sklepy internetowe

A ja muszę dać minusa dla EQUI-POINTA - dość często zamawiam w tym sklepie bo ceny wydają się być dla mnie atrakcyjne i właściwie za każdym razem jest jakiś problem- a to nie ma takiego rozmiaru (choć na stronie jest dostępny), a to w ogóle towaru nie ma stanie i trzeba czekać. Ja wszystko rozumiem, na prawdę jestem wyrozumiała ale jak za każdym razem jest to samo to coś jest nie tak. Owszem bardzo miła obsługa i sklep szybko reaguje na maile, raz dostałam nawet miły gratis, nie ma też problemu z ewentualnym zwrotem pieniędzy ale to co opisałam powyżej jest lekko wkurzające, zwłaszcza jak zamawiam coś co jest mi szybko potrzebne.
+ dla gohorse.pl . Na czas, dokładna informacja na jakim etapie jest zamówienie. Świetny kontakt!
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 lutego 2014 10:35
operator_miotły  🚫 pokażesz derkę?  :kwiatek:
Nasturcja-Renata - proszę bardzo
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 lutego 2014 12:10
dzięki  :kwiatek: a jak z jakością? To hibiscus? Mógłbyś jeszcze wstawic to zdjęcie od Końskiej Rewii Mody  😉 Tam ludki czekaja na zdjęcia nowej kolekcji
Eskadron jak zawsze trzyma formę.

Nowa wystawka 🙂
OGROMNY PLUS dla http://konik.com.pl/ .Świetny kontakt ,zamówienie złożone wczoraj po 12, a przed chwilą był kurier i mam zamówienie w łapkach  😅
+ dla pasi-konika. Jak zwykle niezawodni, w terminie 🙂
Również plus dla sklepu konik.
Ekspresowa wysyłka, bezproblemowy i szybki zwrot gotówki po odesłaniu towaru. Ogromny plus za to, że zwracają gotówkę także za koszt wysyłki od siebie do klienta.
Jeszcze na życzenie Louisy (pw) wstawiam zdjęcie z porównaniem kolorów brillant toffee i espresso. Wstawiam tu, może jeszcze komus się przyda 🙂





Swoją drogą, te brillanty mają inny materiał niż poprzednie. Fajniejszy w dotyku, nie jest już jak tandetna poscielowa pseudosatyna, jak w poprzednich.
Ale piękne to espresso mega eleganckie  😍
Dworcika   Fantasmagoria
01 marca 2014 07:59
Fakt, ładnie wyszło. Ten materiał nie swieci się już tak poscielowo 🙂
Dworcika  :kwiatek:
bardziej ciepły ten toffee niż na zdjęciach katologowych
i plus dla oksera. 😉 zamawiałam przez allegro czaprak Eskadrona Mango. na drugi dzień u mnie.
Dworcika, trzeba było do Rewii mody wrzucic 😉
Dworcika   Fantasmagoria
01 marca 2014 12:48
ikarina, ja do rewii nie zaglądam, myślałam, że tam tylko zdjęcia ubranych koni...
nie, nie tylko - same szmatki i porównywanie różnych czapraków też tam jest 😉
Nic nowego - wielki + dla animalii.  :kwiatek:

Dworcika   Fantasmagoria
01 marca 2014 12:55
ikarina, dzięki za cynk :kwiatek: Następnym razem będę pamiętać. Tych już chyba wrzucać tam nie będę 🙂
Robił ktoś może zakupy na tej stronie: http://www.kraemer-pferdesport.de/ ? Czy możliwa jest wysyłka do Polski?
Ja robilam, jest mozliwa, wysylka bodajze 15 euro.
A wysyłka pobranie czy przedpłata?
Czy ktoś z was mógłby mi pomóc w przetłumaczeniu aukcji z niemieckiego? Mam wrażenie że wiem wszystko, chcę się tylko upewnić że nie ma gdzie żadnej dodatkowej informacji której nie zauważyłam. :kwiatek:
Plus dla animalii oraz pasi- konika.
Plus dla animalia.pl Błyskawiczna realizacja zamówienia i miły gratis w paczce  😀
mega plusior dla dobrego konia🙂
Wiecie co? Zamówiłam z Bergo 2 komplety puślisk - klasycznych. Zamówienie dostałam opakowane w... pudełku po butach. 😲 Przynajmniej na tyle prestiżowe było pudełko, bo Lasocki. 😵 Do tego dołączony katalog ze sprzętem westernowym - poważnie po tym zamówieniu wyglądam na konsumenta, który się skusi na coś z tej broszury?
Poza tym wszystko ok, ale jednak trochę nieprofesjonalnie poczułam się potraktowana (moje kilkakrotne zapytania o wymiary pewnych produktów również przeszły bez echa - zrezygnowałam więc z zakupu 😉). Ale ja przyzwyczajona jestem do Dobrego Konia, który jest niezawodny, także... :kwiatek:
ja niestety też muszę ponarzekać na bergo... na kantar, uwiąz i najzwyklejsze, najtańsze szczotki czekam już tydzień... do tego Pan jak odbiera telefon to taki ogólnie niezadowolony z zycia.
Dworcika   Fantasmagoria
03 marca 2014 19:39
Maea, ale co za różnica w jakim pudelku to wysłali? 🤔
Katalog/broszura faktycznie nietrafiona, ale z drugiej strony skąd mogą wiedzieć czy np. Twoi znajomi nie jeżdżą west i im nie podsuniesz? Reklama dźwignią handlu, a mogli przecież w chwili obecnej nie mieć katalogów zgodnych z Twoim stylem jazdy. Na moje wyszukiwanie dziury w całym.
Nie tłumaczy ich tylko to, ze olali Twoje pytania.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się