Ogłowia

dałoby się takie ogłowia sprowadzić do animalii?


Strucelka
animalia jest przedstawicielem BR w Polsce 😉 wystarczy że przy zamówieniu w animalii w komentarzach dopiszesz, że chciałabyś też domówić dany produkt z br, oczywiście liczą się rabaty z animalii 😉 tak samo z czaprakami, likitami
Jeśli chodzi o BR a Premiere, to moim zdaniem w BR-kach skóra lepszej jakość. Macałam w sklepie i w Premierach mniej elastyczna i nie wiem, czy tylko ja mam takie wrażenie, ale wydawała się bardziej sucha? niż ta w BR.

Mam BR Cheshunt (złamały mnie swarovskie szlifowane na złoty kolor) i skóra od początku była rewelacyjnie miękka (nachrapnik szczególnie). Jedyne co, to paski policzkowe wykazywały się odrobinę większą sztywnością niż reszta ogłowia, ale po nasmarowaniu i kilku treningach się wyrobiły. Nachrapnik leży super, nie krzywi się na żadną stronę, mimo, że za pierwszym razem jak założyłam to zabrakło dziurek i jeździłam na trochę za luźnym.
Jakbym się miała doczepić do czegoś- złoty kolor ze sprzączek dość szybko się przeciera (mam to ogłowie od trochę ponad miesiąca i już kilka sprzączek gdzieniegdzie wypłowiało) i brakuje mi jeszcze jednej szlufki przy nachrapniku, bo po dorobieniu dodatkowej dziurki i zapięciu na nią pasek trochę odstaje.

Premiere też za oko chwytają  😜 ale jak ktoś patrzy bardziej pod kątem jakości to poleciłabym BR (szkoda tylko, że cenowo jest taka duża różnica, no i że sprzedają bez wodzy, za które też dodatkowo trzeba kasą sypnąć, jak ktoś chce mieć do kompletu).
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 lutego 2014 15:59
epk to pocykaj jakieś foty tych ogłowi Premiera bo jestem ich bardzo ciekawa. Stylistykę mają genialną 😜
beatasis, na real fotce wygląda lepiej, niż na zdjęciu producenta... Zaczynam myśleć, że koleżanka jednak dobrze wybrała. I trochę jestem zazdrosna. 😁
I coraz bardziej myślę nad tym, by stuningować swoje proste Schockemohle... W związku z tym ponawiam pytanie o czarny lakierowany nachrapnik, min. 3,5 cm szerokości, szwedzki bądź angielski, z zapięciem z jednej strony - widział ktoś gdzieś taki? :kwiatek: Ewentualnie może jest ktoś w posiadaniu informacji, ile w przybliżeniu może kosztować wykonanie takiego lakierowanego nachrapnika u pana Marka?
sumire zgadzam się, ogłowie na żywo robi o wiele lepsze wrażenie, a nachrapnik ma rewelacyjnie mięciutkie podszycie 🙂 Dorzucam jeszcze zdjęcie naczółka (niestety robione z lampą w domu), ale zaręczam że w świetle dziennym cyrkonie odbijają światło prawie jak latarnia morska  🤣
asds   Life goes on...
27 lutego 2014 18:24
beatasis

Naprawdę fajnie wyglada ten naczółek. O niebo lepiej prezentuje się w realu jak na zdjęciu w sklepie.

Ja powinnam jutro dostac swoje Premiere Grenoble, a więc jestem jeszcze bardziej ciekawa jak w realu będzie wyglądać.
Czy premiere orleans ma cieńszy naczółek niż model Dijon ?
arabianka22, Orleans i Dijon mają dokładnie identyczne naczółki (trzy rzędy okrągłych cyrkonii), tylko w Orleans są srebrne oprawki, w Dijon złote. Taki naczółek jest zresztą sprzedawany też osobno i faktycznie na żywo prezentuje się świetnie, jest bardzo bling.

Jak wszyscy to wszyscy 😉 Ja z racji tego, że źrebak Suchar zajeździł się na tyle, żeby odbyć dziś swoją pierwszą jazdę pod okiem trenera, to z tej okazji dostał nowe, robocze ogłowie. To Premiere Reims. Wybierałam je z uwagi na potylicę (profilowana i idealnie układa się za uszami na Sucharku) oraz nachrapnik. Młody ma małą i drobną główkę, nie chciałam zatem czegoś bardzo grubego, ale mam przeczucie, że na tym łepku spokojnie nawet bardzo utyty nachrapnik grubas fajnie zagra.
Mam kompletny dylemat, co zrobić z naczółkiem. Strasznie mi się nie podoba (na środku kryształki są ułożone w plecionkę i to jest moim zdaniem obciachowe), ale ma rewelacyjny kształt i bardzo ładnie się układa. Wymieniać / sprzedawać? W planach mam taki klasyczny opadający naczółek z większymi cyrkoniami...

Sorki za fotki z komórki (jakość żadna), ale robione bardzo na szybko. W weekend muszę zrobić jakąś wiosenną 😉 sesję foto wszystkim szkapom, może uda się pofocić trochę ogłowi, o ile fotograf mi nie pryśnie do lasu na swoim nowym rowerze 😤






quantanamera Ogłowie bardzo ładne i ta plecionka na naczółku się nie rzuca w oczy. Natomiast bardzo dobrze wygląda takie profilowanie na młodym, ja bym zostawiła. Czyżbyś się przekonała do świecidełek? Widzę, że kantar też macie błyszczący  😁
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
27 lutego 2014 22:25
Podlinkujecie jakaś stronkę z oglowiami Premiere?
quantanamera, ja to się domagam zdjęć Sucharka w całości w stosownych wątkach!
domcia406, kantar to prezent od hodowcy, używam go tylko w stajni zamykając równocześnie oczy i odliczając dni, kiedy wypadną z niego wszystkie błyskotki 😉

Naczółek planowałam taki (tutaj na ogłowiu składaku z szerszym nachrapnikiem niż powyżej)



Tylko kurczaki ten Premiere naprawdę świetnie leży i bardzo ładnie opada, starsznie mi szkoda, że cały nie jest gładki. A może ktoś by mi mógł na niego naszyć albo nakleić jakieś ładne cyrkonie albo kamyki?

Dzionka, Sucharek dopiero teraz nadaje się do focenia, wcześniej składał się z samych tylko włosów i kosteczek. Jak przyjechał wieczorem, to rano dostałam smsa ze stajni "O matko, Quanta, gdzie Ty to złapałaś?" Za to jak się źrebak pokazał na padoku, a potem z plecakiem na grzbiecie, to skończyły się podśmiechiwania, a zaczęły pogubione szczęki 😀iabeł: Ale co tam OT 😉

W weekend ma być słonecznie, a ja właśnie nabieram ochoty na podwójnie rudą ogłowiową sesję foto 🙂

omg, quanta, czekaj, coś przeoczyłam? Suchar jako Twój czwarty (no... z Opfokiem to piąty)? 👀
ta plecionka IMO faktycznie trochę słaba. 😉 na szczęście grzywka zasłania. 😁 ale pojedyncze kryształki też mi się na nim średnio widzą, prędzej taki trzyrzędowy z drobniejszych cyrkonii (takich, jak boki tego w Reims). ewentualnie górny i dolny rząd z drobnych kryształków, a środkowy z takich większych rozstrzelonych? w tym ogłowiu z plecionką najfajniejsze jest to, że na zdjęciach kryształki wyszły takie trochę słomkowo-złotawe (zwłaszcza na pierwszym i trzecim zdjęciu) - i jakiś taki kolor na tej rudej głowie też by mógł dobrze wyglądać...

chyba z tymczasowego braku możliwości zrobienia z koniem czegoś więcej zrobię mu w najbliższym czasie kilka ogłowiowych fot, może ktoś będzie miał inny pomysł, co można stuningować, żeby wyglądało dobrze na tej głowie. ale Kulek się zdziwi, jak zobaczy ogłowie - w końcu nie pokazywałam mu go miesiąc. 😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 lutego 2014 23:29
quanta ja też albo coś przegapiłam, albo jeszcze się nie tłumaczyłaś! 👀 (swoją drogą straciłam już rachubę :hihi🙂

BTW a "Modular Browbands"? Bo to chyba forumowa Anaa, zgadza się? Może by Ci przerobiła naczółek.
quanta

mi się też strasznie podoba to ogłowie, w porównaniu jakości do ceny, ale ta plecionka też mi się nie podoba 🙁
z tym że ja szukam ogłowia w które mogłabym swoje naczółki, własnej roboty wkładać 😉, bo mój model kieffer'a ma ozdobny również nachrapnik, a potrzebuję ogłowia "plain" 😉

piękne te twoje stwory 🙂

a w ogłowiu Orleans jest zwykły, zaokrąglony nachrapnik jeszcze a nie zaciskowy niestety :/, w Dijon jest kanciasty zaciskowy
nie mogliby zamienić opraw tych cyrkonii :P
sumire, Strucelka, szczęśliwi czasu, yyyy, koni nie liczą 😁 Chyba głupieję do reszty na starość.

Brałabym Orleansa dla siebie, bo profil nachrapnika identyczny jak w Reims, a naczółek o wiele ładniejszy, ale wolę zaciskowe nachrapniki. Tą plecionkę zapewne ściągnę i zamienię na inne cyrkonie, albo w ogóle coś szalonego. Zawsze mi się marzył piasek pustyni 😜

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/92/Goldfluss_(Aventuringlas).jpg[/img]

ja wolę noc kairu 😉


ale wstawienie takich, ładne 😀
[img]http://admin.korallo.pl//ResizeImage/d/8/e/d8e6e3a51aa673fa55c9ebdd8d297c91/280,280,90,2,bgadd:noshade.ffffff_ka0828-piasek-pustyni-ce_2903.jpg[/img]

[img]http://admin.korallo.pl//ResizeImage/b/6/8/b68ec53cb5a552fab45a404d92198eb3/280,280,90,2,bgadd:noshade.ffffff_ka0808-piasek-pustyni-ko_832.jpg[/img]
Powiedzcie mi,jakie wędzidłowe na tego konia?

Już kompletnie nie mam pomysłu  😁 Munsztukowe mam czarne lakierowane z prostym naczółkiem z dwoma rzędami cyrkonii (takie jak to na zdjęciu,ale aktualnie z innym naczółkiem) - na ogłowie mam do 500 zł


quantanamera świetne to ogłowie i super mu pasuje 🙂
asds wrzuć koniecznie fotki, jestem sama ciekawa jak model Grenoble wygląda w realu  🙂
asds   Life goes on...
28 lutego 2014 14:42
wieczorem wrzucę zdjęcia na sucho 🙂.
quantanamera dzięki za odpowiedź, a powiedz mi jeszcze czy w nachrapnikach jest dla oka widoczna różnica 0,5 cm ? Czytałam,że jeden ma 4 cm nachrapnik a drugi 4,5. Zastanawiam się nad zakupem któregoś z nich ale nie mam pojęcia który wybrać Orleans czy Dijon.. to mój dylemat już od kilku dni  🤣
quantanamera pomijając piękne ogłowie, co to za derkę ma Twój koń na pierwszym zdjęciu, ta niebieska?

Przepraszam za  🚫 ale koniecznie chce wiedzieć!
widziałyscie juz nowość z Horze?
mega mieniący sie naczółek i nachrapnik 🙂
widziałam na żywo-cudo!

edit: mniejsze zdjęcie
fuuuu. z daleka wygląda jak taśma izolacyjnia

ZMNIEJSZ ZDJĘCIE 🤬
tez mi sie wyajtkowo nie podoba...
przy okazji, co proponujecie na arabski pyszczek? nachrapnik angielski raczej, czarne, nie mam pomyslu kompletnie...tak do 300zl? robocze nam sie juz dosc mocno scioralo 🙁
bo zdjęcie jest słabe i płaskie.
Na żywo takie mocno bling bling i nie takie płaskie 🙂
Nikt nie ma pomysłu? 🙁 Br Kingston mam i bardzo mi się podoba,ale niezbyt na jego głowie,czeka na drugiego konia.Przejrzałam już chyba wszystko i ktoś chyba musi mi coś podsunac bo zgłupiałam 😀
DressageLife, rurka?

ja bym widziała coś takiego
faith, ja bym zarzuciła jakimś wypasem ujeżdżeniowym a co ci tam... bling na górę i nie za gruby szwed na dół 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się