Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

A widział ktoś może promocję na wędzidła cyt. "ciężką literę D (lub coś takiego) podwójnie łamaną, żółtą." ? 😉
Horse-art a to przypadkiem nie ma cos wspolnego z cookies, ktore akceptujemy?
Mnie tez po korzystaniu z Allegro wyskakuja reklamy :/
ale juz wiem dlaczego mojemu chlopowi pokazaly sie pierscionki na fb.. 😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 lutego 2014 20:30
horse_art, adblocka i ghostery.
vissenna, Kaktus , Strzyga oj chyba tak zrobię - dzięki 🙂 te reklamy na dole strony zasłaniające poł ekrenu też znikną ? ;] fejs w reklamach, strony w reklamach... tu tylko spokój ;] i r-v ma chyba najlepszy serwer bo najszybciej sie ładuje (spostrzeżenia posiadacza słabego neta 😉) )

a.... właśnie zauważyłam reklamę swojego kleju na fejsie 😉))

Kaktus  👍 i po niespodziance :P

halo, wiesz, generalnie się przydaje - nam klientom, to oczywiste ze to rodzaj podglądania konkurencji ....

dziś mi sie nawet przydało, więc poruszam temat "tak w ogóle" z racji przypomnienia dlugo już trwającej sytuacji

bo dziwnie sie z kimś (ze sklepu) rozmawia, pyta o jakiś towar, pasze i słyszy "tak czytałam ze pani szuka i znalazła cenę taka i taką" no kurcze .... no jak?? jeszcze te kilka os. które tu się udzielają - to ok. choć - znacie/pamietacie wszyscy moje nazwisko?? bo nie przedstawiam sie nickiem... szukają po wątkach? (no dobra, bo moje dane akurat wszelkie tu są jawnie.... )

2. sklepy wykorzystują dane z r-v. jak dostałam kolejną ofertę pasz, zapytałam - skąd mają mój prywatny e-mail?? (pomyślałam, że może inny sklep, np atos - któremu zresztą też nie dawałam a newsler dostaje) no i skąd? z RV....
horse art jakby to powiedzieć, jesteś w moim odczuciu osobą, którą bardzo się kojarzy z re-volty i ogłoszeń na facebooku  😉 Łatwo dopasować nick, którego używasz na forum i w Twoich ogłoszeniach na fejsie 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
26 lutego 2014 20:48
PO prostu jestes slawna 🙂!!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 lutego 2014 20:53
horse_art, jeśli chodzi o przysyłanie maili, spokojnie możesz postraszyć http://www.giodo.gov.pl/
haha 😉 no dobra... jestem zeje...sta :P hahaha 😉))
nazwisko też mam takie, ze jak ktos juz raz wymówi to zapamieta. przyzwyczaiłam sie 😉 ("pani I. prosze nie gadac! pan 2 rzedy nad panią I. - prosze nie ściągać! to pani I. nam powie..." po 1 wymienieniu kiedyś gdzieś nazwiska nie musiałam na żadnym egz. dowodu dawać.... bo jako osobe też od zawsze bo zawsze coś robiłam "charakterystycznego", czy sie wyróżniałam... nawet u dentysty po 1 chyba wizycie witają mnie nazwiskiem....wszyscy...
ok... wy mnie kojarzycie - bo nick taki jak w ogłoszeniach. ciężko było inaczej nazwac stronke skoro tyle dumałam nad tą nazwą /nickiem😉 kolejną firme / marke też tak nazwę 😉 bo fajne nie? :P

no ale ci ze sklepów śledzą fejsa? nie mają nic do roboty poważniejszego? i zapamiętują?

i kurcze...ja tak nie mam. nie mam pamieci do nazwisk itd... często sie zdarza, że ktoś gdzies do mnie pisze, a ja nie wiem kto, bo nie łacze nazwisk z nickami ;/ mam podwójnych znajomych :P kojarzę część. kojarze po faktach czy po obrazach (zdjęciach) ale tak... i mam tu/na fb pw - a rozmawiałyśmy o ... i zonk. bo z kilkoma osobami ten sam temat... ona mnie kojarzy - ja nie;/ głupio mi... albo w ogólnie cos chca - a jakbym znała nick to rozmowa (czy jakieś ustalenia) też byłaby inna... - nawet w ogłoszeniu tu napisalam, że proszę o nicki to jakiś rabat będzie...
chyba sciągne te wszystkie listy z rv na fb i bede sprawdzać 😉 bo przecież mogłabym tu w w uczciwych/nieuczciwych wymieniać
(ja i inni - chyba wiekszość transakcji także naszego sprzetu używanego przez fejsa przecież teraz sie robi - link do ogłoszenia tu, ale rozmawisz przez fb - bo i wygodniej. a potem nie pamietasz/nie wiesz jaki nick....)

chciałbym mieć taka pamięć...ale ni huhu....

Strzyga - no  tak, wiem... spamowanie też karalne (dlatego spam ma teraz formę "czy zgadzają sie państwo na przesłanie oferty (i tu cała oferta) ale jak nie są jakieś szczególnie przeszkadzające, mały biznes - no... no każdy chce zarobić...
horse art Ci ze sklepów bardzo często sami się ogłaszają na fejsie, często nie pod nazwą firmy ale jako dana osoba, w sensie, że z imienia i nazwiska 😉
Jestem bankrutem do końca miesiąca przez to, że tu weszłam i ktoś napisał o promocji w animalii... Tzn. wiedziałam wcześniej, że ona jest, ale nie spojrzałam, jaką różnicę w cenie Casco robi te 10%. W styczniu miałam dylemat, czy siodło, czy kask (takie tam myślenie pod kątem prezentu urodzinowego), stanęło na tym, że jednak oszczędzam fundusze na siodło, a kask odkładam na świętej nigdy. No ale jakoś tak wyszło, że w końcu udało się przyoszczędzić trochę więcej - z tym, że za mało, żeby wystarczyło na upatrzonego Champa, więc nawet o nim nie myślałam. Tymczasem wpadł mi dziś spóźniony (i trochę niespodziewany) urodzinowy złoty deszcz - no i popłynęłam... Modlę się, żeby starczyło mi paliwa w baku do piątku (marne szanse). 😜 Ale ile radości. 😁

Re-volta jest zła. Bardzo zła. 😀iabeł:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 lutego 2014 11:29
Czy znajdę gdzieś przecenę na ochraniacze skorupowe? 👀
Dziewczyny, dostane gdzies ochraniacze pony w promocji? chetnie skorupki z tylami pro🙂


różowe horze za niecałe 100zł mi migneły, ale tyły "zwykłe" i jeszcze yorki niebieskie za ok 80zł

szukać linków?


Strucelka jaki rozmiar i do jakiej kwoty?

z promocji najbardziej polecam te:

pony brązowe:

http://sklepczarnykon.pl/ochraniacze-horze-protec-pony-zestaw-szt-best-seller-p-1518.html

czarne fulle

http://sklepczarnykon.pl/ochraniacze-horze-protec-full-zestaw-szt-best-seller-p-1520.html





Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 lutego 2014 16:49
marta_sz dzięki! :kwiatek:
szukam właśnie takich jak Horze, z "obudowanymi" tyłami (a nie samą łyżką od środka), i z zaokrąglonym neoprenem, a nie takim "uciętym".

no to te są w super cenie, ja miałam już dwie pary takich i nie mogę im nic zarzucić ( poza tym,że full jak na horze nie jest duży)
Przeszukałam już dużo sklepów internetowych i nie znalazłam nigdzie w promocji czapraka Eskadrona Mango SR (koniecznie!) 😵
Jakby komuś się w oczy rzuciło bardzo bym prosiła podlinkować  :kwiatek:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 lutego 2014 22:20
Promocję zlobow? Wiader podwieszanych? Pastuchow? Izolatorow? :kwiatek:
Szukam jakiejś superprzeceny na derki 400g, 200g i plandeki. Ktoś coś ?  :kwiatek:
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
28 lutego 2014 08:17
hej ja szukam promocji na ochraniacze magnetyczne🙂 jakby ktoś coś znalazł to dajcie znać z góry dzięki 🙂
RatiNa, jeszcze niedawno ten czaprak był w promocji w Koniku.
Może ktoś ma kod rabatowy, z którego nie skorzysta i Ci da? Jak planujesz coś jeszcze kupić, to od 150zł masz darmową wysyłkę. A może po prostu masz już wypracowaną stałą zniżkę?
horse art Ci ze sklepów bardzo często sami się ogłaszają na fejsie, często nie pod nazwą firmy ale jako dana osoba, w sensie, że z imienia i nazwiska 😉


no właśnie - to nie fair :P oni wiedzą, że to my , a my nie wiemy, ze to oni 😉)))
Na fb to akurat sporo osób ma wpisane, że pracuje/jest właścicielem sklepu X.
Ponawiam  😉
Pomóżcie znaleźć mi owijki blacberry i green z kolekcji navy green red :kwiatek: Już na prawdę niemożliwe jest ich dostanie? 😕
larabarson, jesli fizycznie w jakims sklepie nie ma, to pytaj czy da sie sciagnac. Blackberry mooooze jeszcze da rade. Green chyba tylko na rynku wtornym.
http://amigo-konie.pl/35-eskadron-bandaze-polarowe-kolekcja-jesien-zima-2013.html
blackberry
[[a]]http://www.ebay.pl/itm/Eskadron-4-er-Set-Bandagen-WB-green-Fleecebandagen-green-Warmblut-/141134179290?pt=Reitzubeh%C3%B6r&hash=item20dc40abda&_uhb=1[[a]]
green - nie wiem czy o takie chodzi, bo kompletnie nie czaję tych kolekcji 😉
zielona_stajnia tak o te chodziło :kwiatek: ale cena tych zielonych z przesyłką mnie powaliła, w każdym razie dzięki 😉
Dworcika zapytam jeszcze w kilku sklepach w takim razie 🙂
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
28 lutego 2014 12:28
Promocję zlobow? Wiader podwieszanych? Pastuchow? Izolatorow? :kwiatek:


http://www.horsehouse.pl/pl/Katalog/Wyprzedaze/Zlob-transportowy-Basic-Hansbo.html?pa=14
Żłoby zawieszane w bardzo dobrej cenie, dużo kolorów:
panfarmerek.pl poidła też mają i pastuchy chyba.
Kochani, wypatrzył ktoś może promocję na rękawiczki Roeckl Light&Grip albo Horze Luxury?
Ulalala, widziałam za 70zł, ale nie była podwójnie łamana. Zwykłe, miedziane D.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się