LUBLIN i okolice

yga, koleżanka mówiła, że w sportclubie 90 albo 100 zł miesięcznie, nie pamiętam dokładnie...
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 lutego 2014 14:13
Dziewczyny, ile wybulę za busa z Lbn do Wawy? ulgowy 🙂
.
Są jakieś kluby, w których można wejść za darmo na legitymację? 👀
flygirl, w środy było kiedyś ladies night w klubach wszelakich i dziewczyny wchodziły za free, ale nie wiem jak jest teraz, bo w temacie nie siedzę :P.

Często jest jeszcze tak, że lista z Facebooka wchodzi gratis.
galopada_   małoPolskie ;)
25 lutego 2014 21:12
Wchodzą, wchodzą. Środy to mój dzień na imprezy  😁
galopada_, rundka po wszystkich klubach?

No właśnie - jakie kluby polecacie?
Jestem no lifem, byłam tylko raz w Shine i 68, do Cream mnie nie wpuścili (pff), a siostra mnie męczy, żeby gdzieś pójść, jak przyjedzie.
W 68 było strasznie! Przywalił się do mnie jakiś obleśny typ 45+, a fuj!
galopada_   małoPolskie ;)
25 lutego 2014 21:20
Ja jestem nieklubowa totalnie, wolę Pi X Drzwi 😉 Ale akurat tydzień temu byłyśmy w Creamie i były drinki, a w  Dwóch piętrach było piwo 😉

edit. moi znajomi chodzą często do Czekolady
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 lutego 2014 21:37
Ja osobiście nienawidzę Czekolady, jest tam tak bananowo.. Z takich klubów-klubów najbardziej lubię "Cream" (tylko ochronę mają do tyłka, lubią przywalić w pysk). A na karaoke w poniedziałki i wtorki wybieram Pauzę  😁
galopada_, o właśnie, Pi x drzwi odkryłam ostatnio na fejsie i jest już numerem jeden na liście miejsc, które mamy odwiedzić 😀.
galopada_   małoPolskie ;)
25 lutego 2014 21:56
super klimat 🙂
Ja właśnie szukam czegoś bardziej na weekend, bo chcę z chłopem wyjść. I kompletnie nie wiem gdzie uderzyć tak, żeby cena wejściówek nie zabiła, a najlepiej, żeby było za darmo. I fajnie by było gdyby piwo kosztowało max 5 zł, a jeszcze lepiej jakby było coś w stylu, że 2 w cenie 1, albo wszystko za połowę ceny. No i muzyka, taka do tańczenia z fajnym klimatem. Jest takie coś? 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 lutego 2014 08:03
Ja osobiście nienawidzę Czekolady, jest tam tak bananowo.. Z takich klubów-klubów najbardziej lubię "Cream" (tylko ochronę mają do tyłka, lubią przywalić w pysk). A na karaoke w poniedziałki i wtorki wybieram Pauzę  😁


Ja lubiłam Czekoladę jak była jeszcze w poprzedniej lokalizacji, ten nowy lokal jakoś mi nie podchodzi  😉


Pi X drzwi to jest dawna Oranżada tak?  👀 To nadal klub, czy bardziej coś w stylu baru? (ktoś znajomy ostatnio zachwalał ale w końcu i tak zapomniałam się wybrać jak byłam w Lublinie)
pony   inspired by pony
26 lutego 2014 09:05
Bardziej klubokawiarnia,fajne miejsce, zawssze jak jestem w lublinie to wpadam🙂
A z klubow to tylko dwa pietra i dom kultury. Shine i cream to dla mnie jakas porazka i wielki zal, w czekoladzie nowej nie bylam.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
26 lutego 2014 09:11
Tylko, że ja miałam na myśli, że Cream jest dla mnie najlepszy spośród takich bananowych klubów- czyt drineczki,sukienki,szpilki i pełen mejkap  😁
Ale klimat II Pięter też mi najbardziej odpowiada do tej pory 🙂 Nigdzie mi się tak dobrze nie tańczy, chociaz zawsze u nich na mase duszno.
W Pi X Drzwi jeszcze nie byłam.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 lutego 2014 09:12
To może jakiś re-voltowy wspólny wypad do Pi X drzwi w któryś weekend?  😎
pony   inspired by pony
26 lutego 2014 09:18
Wlasnie cream i shine sa bardzo pseudobananowe, ale wiem o co Ci chodzi yga🙂.
Cekiny, przecierane na bialo jeansy, solarka, tipsy, nastolatki i dojrzali panowie. Darmowe drinki i piszczace laski,takie lubelskie manieczki😀 ale na to ten klub jest nastawiony i jak widac bardzo dobrze to wychodzi. Zaznaczam, ze ja zawssze do klubu przyjezdzam autem wiec obserwujenwszystko w pelnej trzezwosci🙂
Jednak ciesze sie, ze sa takie miejsca jak pi, czy dom czy dwa pietra. Zawsze milo tam wrocic, spotkac znajomych, posiedziec,potanczyc🙂

Smarcik-'chetnie🙂

Edit: a co do duchoty w dwoch- masz racje,bo zawsze przy wiekszej ilosci osob siada klima. Odwieczny ich problem i raczej nic z tym nie robia🙂
galopada_   małoPolskie ;)
26 lutego 2014 09:34
ja chętnie, ale w następny weekend bo w ten jadę do domu 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
26 lutego 2014 09:52
Ja też chętnie! Ale w następny weekend ja jadę do domu 🙁 Może wybierzemy jakiś dalszy,ale pewny termin?
galopada_   małoPolskie ;)
26 lutego 2014 10:15
ja mogę też w środy ewentualnie 😉)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 lutego 2014 12:18
W środy to ja niestety siedzę w Warszawie  😉

pony kiedy wybierasz się do Lublina?  😀
galopada_   małoPolskie ;)
25 marca 2014 21:42
wiecie gdzie w internecie sprawdzę stawki za m3 za wodę na Czechowie?  👀 weszłam na stronę MPWiK ale nic konkretnego tam nie znalazłam...
galopada poszło pw
yga   srają muszki, będzie wiosna.
02 kwietnia 2014 19:21
Tani psi fryzjer w Lublinie? Znajdę tu takiego?  👀
Dziewczyny, czy słyszałyście może, żeby ktoś chciał wynająć pokój 1-osobowy w okolicy uniwersytetu medycznego?  Może być w bloku albo w domu jednorodzinnym, obojętnie, byle była cisza i spokój 🙂 Także jak coś ktoś usłyszy, baardzo proszę o wiadomość  :kwiatek:
wie ktoś może gdzie dostanę silikonowe foremki na muffinki? 👀 (poza empikiem)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 kwietnia 2014 18:34
W biedronce dużo silikonowych foremek ostatnio było.
losieq, Tesco, Leclerc, Carrefour, Auchan... Tam je widziałam.
A nie chcesz metalowych? Metalowe są w Carrefourze.
Gdzie w Lublinie/Świdniku znajdę sklepy z obuwiem biegowym(ten z Galerii Orkana znam i decathlon tez😉)
yga   srają muszki, będzie wiosna.
15 kwietnia 2014 01:06
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się