Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Bischa   TAFC Polska :)
26 lutego 2014 16:23
Tak dziwnie zapięty?
a dziwi Cię ? na tym koniu wszystko jest dziwne. O ile to rzeczywiście napierśnik lub jakieś hand made coś.
Bischa   TAFC Polska :)
26 lutego 2014 16:33
No trochę dziwi, było pytanie o ten pasek, więc o niego pytam 😁 Reszcie się nie przyjrzałam 😉
Myślę, że to siodło to tylko założone na pokaz do zdjęć.
ale ten filmik mi sie nie podoba, nie wiem czy jest się czym chwalić...
Ktoś się chwali? Koń się wywalił- zdarza się. Nic się nie stało, więc można pokazać jako ciekawostkę, pośmiać się.
Według mnie jest się czym chwalić. Ja nie widzę w tym filmiku nic dziwnego na tyle że trafił tutaj...
Chodzi o to, że to filmik z powyższego ogłoszenia. Jako reklama faktycznie średni.
co może być do pochwalenia w tym, że koń się wywrócił.. ?
a moze zapomnieli ze w calym worku filmow o tym koniu jest taki co sie wywalil? dajcie spokoj.  😵
Źrebak przyszedł się poskarżyć czlowiekowi... Nie biorąc pod uwagę tego, że przyzwyczajają go do siodła w tym wieku. Ale według mnie jest to oznaka zaufania do człowieka. Albo biedny młodziak nie ma nikogo innego do wsparcia...
jestemzlasu, dokładnie o to mi chodzi 😉 Pewnie, że każdy sie przewraca. Do ogłoszenia jednak bym czegoś takiego nie dawała 😉 Dodając ogłoszenie jednak pokazujemy lepsze strony konia i to za co można go chwalić 😉
dea   primum non nocere
26 lutego 2014 21:48
Przyszedł do człowieka, żeby go "uratował", to już jest reklama 😉
...może ma predyspozycje do naturala :P
Zawsze miałam inne wyobrażenie popręgu ujeżdżeniowego    😁

http://www.gnl.pl/popreg-ujezdzeniowy-z-zelem-hkm-24h.html


anil22 a co tam jest zadziwiającego ? owszem mogłaby być ciut inaczej osiodłana, ale wygląda na zadbaną i kopyt też najgorszych nie ma. Opis krótki ale da się preżyć 
Mało bukietu arabskiego w tym arabie chyba. Nogi też ciężko powiedzieć czy nie są popuchnięte czy tylko tak owłosione?
I chyba źrebna ta klacz... Albo zapasiona...
Dramuta12, wygląda na gumy podpięte do popręgu.
wygląda na nieudany handmade czmbonu gumowego, podpięty do popręgu, ale przez zżyrafienie wciagniętego pod czaprak
desire   Druhu nieoceniony...
27 lutego 2014 17:23
Dramuta12, może nie patrz na imie, a na wiek :O  takie konie to się za darmo powinno oddawać zaufanym osobom na zielone łąki, a nie sprzedawać do hodowli.. mówi ta, która kupiła konia emeryta.   😂
desire teraz dopiero zwróciłam uwagę  😲
montana Faktycznie niezle  🙇  🥂
Wystawiajac konia, czy cokolwiek, na sprzedaz, predzej spalilabym sie ze wstydu,niz wstawila takie foty.  🤔wirek:
Moja siostra mowi, ze przegladajac oferty samochodow na sprzedaz widziala przynajmniej 1 oferte ze zdjeciami tej jakosci.  🙄
http://tablica.pl/oferta/sprzedam-pilnie-CID103-ID4MtEz.html    szotland 🙂 i zapszęg... a poważnie to rodziców obojga dzieciaków bym ostrzeliła
http://www.stadniny.pl/ogloszenia/1393491085  godne polecenia ogloszenie 😂
Samokrytyka nie grzeszy  🤣
spać nie musi ? to może WAMPIR !!  😵
Goli, strzyże, pięty liże, prowadzi lonże, usuwa ciąże - słowem pracownic roku, tfu... dekady! 😵
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
27 lutego 2014 20:26
no i porady psychologiczne gratis  🙄
Przecież on sie nabija z ogłoszeń, w których są wiellkie wymagania a płaca żadna 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się