moda, ciuchy etc...

Facella   Dawna re-volto wróć!
25 lutego 2014 10:31
alnama, podrzuć link do allegro  😀iabeł:
Kupowała któraś z was spodnie z asosa? Nie wiem w jaki rozmiar celować, wydaje mi się ze 29 (rozmalnie noszę 38 w stradni, pull bear itp.) ale z wymiarów wychodzi ze są dosyć wąskie w biodrach,mimo ze reszta wymiarów pasuje
czy ma ktoś może dostęp do zniżki do reserved?  :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
27 lutego 2014 11:58
Gdzie znajdę wełniany płaszcz brązowy/beżowy z czarnymi eko rekawami?
Czym psikać ciuchy żeby nie przyciągały kłaków kocich z całęgo domu? Kiedyś znalazłam płyn antystatyczny "Ania" który pachniał jak 100 letnia babcia  😵....
jest coś fajnego???
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 lutego 2014 19:06
Pewnie w kocim dostaniesz więcej odpowiedzi 😉
wiecie gdzie można dostać taką koszulkę?
http://lookbook.nu/look/172043-Zara-Blazer-Store-In-Adam-Heidi-Klum-Tee-Almost-Summer

BOSKA! Też chcę!  😜 😜 😜
no ja wlasnie też... kiedyś dorwałam taką na allegro ale nie wygrałam aukcji 🙁
Sporo ich na ebay'u klik
Gdzie dostanę takie bluzki:
http://allegro.pl/koszulka-top-wyciete-pachy-swag-krzyz-fuck-obey-l-i3988944079.html

Allegro wypluło tylko takie, ale nadruk mi się nie podoba  🙁


Tally weijl (tam widuję najczęściej i kupiłam sobie dwie w promocji, jakoś w listopadzie - są świetne  :emoty327🙂, h&m, cubus
Pursat   Абсолют чистой крови
05 marca 2014 17:20


Kolejna Lala do kolekcji. Jestem uzależniona. 😜
Wymyśliłam sobie, że chcę sukienkę, z takich do codziennego chodzenia. Z czego wybierać jeśli chcę ukryć wielki zad, a podkreślić niezły biust?
Wymyśliłam sobie, że chcę sukienkę, z takich do codziennego chodzenia. Z czego wybierać jeśli chcę ukryć wielki zad, a podkreślić niezły biust?

Szukaj takich podkreślających talię, najlepiej z paskiem, i dół w koło.
Na szybko coś takiego:

Dzięki 😉
Nie miała baba problemu, to sobie wymyśliła zacząć kobietę przypominać :P
O! Cleo! Dzięki za linka, też może sobie coś kupię

A ty, Dodofon, lepiej wrzucaj fotę z czerwonego dywanu, chwal się, jakie fajne ciuchy masz i jaka seksi laska jesteś 😉
właśnie kupiłam tą bluzę z kapturem wypełnionym tymi kwiatami ;-)
może będzie ok

ikarina - ja mam całe szafy ciuchów - właśnie praktycznie takich kiecek… ta czerwona to moja ulubiona - ma ZAMEK na całe plecy od góry do dołu ;-)
Dodofon, fiu fiu fiu, szalejesz 😀
Wrzuc fotki, jak już tą bluzę dostaniesz 😉 Właśnie lubie takie ciuchy z polskimi i słowiańskimi akcentami - lubę "świecic" na brytyjskich ulicach 😉 Znacie jeszcze jakieś inne sklepy z ciuchami z polskimi akcentami? Mi się marzy taka krótka spódnica, która by była uszyta coś a'la łowicki wzór.
na tej stronie co wstawiłam, na głównej jest ta spódnica - w kilku wariantach kolorystycznych
ach, spódnica z "My Słowianie" 😀 Też mi się podoba, ale mi bardziej chodziło o te łowickie pasy 😉
Ależ cudna ta koszulka z opadającym ramieniem. 💘 Szkoda, że tak cholernie droga, do głowy by mi nie przyszło tyle zapłacić za koszulkę.
No właśnie, szkoda - chcą promowac słowiańskie klimaty, to powinni pomyślec o czymś o niższej cenie. Nawet dla mnie zarabiającej w funtach to jest nieco drogie 🙁
Jutro bedzie bluza, to zdam relacje. Dziś wysłali upsem
Jutro bedzie bluza, to zdam relacje. Dziś wysłali upsem


Daj koniecznie znać jaka jakoś wykonania i materiałów, bo jest śliczna.
Masz tą z serduszkiem?
I jaki kraj produkcji z metki? 😉
no wiec przyszła.
Bluza jest super - z GRUBEJ bawełny, mięsistej, w środku z tym puszkiem.
idealnie odszyta, bez nitek, bez wpadek
na przodzie jest nadruk,
kaptur wypełniony tymi kwiatami
metka zarówno przy szyi, jak i wewnętrzna ma napis: Wyprodukowano w Polsce przez Słowian
na pewno będę ją nosić
Pursat   Абсолют чистой крови
07 marca 2014 14:27
Też mi się ta bluza mega podoba i może się skuszę. 🙂 Wrzucisz jakąś fotkę na sobie, Dodofon? :kwiatek:
Bedzie problem, bo wróciłam juz do domu. Mam tylko pada. W iPhone nie mam aparatu, bo jak mi sie zbił, to aparat tez sie zepsuł. Ale spróbuje
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 marca 2014 15:34
Dodo boska bluza  😜 Też sobie taką zamówię, a co! 😀
asds   Life goes on...
07 marca 2014 16:05
Dziewczyny,

Czy tez macie problem z dodaniem bluzy slavika do koszyka? Klikam  rozmiar i dodaj do koszyka i mi się ciągle pokazuje ze koszyk pusty 🙁  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się