Warszawskie voltopiry :)

yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 lutego 2014 14:43
Dziewczyny, jeździła któraś busem na trasie Lublin-Warszawa? Jaka cena biletu ulgowego?
pony   inspired by pony
25 lutego 2014 14:57
Contbus. 25. Polskibus nie ma ulgi przykladowo😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 lutego 2014 15:04
Dzięki pony  :kwiatek: a pociągiem?
Bischa   TAFC Polska :)
25 lutego 2014 15:07
Contbus. 25. Polskibus nie ma ulgi przykladowo😉


Ale polski bus, jak się wcześniej bulet kupi, wyjdzie mega tanio 😎 Wiadomo, w przypadku spontanicznych wypadów, już tak kolorowo nie będzie 🙁
pony   inspired by pony
25 lutego 2014 15:08
Pkp okolo 21 zl, albo nawet mniej🙂 daj znac jakbys potrzebowala pomocy tutaj czy cos 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 lutego 2014 15:15
Jaha, dzięki!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
czy wiecie gdzie w Warszawie można oddać książki?
tematyka bardzo różna, sporo podręczników
szkoda mi wyrzucać. może komuś, gdzieś by się przydały 🙂
Martuha, do głowy przychodzą mi biblioteki w szkole? Albo dom dziecka?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 marca 2014 13:51
Każdy antykwariat  😉 Można sprzedać za jakieś niewielkie pieniądze.
Jak najtaniej przejechać trasę Warszawa->Łódź->Warszawa jednego dnia? Chodzi mi o wszelkiego rodzaju autobusy, pksy i pociągi, byle wyjść na tym jak najtaniej (chętnie z ulgą uczniowską). Jeździ ktoś tak i może może coś polecić?  :kwiatek:
I jak wygląda sprawa z PolskimBusem? Dokładnie chodzi mi o to, czy cena podana na stronie jest już "pewna" czy można złapać takie połączenie taniej (wszyscy mówią o tych polskichbusach za grosze)
infantil, za pociąg ze zniżką uczniowską zapłacisz niecałe 20zł
w polskim busie zależnie od dnia i godziny, ale też często są w tej cenie
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
06 marca 2014 19:29
Gdzie w Warszawie (najlepiej okolice centrum, woli, powiśla) znajdę boisko do koszykówki (chętnie też siatkówki) na które będzie można wejść z darmo (ewentualnie za nieduże pieniądze) i pograć- nawet z własną piłką? 🙂
Zu na Agrykoli 🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
06 marca 2014 21:52
Martuha ale super! :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
06 marca 2014 23:08
A ja ponawiam pytanie o kantor/bank/cokolwiek innego, gdzie mi wymienią drobne-centy, mam około 10 euro w 10-50 centówkach, ale nigdzie nie chcą mi tego przyjąć, a byłam w około 10 już kantorach 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 marca 2014 08:44
Bischa może popytaj znajomych czy ktoś wybiera się za granicę i potrzebuje?  😉 W kantorach nie wymieniają monet, tylko banknoty.

edit: literówka
w kantorze w galerii mokotów wymieniają monety, ale po gorszym kursie niż banknoty
Averis   Czarny charakter
07 marca 2014 09:16
infantil, za pociąg zapłacisz 14 złotych w jedną stronę. Nie wiem, czy da się taniej. 😉
Averis, 14zł to chyba ze zniżką studencką a nie uczniowską?
Bischa   TAFC Polska :)
07 marca 2014 10:45
Martuha,Smarcik, koło mnie monety wymieniają, ale jedynie te 1,2,5 Euro 🙁 A mnie tylko chodzi o centowe. No nic, zajrzę do GM.
Bischa, w kantorze ci na 99% centów nie wymienia bo im sie to nie opłaca. Albo popytaj w bankach albo wsród znajomych którzy wyjeżdżają albo zachowaj sobie na przyszły wyjazd.
Bischa, może zadzwoń i się zapytaj http://www.kantor.waw.pl/
emptyline   Big Milk Straciatella
08 marca 2014 11:08
Dziewczyny, znacie może jakiegoś sensownego dermatologa w Warszawie (okolica totalnie obojętna), najlepiej na fundusz, albo stosunkowo niedrogiego prywatnie?
Averis   Czarny charakter
08 marca 2014 12:02
Martuha, ah, bo to się pozmieniało. Tak, ze studencką 😉
Averis, Martuha , dzięki  :kwiatek: Ostatecznie stanie chyba na polskimbusie.
Podpinam sie do pytania emptyline, rownież szukam dobrego dermatologa. Najfajniej by było w luxmedzie bo mam u nich pakiet.
Scottie   Cicha obserwatorka
08 marca 2014 16:29
kotlet, chodzę do dr Aldony Uzarowicz (przyjmuje na al. Stanów Zjednoczonych i na Postępu), nie ma chyba zbyt pochlebnych opinii na znanylekarz.pl, ale to pierwszy lekarz, który oglądał moje syfy z bliska a nie zza biurka i wszystko, co mi przepisze- pomaga.
Scottie, dziękuje! :kwiatek: Sprobuje umówić sie do niej na Postępu akurat mogę tam wyskoczyć po drodze na uczelnie. Zależy mi na lekarzu ktory dokładnie obejrzy te paskudztwa, odpowie na każde moje pytanie. Nie musi być mega miły (ale fajnie jakby nie był burakiem ktory uważa ze jest bogiem), ważne zeby był konkretny i skuteczny.
ovca   Per aspera donikąd
17 marca 2014 19:42
Czy na terenie Kampusu SGGW przy Nowoursynowskiej lub gdzieś w bliskim sąsiedztwie jest jakaś przyzwoita kawiarnia, w której można spokojnie napisać się kawy i zjeść śniadanie? 🙂
ovca, budynek leśników ma najfajniejszy bufet i zootechnika też jest spoko. Leśny to przy Nowoursynowskiej duży budynek taki fioletowy (nie znam sie na kolorach, więc pewnie jakos inaczej się nazywa:P) a zootechnika to od strony Ciszewskiego budynek 23 niebieski.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się