Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Czardach
Niepołomice Pod Żubrem też mają.
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
26 lutego 2014 20:18
Hipoterapia jest  jeszcze w KKJK prowadzona przez Fundacje Hipoterapia, ale zdecydowani najlepiej w Tabunie w Olszanicy,
Kiedyś jeszcze w Swoszowicach była hipo ale teraz nie wiem jak tam jest
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
01 marca 2014 19:30
NAf1 szukałam informacji w internecie ale praktycznie nic nie znalazłam. Byłabyś w stanie powiedzieć coś o tych stajniach o których wspomniałaś? Szukam czegoś w okolicach i zależy mi na każdej informacji. Te stajnie, o których mówisz prowadzą pensjonat? Masz może jakiś namiar na właścicieli? Chciałabym najpierw zadzwonić i się zapytać czy wogóle przyjmują konie i czy mają miejsce 🙂
Wyszukałam Rancho pod Łysą Góra w Alwernii, wie ktoś coś na temat tej stajni? Albo o Gospodarstwie Oblaszki w Nieporazie? Wyszukałam jakąś kameralną stajnię w Kwaczale ale już godzina trochę późna na to, żeby dzwonić więc sie wstrzymam 🙂 Jeśli macie jakieś informacje to będę bardzo wdzięczna 🙂
Te dwie stajnie są typowo przydomowe, właściciele trzymają tam tylko swoje konie.
Pani Doktor...dała by sobie Pani już spokój, będzie Pani to przeżywać jeszcze najbliższe 5 lat?  🤔wirek:

Dajcie sobie już siana z tymi odgrzewanymi kotletami co?

A niech przeżywa! Niech odgrzewa kotleta!
W dwóch punktach ma niewątpliwą rację:
1) Pokażcie mi choć jednego re-voltowicza, który na poparcie swoich oskarżeń ma dowód w postaci prawomocnego wyroku sądowego!
No? Jacyś chętni? Pokazujemy paluszkami!  😂  Cisza...
Jak się kogoś oskarża, to się ma na to dowody albo wyrok sądu. A jak się tego nie ma, to się siedzi cicho.
A podpisywać się z imienia i nazwiska to nie ma komu. Ale pod pseudonimem można wszystko.
Jak się ją oskarżyło, to się broni. Ale dla was to odgrzewany kotlet. Więc wolicie sobie pogadać o brykających koniach  😉 
2) Poziom jakichkolwiek wypowiedzi na re-volcie leci na łeb na szyję. Składnia, logiczny tok rozumowania oraz kultura wypowiedzi... no był już taki co to śpiewał "mniej niż ZEROOOOO"  👍

Jak się dwie powyższe sprawy nie zmienią, zawsze na re-volcie będzie syf i OT i przerzucanie się gównem  😵

Tyle w temacie, a teraz znowu czekam na Tanię, żeby mi przypomniała że robię OT  :kwiatek:
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
01 marca 2014 23:23
przerzucanie się gównem  😵

Mam bardzo podobne odczucia czytając po raz kolejny wywody na temat nikogo poza Wami nie dotyczącej historii. Właścicielka konia przekazała nam swoją opinie, Ty twierdziłaś że będziesz sprawę wyjaśniała w sądzie. Po jaką więc cholere dalej się nad tym rozczulać skoro większość z nas sądząc po tonie Twoich wypowiedzi traktujesz jak bande idiotów??? Ile można ubijać pianę?
Bo śmieszy mnie rozumowanie na poziomie przedszkola, czyli
jak panna A powie, że panna B zrobiła jej kuku, to znaczy że ma rację
ale jak panna B powie, że wcale tego nie zrobiła, to i tak jej nie uwierzycie, bo przecież panna A jest taka niewinna
ot, typowy sposób myślenia re-voltowicza
czekam na forum, gdzie weci będą jawnie wygłaszać opinie o swoich pacjentach, wyrzucając swoje skargi i zażalenia, a jak ktoś będzie próbował się bronić, to go wyrzucą z forum, bo przecież na pewno nie ma racji. było by śmiesznie  😂 👍  ot, było by takie lustrzane odbicie re-volty  😉

@Nord - jak się nie podoba, to gdzieś tam jest taki guziczek jak ignoruj
Nie chcesz czytać kogoś, kto ma inny pogląd niż twój... ignoruj!
I po sprawie. Przypominam, że póki co żyjemy w wolnym kraju, więc mam prawo mówić co chcę, kiedy chcę, o kim chcę i jeśli zechcę uważać kogoś za idiotę, to guziczek ci do tego  😀iabeł:
laparotomia, wypowiadasz się za ostro. Spuśc trochę z tonu.
Weci nie będą się jawnie pod żadnym względem się wypowiadac o pacjentach - jest coś takiego, jak etyka pracy. I niestety, nie ma czegoś takiego, jak mówienie komuś, co się chce, szczególnie, jeśli chodzi o "idiotów" - jednak mimo wszystko, kultura wypowiedzi i szacunek do drugiej osoby musi byc (sory, taki mamy regulamin, nie wspominając już o "paragrafach"😉


I proszę nie ciągnąc OT.
A widział ktoś kodeks etyki klienta?  😀iabeł:  A szkoda, bo by jeszcze wyszło szydło z worka i by się okazało, że ci pacjenci nie są tacy święci jak im się wydaje  😀iabeł:
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
02 marca 2014 09:37
@Nord - jak się nie podoba, to gdzieś tam jest taki guziczek jak ignoruj
Nie chcesz czytać kogoś, kto ma inny pogląd niż twój... ignoruj!

Ślicznie dziękuję za radę.
Natomiast dziwi mnie Twoje podejście i ton Twoich wypowiedzi. Zareagowałaś na oskarżenie jakiegoś początkowo anonimowego klienta i słusznie, wyjaśniłaś sprawę, przedstawiłaś dokumenty. Rzeczowo i na temat. Cały czas twierdzisz że jesteś tak zapracowana że nie masz czas ślęczeć na forum z jak nas nazywasz idiotami, a mam wrażenie że nic innego nie robisz i tylko czychasz żeby pojawiła się jakaś najmniejsza wzmianka na Twój temat żeby sztucznie ciągnąć temat dalej i robisz to w sposób mało elegancki żeby nie powiedzieć chamski. Jeśli chcesz ludzi wychowywać to trzeba było skończyć inne studia... odpuść tutaj, doprowadź sprawę o zniesławienie do końca w sądzie i zamknij temat.
Co by nie zostać z samym OT. Nie wiem ktoś czy w najbliższym czasie w Krakowie i okolicach będą Bogdany z HBC?
Natomiast dziwi mnie Twoje podejście i ton Twoich wypowiedzi. Zareagowałaś na oskarżenie jakiegoś początkowo anonimowego klienta i słusznie, wyjaśniłaś sprawę, przedstawiłaś dokumenty. Rzeczowo i na temat. Cały czas twierdzisz że jesteś tak zapracowana że nie masz czas ślęczeć na forum z jak nas nazywasz idiotami, a mam wrażenie że nic innego nie robisz i tylko czychasz żeby pojawiła się jakaś najmniejsza wzmianka na Twój temat żeby sztucznie ciągnąć temat dalej i robisz to w sposób mało elegancki żeby nie powiedzieć chamski. Jeśli chcesz ludzi wychowywać to trzeba było skończyć inne studia... odpuść tutaj, doprowadź sprawę o zniesławienie do końca w sądzie i zamknij temat.

Nord, czytaj uważnie nicki
Wetka pisze pod nickiem "fufraczek", a to nie to samo co "laparotomia"  🙄 
Żeby nie było, nie mam z tą Panią nic wspólnego, nic kompletnie!
To tak tylko w gwoli ścisłości  😉
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
02 marca 2014 09:55


Nord, czytaj uważnie nicki
Wetka pisze pod nickiem "fufraczek", a to nie to samo co "laparotomia"  🙄 
Żeby nie było, nie mam z tą Panią nic wspólnego, nic kompletnie!
To tak tylko w gwoli ścisłości  😉

Faktycznie, przepraszam, Pani Doktor już 2 razy zmieniała nicki.
Skoro nie masz niz wspólnego tym bardziej nie widze podstaw przeżywać nieswoje sprawy w dodatku nie w tym wątku i tonie jaki prezentujesz...
Faktycznie, przepraszam, Pani Doktor już 2 razy zmieniała nicki.
Skoro nie masz niz wspólnego tym bardziej nie widze podstaw przeżywać nieswoje sprawy

A i mnie to dziwi, czemu pisze z dwóch różnych kont  😉
Ano przeżywam, bo krew mnie zalewa (tudzież inne płyny ustrojowe) jak się rzuca oskarżeniami bezpodstawnymi. Bo co innego jest wyrażenie swojej opinii (i do tego właścicielka ma prawo), a czym innym jest rzucanie oskarżeń na osobę publiczną bez dowodów/wyroków.
Jest to po prostu patologia, z którą będę walczył  🏇
Cariotka   płomienna pasja
02 marca 2014 10:39
skoro nie masz nic wspólnego to skąd wiesz że to patologia?
Bo nie dostałem ani jednego dowodu, który jednoznacznie świadczył o prawdziwości wersji którejś ze stron. Jak dostanę to uwierzę, albo właścicielce, albo wetce. Ale póki co jest tylko przerzucanie się subiektywnymi argumentami. Dowodów brak...
Cariotka   płomienna pasja
02 marca 2014 11:31
i piszesz bo....chcesz ,,bronić prawa''?
A my chcemy sobie pogadać w Tym wątku o pensjonatach🙂
Jeszcze raz ktoś pociągnie ten temat - dostanie ostrzeżenie
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
02 marca 2014 14:01
Dziewczyny help :kwiatek:
Kumpela "na gwałt" szuka 2 wolnych boksów w stajni, która byłaby najlepiej na południu Krakowa, cena max 650zł, z pastwiskami z trawą i ujeżdżalnią (miłe widziana hala). Rzeszotary i Proszówki odpadają.
Strucelka  Pańskie Pola w Łyczance ? W takiej cenie to ciężko o halę niestety... W okolicach Skawiny jest kilka przyjemnych stajni jak np.Zelczyna czy Borek Szlachecki, jeśli to podchodzi pod południe jeszcze 😉

Macie jakieś informacje nt. tej stajni http://re-volta.pl/stajnie/info/centrum_rekreacji_jednorozec
Nie znam totalnie, jakiś nowy punkt 🙂 ?
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
02 marca 2014 14:29
Dziewczyny help :kwiatek:
Kumpela "na gwałt" szuka 2 wolnych boksów w stajni, która byłaby najlepiej na południu Krakowa, cena max 650zł, z pastwiskami z trawą i ujeżdżalnią (miłe widziana hala). Rzeszotary i Proszówki odpadają.

Nie wiem jaki rejon Was faktycznie interesuje, bo miedzy rzeszotarami a proszowkam jest dosc duza roznica 😉 ale moze Konary? Moze tak jest miejsce?

Co by nie zostać z samym OT. Nie wiem ktoś czy w najbliższym czasie w Krakowie i okolicach będą Bogdany z HBC?


U nas by się przydała ich wizyta, koleżanka z Jaworzna też jest zainteresowana.
Może znajdzie się jeszcze kilku chętnych ????
Dava   kiss kiss bang bang
03 marca 2014 10:58
Ja też bym się pisała  🙂
Tylko Oni pewnie średnio z czasem stoją 😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 marca 2014 11:25
Do nas przyjadą HBC ale nie wiem kiedy siodło będzie gotowe.
Jak będę wiedzieć więcej dam znać. 😉
Strucelka zapraszamy do Krakuszowic
10 km od Wieliczki  Zapraszamy  😀
Cariotka   płomienna pasja
03 marca 2014 14:28
U nas już wolnych miejsc brak. Ale słyszałam dobre opinie o Borku Szlacheckim. Na południu tak jak dziewczyny piszą są jeszcze pańskie pola w Łyczance, ale o tej stajni może ktoś się wypowie kto stał. Na południu również stajnia słoneczko w Krakuszowicach.
O, Kolebka, ciekawy news, idealna dla mnie lokalizacja, trzeba obadać!
W stajni w Kocmyrzowie wolne boksy! Bardzo dobre warunki 🙂
ushia   It's a kind o'magic
05 marca 2014 09:17
a w kocmyrzowie dalej opieka jest realizowana przez "dyzury" pensjonariuszy"?
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
05 marca 2014 09:26
Jak dużo zgłoszonych na zawodach w Faci! Super! 😉
Jak dużo zgłoszonych na zawodach w Faci! Super! 😉


A w sobotę uznaliśmy że odwołamy zawody z powodu braku zgłoszeń  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się