Stajnie w Lublinie

Prałam w Baskilu teraz kilka padów i jestem bardzo zadowolona 🙂 chyba w życiu nie były takie czyste. Ja polecam jak najbardziej. Z ciekawostek dodam, że jest też możliwość  napraw uszkodzonego padu przez profesjonalistkę 😉
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
28 lutego 2014 13:52
Ja też zawsze oddaje do Baskila (od kiedy tylko mają czynną pralnię) i dla mnie super 😉
Orientuje się ktoś może ile Dr Kusy bierze za USG??? nie wiem na ile się jutro szykować  :kwiatek: (jeśli to ma znaczenie- chodzi o USG Mięsnia dwugłowego uda przedniej nogi)
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
01 marca 2014 09:32
Witam serdecznie.
Czy ktoś z Was kojarzy ogiera śląskiego Aragon (Neolit-Arabeska). Koń stoi na punkcie właśnie w lubelskim W Rogowie u p.Drąg Jolanty.
Może ktoś z Was pomóc  :kwiatek:
jett   success is the best revenge
02 marca 2014 16:22
Jest tutaj ktoś z Pikera, albo kogoś kto tam jeździł? Mam kilka pytań  :kwiatek:
ja jeżdżę aktualnie w Pikerze 🙂 chętnie odpowiem na pytania 🙂
Jadę do Lublina w piątek i przy okazji chciałam się rozejrzeć za pensjonatem dla konia
Kto zna/poleca/odradza te stajnie :
arizona, drwal, uniszowice, kapriola,bonanza
Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje na ich temat  🙂
.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
18 marca 2014 15:59
Lubliniacy, linieją wam konie? Bo mój nic a nic 🙁
.
biczowa, Jasnulek dosc pokaznie, Maciej tez troszke, ale nie widac tego bardzo. Ja mam takie pytanie: gdzie w tym momencie znajduje sie LZHK, jak tam dojechac z okolic UP i czy okolo 10 bedzie juz otwarte? Bylabym wdzieczna za pomoc 🙂
Biczowa Na 11 koni, lnieje tak że widać na zgrzeble może z 6, reszta czeka chyba na prawdziwą wiosnę 😉
Przynajmniej tak było w sobotę, bo postanowiliśmy wszystkie konie przeczyścić.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
18 marca 2014 17:04
Dzisiaj z czyszczenia całego uwalonego konia, na iglaku było kilka włosków na krzyż, już by gówniarz mógł wylinieć :/ Zazdraszczam wam dziewczyny liniejących koni 😁

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 marca 2014 17:32
biczowa, Jasnulek dosc pokaznie, Maciej tez troszke, ale nie widac tego bardzo. Ja mam takie pytanie: gdzie w tym momencie znajduje sie LZHK, jak tam dojechac z okolic UP i czy okolo 10 bedzie juz otwarte? Bylabym wdzieczna za pomoc 🙂


Przenieśli się z Mełgiewskiej?  👀
takie nietypowe pytanie  🤔wirek: Wiecie może, do jakich stajni trafił cavaliadowy piaseczek ?
slw95   żyj i pozwól trwać
18 marca 2014 18:52
Hamer, pojechał do EquiClub Zamłyniec na ujeżdżalnię zewnętrzną 🙂
Do Zamłyńca miał chyba z warszawskiej Cavaliady jechać.
Działa Wam strona LZJ? Zastanawiam się,czy mój komputer odmawia współpracy,czy to nie u mnie tkwi problem. 🙄
slw95   żyj i pozwól trwać
18 marca 2014 20:26
Horsiaa, ups, faktycznie! Przepraszam za wprowadzenie w błąd 🤬
Moonica, u mnie też nie działa
[quote author=Jasnowata link=topic=80.msg2043511#msg2043511 date=1395158838]
biczowa, Jasnulek dosc pokaznie, Maciej tez troszke, ale nie widac tego bardzo. Ja mam takie pytanie: gdzie w tym momencie znajduje sie LZHK, jak tam dojechac z okolic UP i czy okolo 10 bedzie juz otwarte? Bylabym wdzieczna za pomoc 🙂


Przenieśli się z Mełgiewskiej?  👀
[/quote]

A właśnie nie wiem, bo już 5 lat nie interesowałam się związkiem i wolę dopytać, bo sprawę mam dość pilną do załatwienia 🙂
Według ich strony:

http://www.lzhk.pl/lzhk.html

ul. Mełgiewska 7-9 bl.1
20-209 Lublin

Dojeżdża tam autobus numer 10.
Dzięki Fin, i jeszcze 10tka, idealnie 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 marca 2014 22:49
aaa no to 2 miesiące temu jak tamtędy jechałam to jeszcze był na Mełgiewskiej, myślałam, że może jakaś świeża zmiana nastąpiła  😉
Czy w Lublinie lub okolicach można gdzieś kupić sianokiszonkę w workach/kostkach?  👀 Koń ma dostawać z zalecenia weta, a balot się na bank przy jednym koniu zepsuje 🙁
UWAGA!
Ze stajni Alexander Elizówka wczoraj skradziono 3 siodła, 2 marki Prestige (Venezia i Michel Robert) i jedno marki Stubben.
Jeżeli ktokolwiek zobaczy jakieś podejrzanie tanie siodło do sprzedania lub wie cokolwiek co mogłoby pomóc bardzo proszony jest o pomoc.
Może ktoś rzucić namiarem na dobrego rymarza z Lublina? 🙂
.
Dziekować 🙂
a czy jest ktoś,kto studiuje na umcs-ie i byłby zainteresowany pojechaniem na AMP-y?  👀
Dziewczyny wiecie może czy są już gdzieś propozycje zawodów w Poniatowej? Na stronie LZJ póki co nic nie ma.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się