Olsztyńscy voltowicze

oglądałaś konie na tablica.pl? bo ja dziś patrzyłam i troche tego było
Dziewczyny gdzie w okolicach Olsztyna można podjechać i obejrzeć konie na sprzedaż ? W niedziele mam zamiar jechać a nic szczególnego nie przychodzi mi do głowy...  Ogłoszenia przeglądałam, ale nic szczególnie mnie nie zainteresowało.
  To tez zalezy za jaka sume chcesz kupic konia i do czego? Do sportu czy do rekreacji?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 lutego 2014 18:35
Iszka90
A tu http://www.pajtunskimlyn.pl/ ?
O ile się nie mylę, forumowa Dzionka kupowała tam swojego konia i jest bardzo zadowolona 😉
Może zwróć się do niej?
Mi to najbliżej kojarzy się Zastawno, Sokolnik - tam zawsze mieli ciekawy i duży wybór.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 lutego 2014 18:46
kosteczka
Zastawno to chyba nie tak blisko, bo pod Elblągiem 😉
Kwestia jeszcze w jakiej miałoby to być odległości, ale faktycznie o Zastawnie dużo dobrego słyszałam.
.
Pauli, fakt, ale dla mnie w sumie bliżej 😉
O właśnie, zapomniałam o P. Przeczewskim, miałam kiedyś od niego młodziaka i konia wspominam bardzo dobrze.
.
Nie musi.  😉
Dior (Delta po Pistolet/Gluosnis)
.
Dziękuje dziewczyny za odpowiedź. W weekend jedziemy ogladać  :kwiatek:
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
22 lutego 2014 23:34
UWAGA !
woj. Warmińsko-Mazurskie
spotkanie wszystkich hodowców koni huculskich i kn
5 marzec 2014 , godz. 12.00
ODR OLSZTYN
obecność obowiązkowa 😉
będziemy omawiać m.in szczegóły ścieżki elim. na 2015 rok
Hej proszę o pomoc w kwestii fajnego miejsca na wakacje z własnym koniem w okolicach Olsztyna +\- 50 km. Poszukuję dobrej stajni z pastwiskami bądź padokami trawiastymi, pięknymi terenami do jazdy 😉 i dobrą bazą noclegową na terenie stajni bądź w pobliżu. Bliskość jeziora byłaby dodatkowym atutem. Przejrzałam już katalog, ale może macie jeszcze jakieś inne miejsca do polecenia. Szukam czegoś gdzie usługi ( obsługa koni i ludzi 😉 ) są prowadzone na dobrym bądź wysokim poziomie.
Pomóżcie proszę, może być też na PW
Z góry bardzo dziękuję
maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 marca 2014 14:45
Cedryk, sprawdź sobie Mycyny 🙂
[quote author=maleństwo link=topic=216.msg2028821#msg2028821 date=1393857912]
Cedryk, sprawdź sobie Mycyny 🙂
[/quote]
Maleństwo  :kwiatek: sprawdzę 🙂
Najlepsze pastwiska i piękne tereny + niedaleko jezioro kojarzy mi się tylko z Kierzbuniem.
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
04 marca 2014 17:35
Cedryk, polecam: www.sasek.pl ! Mnóstwo pastwisk, terenów i jezioro! 😀
Nobelowa  :kwiatek:
kosteczka daj tutaj terminy zawodów towarzyskich  🙂
Dam, dam. Już po niedzieli. Terminarz zawodów towarzyskich, zdradzę co to i na czym polega mała liga, terminarz i regulamin do niej.
Niestety w dalszym ciągu ogarniam internet z telefonu i trudno mi zrobić przez to niektóre rzeczy.

Edit: wrzucam tegoroczny kalendarz zawodów towarzyskich.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
10 marca 2014 09:41
Znacie może kogoś, kto ma na sprzedaż konia idealnego dla dziecka (młoda kończy w tym roku 8 lat, średnio jestem za tym pomysłem, ale to nie ja o tym decyduje..). :3  Mile widziany koń profesor.
Siostra planuje zakup konia i powoli rozglądamy się za ofertami.  ^^

Aby nie zaśmiecać wątku, poproszę o PW.  :kwiatek:
Szukam pilnie instruktora jazdy konnej OLSZTYN/OSTRÓDA itp., który chciałby dorobić fajną kasę w dniach 18-21.04 (wielkanoc)

PRIV więcej info.


Jeżeli ktoś był by zainteresowany, to mam darmowe miejsce dla konia na letni wypas. Od kwietnia-maja, do pierwszych śniegów. Pastwisko 24 h/dobę, dostęp do wiaty i wody, solidne ogrodzenie, 7 ha do dyspozycji konia. Może być młodziak, emeryt lub rencista, klacz na macierzyńskim itp 😉 Więcej info i namiary dam na priv.

Edit: już nie aktualne
Mam już pierwsze wieści odnośnie tajemniczej Małej Ligi. Na początek terminarz zawodów. Regulamin już wkrótce.
Zdradzę tylko, że Mała Liga wzorowana jest na Halowym Pucharze Polski w skokach.
Zgłoszeni zawodnicy dostają swoje karty punktacyjne i w odpowiednich kategoriach wiekowych, mogą brać udział w wyznaczonych w kalendarzu zawodach w celu zbierania punktów za zajęte miejsca. Będą to zawody ujeżdżeniowe, skokowe, rajdowe, crossowe i pony games (dla każdej kategorii wiekowej).
Zwyciezcami zawodów Małej Ligi będą zawodnicy, którzy w całym sezonie uzyskają największą liczbę punktów, łącznie z zawodami finałowymi.
Link do terminarza: https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1404117623185724&id=100007624980036&set=a.1383541538576666.1073741828.100007624980036&refid=52&__tn__=C


Edit: Link do regulaminu: http://agrojelonki.olsztyn.pl/zkopyta/RegulaminLiga.doc
Czy rajdowe zawody w ramach tej Ligi będą rozgrywane według regulaminu dyscypliny rajdów długodystansowych?
Jeżeli chodzi o zawody u P. Saneckiego, to wiadomo mi, że specjalnie dla potrzeb Małej Ligi zostanie utworzony krótszy odcinek. W zasadzie to umknęła mi tylko informacja odnośnie tego, czy starsze kategorie wiekowe również będzie obowiązywał tylko ten odcinek, czy już odcinki o normalnej długości (przepraszam, ale jeżeli chodzi o rajdy, to jestem zupełnym laikiem). Z tego, co już wiem, to organizatorzy wszystkich zawodów będą się starać o to, żeby zasady, poziom oraz regulamin zawodów nie różniły się w wielkim stopniu od zasad zawodów oficjalnych (chodzi o wysokość przeszkód oraz zasady uczestnictwa). Wykluczając dodatkową konkurencję dla najmłodszej kategorii wiekowej, która ze względu na poziom zaawansowania najmłodszych jeźdźców, będzie rozgrywana na trochę innych zasadach.

Myślę, że na początku kwietnia uda nam się zorganizować spotkanie organizacyjne, dla wszystkich osób zainteresowanych wzięciem udziału w klasyfikacji Małej Ligi.

Jeżeli źle się zrozumiałyśmy, to napisz mi na priv, co konkretnie Cię interesuje.  :kwiatek:
zna ktoś stajnię pana M. Katanowskiego z okolic Kętrzyna?  :kwiatek:
Jak u Pana Andrzeja to ok 🙂 nie zrozumiałam, że ML będzie przy okazji normalnych zawodów i zastanawiałam się, jak rajdowe zorganizujecie sami 🙂
Tak, te pierwsze zawody rajdowe będą u Pana Andrzeja, właśnie przy okazji jego zawodów. Gorzej będę mieć z drugimi zawodami, bo organizacja zostaje na mojej głowie. Mam ambitne zadanie, żeby porządnie się do tego przygotować, jeżeli chodzi o zasady organizacji. Mam nadzieję, że w trakcie rajdu w Rusi będę mogła co nieco poobserwować.
zna ktoś stajnię pana M. Katanowskiego z okolic Kętrzyna?  :kwiatek:

A z której strony Kętrzyna? Nazwisko mi co prawda nic nie mówi ale może lokalizację z kojarzę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się