Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

Tłok, smród i brzydotę można by przełknąć, gdyby nie fatalne nagłośnienie psujące absolutnie każdy koncert. Odradzam z całego serca...

Pisałam o tym wcześniej. Pan dźwiękowiec się czołgał po scenie i wpinał jedyny dający dźwięk kabelek po kolei każdemu. Jak zespół wystartował w miarę równo, to jeszcze był słyszalny troszkę, ale jak się ktoś o milisekundę spóźnił, to.....  😂
Koncert miał być taki wspomnieniowy z rodzajem wywiadu z jubilatem,, jednak on za nic nie słyszał co mówi do niego ktoś stojący o metr na scenie. DNO. I metr mułu a nie klub.
Dół nadaje się jednak do czegoś - organizowane cyklicznie rockoteki. Ale jak ktoś przychodzi poskakać, to nie potrzebuje złotych klamek, tylko bar i kilka krzeseł.
Żadna inna impreza nie powinna mieć prawa bytu w tym miejscu, gorzej niż wyrzucanie pieniędzy w błoto  🙁
Gdzie w Krakowie można kupić stroje kąpielowe takie z większą miseczką (J-K)?
W sklepach brafitterskich 😉 np przy Długiej
Pilna sprawa, czy istnieje SOR w szpitalu dziecięcym w Prokocimiu? Przyjmą mnie z nagłym urazem czy jechać gdzies indziej?
Buffalo  tam przyjmują tylko dzieci. W szpitalu św.Rafała przy ul.Bochenka masz nocną i świateczną opiekę ambulatoryjną, od 18😲0 do 6😲0.
dzięki za pomoc 🙂
Próbowałam znaleźć w wyszukiwarce ale nic konkretnego nie wypluła. Mimo to mam wrażenie że niedawno był ten temat poruszany, ale na telefonie nie bardzo mam jak przejrzeć stron.

Był ktoś może w tym domu strachu na Floriańskiej? Warto się wybrać? Jak to w ogóle wygląda? 😉
ja bylam 🙂
jest super, ale nie moge zdradzic co jest w srodku :P$
co pozatym chcesz wiedziec?

i mój post z listopada

Poszłam wczoraj ze znajomymi do domu strachów na Floriańskiej.
Polecam wszystkim o mocnych nerwach!!

Link do fb: https://www.facebook.com/LostSoulsAlley

Koszt to 19zł od osoby (min. 2), im więcej osób tym taniej uśmiech
Aaa idziemy we wtorek ze znajomymi, mam nadzieję że warto! Ja kocham taki kicz, więc pewnie się nie zawiodę  🤣
My byliśmy ale głupio zrobiliśmy bo zgodziliśmy sie, zeby poszło z nami 5 lekko wcietych typów i w sumie przez nich było bardziej śmiesznie niż strasznie😉
haha a ja sie rozplakalam w pierwszym pokoju, bo taka bylam nakrecona, jeszcze szlam na koncu!
Podziwiam jezeli ktos poszedl tylko we 2 osoby, mnie przez kolejne trzy dni bolala klatka piersiowa, taka szlam spieta i przerazona  😁
O matko, czyli rozumiem, że jest strasznie?  😍 W takim razie za niedługo się wybiorę.
Kaktus, zdradź choć ociupinkę  🤣
Krakuski, jakie sklepy z tkaninami polecacie?  :kwiatek:  Chodzi mi o różne tkaniny, nie tylko do szycia końskich rzeczy. Szukam sklepu z w miarę rozsądnymi cenami, nie zależy mi na jakiś super-łał tkanianach  😉
Cariotka   płomienna pasja
15 marca 2014 09:31
za rondem matecznego w stronę Łagiewnik🙂
coz moge powiedziec... jak macie silne nerwy to przechodzcie przez wszystkie pokoje POWOLI, bo my z tych emocji przelecielismy i duzo nas ominelo- np placzace dziecko czy Samantha 😉 (ktora notabene nam pomachala na wyjsciu 😉 )
Najgorszy byl poczatek, bo z pierwszego pokoju nie bylo wyjscia- zupelnie inaczej nam mowili na poczatku jak startowac 😉
Ah no i, zeby tego bylo malo, to latarka gasnie.. 🙂
Teraz to już na bank tam pójdę!  😍 tylko kogoś do towarzystwa muszę znaleźć  👀
Kaktus ile kosztuje bilet do tego domu strachu 🙂
Pare postow wyzej -19zl.

Matex na ul. Rzemiesliczej (to przy mateczynym) i Millanex przy bloniach ale sie pogorszylo 🙁
sorki, przejrzalam szybko i mi umknelo
Anioleczek potem zdaj relacje 😉
Szukam solidnego rymarza z Krakowa lub okolic. Pozbierało mi się sporo rzeczy i wolałabym oddać wszystko jednej osobie. Pomyślałam, że może znacie kogoś na emeryturze lub wykonującego usługi rymarskie dorywczo?


Będę wdzięczna za wszelkie namiary  :kwiatek:
Raczej nie dorywczo, ale w Krakowie polecanym specem od końskiego sprzętu ( i pewnie nie tylko 😉 )  jest pan z ulicy Obozowej ( ruczaj- okolice kkj)
Sama się na dniach wybieram do niego z siodłem i popręgiem.
Koleżance dopychał poduszki w siodle, robota zrobiona porządnie i nie za zawrotną sumę.

Rymarz w Zabierzowie też jest niezły i zna się na końskim sprzęcie, ale z tego co pamiętam to długo się czeka.
Ogólnie poszukaj na końskim w krakowskim wątku, ktoś był jeszcze chyba nie dawno tam polecany.  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 marca 2014 22:52
Rymarz z Zabierzowa zwinął się z interesem 👀 lokal pusty, nie ma informacji czy się gdzieś przeniósł...
Moja znajoma zna rymarza w Swoszowicach, ja osobiście go nie znam, bo oddaję jej swoje rzeczy. Ostatnio wymienił mi rzepy w kaloszkach za 20zł 🙂
Dziewczyny, szukam lokalu z rzutnikiem, gdzie mogłabym zarezerwować salę. Wróciłam z podróży i nagle się okazało, że mam trochę dużo znajomych, którzy chcieliby oglądnąć zdjęcia i tylu chałupa mi nie pomieści 😉
Niestety, termin wybrałam sobie kijowy, ale bardzo nie chciałabym go zmieniać - najbliższy piątek wieczorem.
A, i możliwie nie chciałabym, żeby mnie to trzepnęło po kieszeni (wiem, że są takie knajpy, które za rezerwację nie chcą pieniędzy, bo i tak się cieszą, że ludzie przyjdą i coś będą zamawiać). Boję się, że nie do zrealizowania w tym terminie.
"Cudowne Lata" wtedy nie mogą, bo mają imprezę, Nowy Rok irańsko-afgański, "Albo Tak" też nie, bo mecz.
Ktoś coś może zna, co by wchodziło w grę?
Szukam dobrego ortopedy kręgosłupowego z terminem na TEN tydzień  :kwiatek:  Oczywiście prywatnie - mój lekarz w Polmedzie ma wolny termin na 28.03  🙇
Chętnie płd Kraków i centrum, ale lokalizacja nie jest wybitnie istotna.
Elbus, Zaraz Wracam Tu ma rzutnik i ogólnie jest przyjemnym miejscem 😉
O! Dzięki, pomyślę.
Choć na razie jestem bliska przeniesieniu imprezy na spokojne, niedzielne popołudnie 😉
Aaaa Lost Souls Alley jest zarąbiste! Darłam się trochę, ale ze mnie kozak żaden 😀 Nie będę zdradzać szczegółów, bo warto to przeżyć bez spoilerów  😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 marca 2014 10:23
Szukam dobrego ortopedy kręgosłupowego z terminem na TEN tydzień  :kwiatek:  Oczywiście prywatnie - mój lekarz w Polmedzie ma wolny termin na 28.03  🙇
Chętnie płd Kraków i centrum, ale lokalizacja nie jest wybitnie istotna.


Enel-med?
Ja tam jestem zarejestrowana od paru ładnych lat i nie narzekam, ale nie wiem jaka cena jest za jedną wizytę i ile trzeba czekać. Zadzwoń i spróbuj 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się