na różnych stronach.
nie mam konta na google, przeglądarka mozilla nigdzie przez fb sie nie loguje... - na allegro także wpisuję normalnie hasło, login....
[/quote]
🚫
Zainstaluj sobie adblocka https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/adblock-plus/ i będzie po wkurzających reklamach 🙂
horse_art, już przestałam się przejmować: chcą śledzić, niech śledzą 🙁. Na początku byłam bardzo zbulwersowana.
pirat30, jak zakupy przekroczą łączną kwotę 150zł, to Konik.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się