Howrse gra :)

Znacie kogoś, kto chce 2OM za 4 kupony? Przeglądam użytkowników z rankingu, ale większość szuka po 3 kupony za dwie sztuki.
fin - pw 🙂
Ma ktoś może do oddania konto?? zależy mi żeby było 20 dni stażu 😉
Witaj, kuciaczek,

Bierzesz udział w ostatnim losowaniu z 24 losami.
Wygrywasz:
  2 x  Róg Obfitości
z 2 losami
  1 x  Kamień Filozoficzny
  2 x  Woda Młodości
z 2 losami
  1 x  Ostrogi
3 losy na następne losowanie
z 2 losami
  15 x  Punkt dorastania
z 8 losami
2 800  Equus
z 4 losami
  15 x  Rzepa
z 3 losami
  1 x  Uzda szyta na miarę

Gratulacje i udanej gry!

Zespół Howrse


Jak uzbieram losy to mam fajne nagrody.. szkoda tylko, że tak rzadko mam czas na howrse..


fin, na howrse wirek chce zawsze OM. Zawsze jej odsprzedaję po takiej cenie.
Znacie kogoś, kto chce 2OM za 4 kupony? Przeglądam użytkowników z rankingu, ale większość szuka po 3 kupony za dwie sztuki.


Bo teraz się nie opłaca za więcej, bo om jest bardzo dużo na rynku przez loterię 🙂
Dunkaa, odpisz na gg, bo nie wiem co robić 😁
Bo teraz się nie opłaca za więcej, bo om jest bardzo dużo na rynku przez loterię 🙂

Wiem, ale z kolei za 3 to mi się nie opłaca sprzedawać 😉 Na szczęście udało mi się znaleźć już osoby, które kupiły za 4 😀
Ktoś chętny do kupienia upominku hestii za 2 kupony? 🙂
A może ktoś jeszcze chętny na OM?  🙂
Słuchajcie, dziewczyny.. tak jak napisałam, jeśli nie macie komu sprzedać OM to zgłaszajcie się do wirek na howrse. Ona zawsze weźmie, poczeka na nie itp. A do tego jest naprawdę miła..  :kwiatek:
SPRZEDAM KSIĘŻYCA 🙂
Ceny na priv 🙂

Witaj, kuciaczek,

Bierzesz udział w ostatnim losowaniu z 12 losami.
Wygrywasz:
  1 x  Objęcia Morfeusza
  1 x  Kamień Filozoficzny

3 losy na następne losowanie
z 2 losami
  3 x  Punkt dorastania
z 2 losami
4 200  Equus
z 5 losami
  5 x  Rzepa

Gratulacje i udanej gry!

Zespół Howrse
Ta promocja jest chyba najlepsza, można wygrać całkiem fajne przedmioty, dużo badziewia, które można sprzedać i do tego dzikusy po dobrej cenie, każdy może sobie wybrać jaki pasuje.
No powiedziawszy szczerze to pierwsza promocja w której tak dobrze mi idzie..  😉

Ktoś chce 2 x OM ? Szybka wymiana na 4 kupony..
Jeśli odpowiadają Ci emeryci, to mogę kupić 😀 Daję 5 emerytów 🙂
Emeryci w jakim wieku ?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 marca 2014 18:37
Mam na COM 5x OM do wymiany na to samo/kupony/konie powyżej 25 lat/eq/do negocjacji na PL.
Mam 250 punktów dorastania na zbyciu :P
Emeryci w jakim wieku ?


29,4 - 29,8
Witaj, rosolowa,

Bierzesz udział w ostatnim losowaniu z 13 losami.
Wygrywasz:
  1 x  Róg Obfitości
  1 x  Chmurka
  1 x  Kaloszki
10 losów na następne losowanie
z 4 losami
800  Equus
z 2 losami
  5 x  Rzepa
  3 x  Podkowy FK
  1 x  Uzda szyta na miarę
  1 x  Siodło MG

Gratulacje i udanej gry!
Wygrałam w tej promocji już dwa OM, jeden RO i jeden KF. Jestem pod wrażeniem hojności twórców gry, a na dodatek ostatnio też za 10 diamentów otworzyłam RO, a w nim kolejne RO 😁

Czy na polskim Howrse da się zrobić ten słynny manewr: wymieniam róg na objęcia, potem objęcia na dwa rogi, każdy z rogów znowu na objęcia i tak w kółko? Czy takie cuda to tylko na internationalu?

Cierp1enie, dziękuję za namiary, ta polecona przez Ciebie użytkowniczka faktycznie kupiła prawie wszystkie moje OM, jakie miałam na sprzedaż 😁
mam jeszcze jedną użytkowniczkę która kupi om za 4 kupony jakbyś chciała albo któraś z was
Mam OM na sprzedaż za 2 kupony  💃

nick: kolebka
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 marca 2014 21:04
Czy skrzynia za kupony po tej promocji jest pewna czy to tylko domysły? Nie wiem czy kupować tego ślicznego dzikusa czy zostawić kupony na skrzynię... :/
sprzedam OM za 2 kupony 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 marca 2014 22:33
Czy skrzynia za kupony po tej promocji jest pewna czy to tylko domysły? Nie wiem czy kupować tego ślicznego dzikusa czy zostawić kupony na skrzynię... :/


Też się zastanawiałam, ale ostatecznie oszczędzam kupony  😉

Wkurzyło mnie, że chyba rok temu sprzedałam dwa konie z towarzyszem wielbłądem za bezcen, a teraz takiego szukam... W ogóle straciłam sporo towarzyszy, bo wtedy, kiedy je mieli usuwać, nie miałam dostępu do internetu- nie dodałam ich do koni  :/
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
07 marca 2014 08:52
Info z zagrody:

kolejna promocja to prawdopodobnie parada koni:

Do wygrania będzie onyx  😅 😍 😍 😍 😍 😍




Nowa rasa kuca:

  w końcu postarali się z grafiką  😍




czy w poprzedniej edycji był bursztyn za punkty?   👀  czy tylko dzięki uzbieranemu ekwipunkowi?

zbieram kupony, nie odpuszczę tego konia  🏇 🏇 🏇 💃 💃 💃 😍 😍 😅 😅 💘 💘 💘

zakładając, że promocja będzie trwała 2 tyg, dziennie trzeba będzie uzbierać około 286 punktów.  chyba, że pozmieniają i będzie trudniej  😁 😁
Mam pytanie, wiecie może czy można kupić skrzynie za diamenty?
Mam już ich sporo, ale do 100 trochę bym musiała przycisnąć..
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
07 marca 2014 10:17
Wygrywasz!

Sprawdź, co kryje się w Skrzyni Skarbów...

Złote Jabłko
Piorun Zeusa
Róg Obfitości
20 000 Equus
5 punktów dorastania
Dziki koń z gatunku Koń z Cumberland Island, który zostanie dodany do twojego konta za kilka minut!
Dziki koń z gatunku Koń z delty Dunaju , który zostanie dodany do twojego konta za kilka minut!

marne te cr, ale i tak się opłacało  😁 

ciekawe czy ten kasztanek, będzie na zarezerwowanych  👀
ja juz za 3 godziny wracam na howrse 🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się