paznokcie, żele, tipsy

galopada_   małoPolskie ;)
27 lutego 2014 13:27
mój urodzinowy prezent od grupy  😜

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 lutego 2014 13:28
galopada_, głupie pytanie, ale do czego służy ten lejek? 😁
i czy taka "zabawka" jest droga? 😉
galopada_   małoPolskie ;)
27 lutego 2014 13:31
lejek do ,,zlania" kawioru, który spadł na tackę po posypywaniu paznokci 😉 80 dyszek, sama bym nie kupiła, ale zachwycałam się tym przy koleżankach no i masz  🤣 🤣
trzynastka   In love with the ordinary
27 lutego 2014 13:32
Stronę wcześniej wstawiałam ten sam zestaw w innej wersji kolorystycznej, tylko, że ja dałam 29 zł 😉
Była też inne posypki i piórka 😉
galopada_   małoPolskie ;)
27 lutego 2014 13:34
no to chyba przepłaciły...  🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 lutego 2014 13:36
Ten Ninenowy mi się bardziej podoba, a są inne kolory. Sorry tak pytam, a może jest jakaś strona gdzie można pooglądać, bo ja to widzę pierwszy raz na oczu 😉
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
27 lutego 2014 13:40
wczoraj sie przymierzalam w sklepie do pierwszego lakieru z ciate, ale nie kupilam. warto? dobre sa? w porownaniu do essie/opi jak z jakoscia?
trzynastka   In love with the ordinary
27 lutego 2014 13:41
Jara - kolorów jest dużo 🙂
Wpisz sobie w grafikę google "ciate caviar manicure" 🙂
Bo nie ma dobrej zbiorowej fotki.
Nawet tych różowych, które ja mam są chyba dwa rodzaje, ciemniejsze i jaśniejsze.

[img]http://2.bp.blogspot.com/-QRUaYiIqCZk/UBCeBIG2sfI/AAAAAAAAF-Q/ZVZxDY-fugk/s1600/ciate_caviar+manicure.jpg[/img]



Piórka były spoko.
Ale nie chciałam szaleć póki nie przetestuje 😉

Prawdziwe pióra w zestawie z nożyczkami:





Był też piasek/proszek [?]:



Gienia-
ja mam go całe szalone 24h i też nie jestem przekonana czy to jest zwykły lakier, czy jednak bardziej gęsta i lepka odmiana by te kuleczki się dobrze trzymały.
galopada_   małoPolskie ;)
27 lutego 2014 13:45
nine a nie wiesz czy sam kawior jest do dostania poza zestawami?  👀
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
27 lutego 2014 13:46
ja bym chciala jako normalny gladki lakier 🙂 ostatnio kupilam belugaria z essie. co za gowno! a tak ladnie wygladalo w buteleczce. 8 euro wywalilam do kosza. juz nie kombinuje z lakierami tego typu  😵
trzynastka   In love with the ordinary
27 lutego 2014 13:48
Oj nie wiem, mi wpadły w ręce tylko zestawy.
Ale może w jakimś sklepie/stoisku z artykułami do manicure będą?
Czasami w CH są takie stoiska na środkach pasażu.

Bo tak naprawdę to są przecież zwykłe kulki 😉
Nie przypuszczam by posiadały jakiekolwiek magiczne umiejętności poza tym, że są małe 😉
galopada_   małoPolskie ;)
27 lutego 2014 13:50
widziałam je osobno, ale w jednym kolorze. A podobają mi się właśnie przełamane kilkoma kulkami w innym kolorze.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 lutego 2014 13:51
Same lakiery widziałam na Allegro 😉 ale takie malutkie 5ml.
In.   tęczowy kucyk <3
27 lutego 2014 15:12
Same kuleczki np. Na ebayu za grosze. Lakier jest zwykly, nie jest gestszy, jest normalny. Kuleczki najlepiej sie trzymaja na zgestnialym Seche Vite. Same lakiery Ciate sa fajne. Dobrze sie trzymaja, krycie przy dwoch warstwach (przynajmniej te, ktore ja mam).
A gdzie kupujecie Ciate? Są w Sephorze czy gdzieś? Douglas? Internet?
Ja przywiozłam dwa z Londynu parę miesięcy temu, były super, jeden mi bardzo pasował kolorystycznie, a w Polsce czytałam, że Sephora je niby ma, ale w mojej nie znalazłam.
Co do Essie to odpryskują mi te lakiery strasznie… Po jednym dniu już odpryski. Chyba mam za słaby top coat.
galopada_   małoPolskie ;)
27 lutego 2014 16:46
moje są z Sepchory
Dziewoje! Essie na kosmetykizameryki.pl za 15 zł! 😉
whitemoon071 - ZA CO?! No muszę kupić, no muszę...


Dziewczyny, polujcie na promocje w Sephorze- ja za swoje kawiorowe Ciate dałam 30 zł.
No, serio 😀 w ogóle tam są śmieszne ceny! :p
Seksta   brumby drover !
27 lutego 2014 19:18
whitemoon na allegro za 11-15 zl 🙂 ja kupilam 3pak za 39 zl w tk maxx 😉
Noo, ale to taki zwykły sklep kosmetyczny, nie allegro, więc się bardzo zdziwiłam! 😉 Albo cienie Loreala (moje ukochane) są za 10 zł, a w sklepie potrafią kosztować i 40! 😉
Seksta   brumby drover !
27 lutego 2014 21:19
Hihi zobacz też sobie sklep internetowy ezebra.pl - też mają super ceny ( na all też wystawiają ) 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lutego 2014 06:57
We wtorek zamówiłam dla siebie (i Rosek) zestaw startowy do hybryd z allepaznokcie za 29zł.
Teraz czekam na lampę, bo kupiłam sobie używaną za 20zł na Allegro. I już nie mogę się doczekać jak wypróbuję i mam nadzieję, że będzie super jakościowo. 💃
Seksta   brumby drover !
28 lutego 2014 09:44
jara to daj znac jak się te z allepaznokci sprawują bo zastanawiam się czy nie kupić paru kolorów,  mają mega tanio tylko zastanawia mnie jak z trwałością.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lutego 2014 09:52
Seksta,pierwszy raz na materiałach z allepaznokcie robila mi Rosek i trzymały się super 🙂 Dwa tygodnie trzymały się bez żadnego "ale"... ale 😁 obierałam ziemniaki i uciełam sobie obieraczą kawałek. Trzymało się nadal, ale mnie korciło i zaczęłam skubać i skubać i tak wyskubałam.

Teraz to co mi przyszło to jest z tego co kojarze w innym opakowaniu niż to co miała Rosek. Do mnie przyszło NTN(New Technology Nails), a Rosek miała chyba ich firmowe Allepaznokcie. Mam nadzieję, że dojdzie dziś lampa i będę testować. I że będzie takiej samej jakości jak Roskowy materiał.
Seksta   brumby drover !
28 lutego 2014 10:42
Haha ja też jak mi odpadnie to odrywam.....
Jak będą trzymać się 10dni bez zarzutu to byłoby super 🙂

Czekam na recenzję 🙂
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
04 marca 2014 18:21
Dziewczyny help! Mam masakryczny problem z pazurami. Po jednej dobie mam odpryski takie, że szok. Lakier odchodzi płatami (różne firmy). Maluję je tak: top coat (mam z odżywką, napisane aby dawać pod lakier), baza, lakier - 1 warstwa gdyż mam dobrze kryjące, wysuszacz z nabłyszczaczem i utwardzaczem firmy eveline. Mam już serdecznie dosyć codziennego malowania pazurów, a w hybrydę nie chcę się bawić. Co robię źle?
lockmittel, a bez utwardzacza tez tak odpryskuja? ja mam dwa utwardzacze (sally hansen i golden rose) i bez nich lakier trzyma mi sie w przyzwoitym stanie duzo dluzej niz z. utwardza tak bardzo ze od byle stukniecia wszytsko odpada
Ja ostatnio wypróbowałam patent, żeby przed malowaniem odtłuścić płytkę wacikiem nasączonym spirytusem. I faktycznie lakiery trzymają się dłużej (zawsze przed malowaniem myję dokładnie ręce żeby paznokcie nie były niczym zatłuszczone, ale widać nie było to wystarczające).
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
04 marca 2014 21:29
fruity_jelly, Kupiłam i używam odtłuszczacz do pazurów z allepaznokcie i stosuję, ale nie przynosi to efektów.
Sigma, Nie sprawdzałam bez utwardzacza, jutro przetestuję.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się