Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Nie widzial ktos przecenionych ochraniaczy? Potrzebuje tyly w rozmiarze full nadajace sie na padok
Może widział ktoś anky petrie w promocji? :kwiatek:
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
02 marca 2014 08:15
Dzisiaj ostatni dzień promocji na BUSSE w pasi-koniku (wszystko tej firmy 20% taniej)

Czy ktoś może mi powiedzieć, czy warto zamówić ten pas: http://pasi-konik.pl/pl/p/EURORIDING-Skorzany-pas-do-lonzowania/6014 ?

:kwiatek:
Mam ten pas a co chcesz wiedzieć?
Witam 🙂 Widział ktoś jakieś dobre granatowe bryczesy na promocji ? do 400 zł lub jakieś wiosenno - letnie rękawiczki ?  😀
Figowa-pani, bryczesy to najlepiej w lumpach szukać 😉 Ale gdzieś widziałam jakąś stronę... Poszukam 😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 marca 2014 06:08
[quote author=BaŚ link=topic=15196.msg2027549#msg2027549 date=1393764224]
Mam ten pas a co chcesz wiedzieć?
[/quote]

Czy się opłaca go kupić - normalnie kosztuje 300, a do wczoraj 200... zapomniałam, spóźniłam się 🙁
Ale dzięki za odzew 😉
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
03 marca 2014 08:53
[quote author=BaŚ link=topic=15196.msg2027549#msg2027549 date=1393764224]
Mam ten pas a co chcesz wiedzieć?


Czy się opłaca go kupić - normalnie kosztuje 300, a do wczoraj 200... zapomniałam, spóźniłam się 🙁
Ale dzięki za odzew 😉
[/quote]

Ale on się dalej wyświetla w promocyjnej cenie 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 marca 2014 09:05
na prawdę? Znowu mi internet nie działa a w telefonie ciężko się przegląda sklepy int.

Wydawało mi się, że promocja jest do drugiego 😉 mam nadzieję, że będzie chociaż do wieczora jeszcze 😀
Moim zdaniem opłaca się - skóra i sprzączki porządne. Tylko jest dosyć długi, ja konia 165 cm zapinam na ostatnie dziurki, ale jest miejsce na dorobienie.
gdzieś ktoś widział derki padokowe ?  🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 marca 2014 21:30
dzięki  🙂
Czy ktoś widział sztyblety skórzane przecenione, albo w dość niskiej cenie? 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 marca 2014 22:10
Libeerte też w Bergo. Pytanie, co to dla Ciebie niska cena  😉
np. http://sklep.bergo.pl/sztyblety-classic-york
horze
Nasturcja-Renata, chciałabym się ograniczyć do 150-200zł, bo jedne lepsze sztyblety mam, ale nie chcę ich niszczyć i potrzebuję takich roboczych 😉 dziękuję :kwiatek:
Myślałam też o daslo, ale nie mogę znaleźć nigdzie 😡
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 marca 2014 22:21
Nasturcja-Renata, dziękuję bardzo :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Dziewczyny, Kantar rozmiar full to jaki będzie wg rozmiarówki Eskadrona? W? CHyba sie załapię na promocje w Equishop, ale własnie nie wiem jaki rozmiar będzie dobry.

Dworcika   Fantasmagoria
04 marca 2014 08:43
W.
W  😉
Dworcika, Dramka, dziękuję ;-)
Libeerte daslo są podłej jakości obecnie, za to najtańsze horze (ok. 160 zł) dają radę.
Libertee albo Fouganza. Ja mam te niby ze skóry (ale matowe) i od ok 6 lat nie rozkleily sie ani nic, a chodze w nich po glebokim błocie, mocze i niczym nie konserwuje. Jako robocze sprawdzaja sie swietnie
Moje daslo właśnie przeżyły ok 5 lat, ale chyba muszą zakończyć żywot 😁
equi.dream, Ulalala, przejrzę za chwile, dziękuję :kwiatek:
[s]Rzuciły się komuś w oczy bryczesy jeansowe z pełnym lejem?
Cenowo 250-300zl??
😉[/s]
Rzuciły się komuś w oczy jakieś kaloszki po taniości?  👀
rozmiar full 🙂
Libeerte, mam te sztyblety http://www.nowakcenter.pl/sklep/sztybletyskora-p-208.html?cPath=4 od ponad 10 lat i się trzymają cudownie! Jak je dobrze wypastuję, to wyglądają jak nowe (prócz wiadomo, że skóra się pozaginała jak to w skórzanych butach). A robię w nich wszystko! Na żywo wyglądają ładnie, są dopasowane do stopy, smukłe. Najlepszy buty jakie w życiu kupiłam  💃
GosiaG - full to W, ale uważaj, bo jeśli Twój koń ma ogłowie duży full to weź ten największy z Eska.
Moja ma ogłowia cob a cob z eskadrona był jej za mały, ledwo sie dopięła i musiałam zamawiać drugi ..  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się