Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Nie akceptuję zawodów, w których jeźdźcy powinni jeszcze sporo czasu spędzić na nauce, a nie próbach sił w zawodach, a rachunek za ich nieudolność płacą konie. Dotyczy to każdego pomysłu czy to klasy "biznes",  "gwiazd" czy nieprzygotowanych zawodników na regionalkach. Uważam, że jest to bardzo zły sposób na propagowanie jeździectwa i pozyskiwanie sponsorów.
Przyznaję, że również nie zwróciłam uwagi na nazwiska. Z całej jadącej stawki tylko cztery osoby jechały poprawnie, z tego dwie naprawdę OK. Pozostali nie powinni skakać konkursów. I nie mówię tu o pojedynczych błędach, które zawsze i każdemu mogą się zdarzyć, po prostu całe przejazdy wyglądały fatalnie.
Nie bądźcie takie srogie, za 2 latka też bym sobie BCC śmignęła  🏇
Lena to samo chciałam napisać😀

bo z seniorami nie mam jak rywalizować, większe szanse bym miała w BCC 🏇
To co? pościgamy się w BCC? Może trochę się do tego czasu poduczę jeździć, coby mnie potem dziewczyny na forum nie podsumowały odpowiednio  😂

Wracając do sedna tematu: klamka zapadła, poszło zgłoszenie na ujeżdżeniowe. Podobno już jutro czworobok postawią. Kto jeszcze oprócz Qaidy zawita? Może Rewir, która ma u mnie zaległe piwo ?  🤣
Lena-ok możemy się ścigać 🏇 🏇

co do sobotnich uj, to ja może wpadnę na chwile zobaczyć, bo muszę pewną osóbkę odwieść na samolot więc już będę miała blisko😉
Ja nie mam nic do samych BCC. To moze byc fajna zabawa o ile uczestnicy beda choc cos soba na tych koniach prezentowac. Czy beda miec choc troche pokory. Jak wie, ze nie panuje nad swoim cialem to po jaka c****** zaklada dlugie ostrogi i lata nimi po calym koniu niemalze. Kilku mialo albo na prawde ladne przejazdy albo takie chociaz wzgledne. Niestety spora czesc to zdecydowanie przykry obrazek i to mi nie pasuje.


Ja zawitam na ujezdzeniowkach. Jako fotograf amator no i kibic.
Fakt pomysł z BCC niezły, no tylko ten "poziom"...
Klami, dokładnie o to chodzi. Pomysł nie jest z zasady zły, tylko realizacja pozostawia wiele do życzenia. Ale czapki z głów dla chlubnych wyjątków w tej grupie.

🚫 Lena, Afhata, hmmm, jestem przekonana, że wykosicie konkurencję 🏇  🏇! Tym bardziej, że kobiet ewidentnie brakowało!
eee poprawka, na mnie jeszcze trochę poczekacie, bo do 30 jeszcze troszku mi zostało 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 marca 2009 20:32
Dawaj matka, ja zostanę Twoim Profeszjonalnym Teamem  🏇 (luzak, fotograf i spycholog  😂 w jednym )
a ja sie pochwale ze moja galerie na SK mozna ogladac -narazie tylo z GP ale tworze jeszcze z reszty niedzielnych konkursow..
na ujezdzeniowki bym wpadla, ale one chyba w sobote, prawda? wiec ni dym rydy..
a ja sie pochwale ze moja galerie na SK mozna ogladac -narazie tylo z GP ale tworze jeszcze z reszty niedzielnych konkursow..
na ujezdzeniowki bym wpadla, ale one chyba w sobote, prawda? wiec ni dym rydy..


oglądałam, oglądałam 😉


był ktoś może w Białogórze??

ja do 10 rano cały czas żyłam w przekonaniu że będę tam dziś i jutro, a jednak nie, ale pozostawię to bez komentarza 👿
Alexis_18   Ambitny rekreant :)
14 marca 2009 19:39
A ja dzisiaj zawitałam na ujeżdżeniówkach 🙂. W sumie chyba pierwszy raz bo ja to bardziej fan skoków jestem  🏇. Ale w sumie cieszę się bo miałam przyjemność podziwiać Lenę i jej (obłednego  :emoty327🙂 Glutka. Wrażenia meeeega pozytywne. Bardzo mi się podoba zarówno Twój koń jak i dosiad 🙂. Chciałabym kiedyś tak jeździć... Chociaż w części  🍴. Także gratuluję przejazdu. I chciałam wlaśnie zapytać które miejsce zajeliście? Bo na wynikach już się zmyłam... Był ktos jeszcze z re-voltowiczów?
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
14 marca 2009 20:36
Odwołuję alarm - Betbet czyli Bartek wrócił do swoich właścicieli 🙂


Dziewczyny, przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale tutaj wchodzi najwięcej osób z Trójmiasta...:
Ludki, szczególnie z Trójmiasta, bardzo proszę o pomoc. w czwartek znalazłam w tramwaju owczarka niemieckiego - psa, jest bardzo spokojnego, wet go ocenił na ok. 1 rok. Brak tatuażu, czipa, czy innych cech szczególnych, miał założoną czarna parcianą obroże. Podobno jakieś dresy wsadziły go do tramwaju, pies jest u mnie na tymczasie i szukam właścicieli - psiak ewidentnie zgubiony. Czy ktoś z Trójmiasta mógłby wydrukować i wywiesić ogłoszenia? Moje dokładne namiary podam na pw... Aha, pies ma już wątki na dogomanii, miau i owczarkach...
A oto zdjęcia:




Alexis dziękuję  😡 Cieszę się, że przejazd się podobał, szkoda mi tych głupich błędów. Nie wiem, które miejsce zajęłam, bo nie podawali pełnych wyników. Mam tylko procenty z arkuszy - sędzia M 60,83% sędzia C 55,42%.

Łosieczka jak tam poszło? Nic nie piszesz...
Alexis_18,Ja byłam😉

i byłam mile zaskoczona podłożem, chyba po raz pierwszy na przekątnej w wyciągniętym nie wpadłam w żadną dziurę 🤣
Tyle ile to podloze bylo walowane i rownane w ostatnich dniach i tygodniach to chyba przez cale zycie nie bylo..
No proszę, a ja się właśnie wybieram pojeździć w tym tygodniu 🙂 Miła niespodzianka
Ponia   Szefowa forever.
15 marca 2009 22:00
był ktoś może w Białogórze??

ja do 10 rano cały czas żyłam w przekonaniu że będę tam dziś i jutro, a jednak nie, ale pozostawię to bez komentarza 👿

ano ja byłam i sobotę i niedzielę😉

edit:
wie ktoś coś  o przyszłotygodniowych skokówkach??
ponia, wlasnie nic nie wiadomo. A to dosc dziwne, bo przeciez zgloszenia do srody. :/
Na hipo slychac tylko, ze zawody sa i tyle.
[quote author=Poniuś link=topic=129.msg202777#msg202777 date=1237154433]
był ktoś może w Białogórze??

ja do 10 rano cały czas żyłam w przekonaniu że będę tam dziś i jutro, a jednak nie, ale pozostawię to bez komentarza 👿

ano ja byłam i sobotę i niedzielę😉

edit:
wie ktoś coś  o przyszłotygodniowych skokówkach??
[/quote]


i jak było? duża stawka koni? 🙂

ponia, wlasnie nic nie wiadomo. A to dosc dziwne, bo przeciez zgloszenia do srody. :/
Na hipo slychac tylko, ze zawody sa i tyle.


no właśnie też sie zastanawiałam czy  ślepa jestem czy propozycji naprawdę jeszcze nie ma😉
Ponia   Szefowa forever.
16 marca 2009 09:03
[quote author=Poniuś link=topic=129.msg202777#msg202777 date=1237154433]
[quote author=afhata link=topic=129.msg201694#msg201694 date=123705829]
był ktoś może w Białogórze??

ja do 10 rano cały czas żyłam w przekonaniu że będę tam dziś i jutro, a jednak nie, ale pozostawię to bez komentarza 👿

ano ja byłam i sobotę i niedzielę😉

edit:
wie ktoś coś  o przyszłotygodniowych skokówkach??
[/quote]


i jak było? duża stawka koni? 🙂

ponia, wlasnie nic nie wiadomo. A to dosc dziwne, bo przeciez zgloszenia do srody. :/
Na hipo slychac tylko, ze zawody sa i tyle.


no właśnie też sie zastanawiałam czy  ślepa jestem czy propozycji naprawdę jeszcze nie ma😉
[/quote]
Konii było całkiem sporo,w niedziele w C 16 ❗ co się przecież na pomorzu nie zdarza;] no ale była duża kasa to i zawodników więcej przyjechało.
Było całkiem nieźle, jeśli chodzi o mnie jestem zadowolona z wyników i przejazdów.Chociaż zdzwinienie  na mojej twarzy było nie małe,gdyż w konkursach L-C nie dawali flo  🤔 jakoś tak dziwnie, no i podłoże niestety kopkie, i np. Lawirant pierwszego dnia w P się kopał i strasznie się wściekał na przejeździe, a Robin 2 razy mi się potknął i gdyby nie siedziała prosto to mogłam już matke ziemie całować, i to 2 razy na 2 foule przed przeszkodą;/


No właśnie wszyscy mówią,że są,że są te zawody chce w niedziele jechać a propozycji ani widu ani słychu... przynajmniej na str SKJ'tu.
to faktycznie odstawa niezła była🙂

na stronie skj są już w końcu propozycje na zbliżający się weekend😉

zaraz pod etykietą skokowej ligi - ale nie potrafię podlinkować tego😉
Kurka znowu nie ma normalnej L-ki  🤔
deborah   koń by się uśmiał...
16 marca 2009 12:05
a normalna to jaka?
a jaka będzie w weekend?
no bo w sobotę L jest tylko licencyjna, a w niedzielę jako kon. szkoleniowy(dla 4,5 latków, jm, j), a dalej jest już L1...
deborah   koń by się uśmiał...
16 marca 2009 12:13
z drugiej strony fajnie, ze są takie szkoleniowe..
Lena nic nie mowie bo chcialabym sie pod ziemie zapasc... mała przechodzi okres buntu z ktorym nie moge sobie poradzic... a moja jazda... bez komentarza

w weekend jedziemy skokowki. oby bylo lepiej.
i przywioze nowa podopieczna 🙂 taka fajna, mała piłke 😀
tylko ja nie moge otworzyc wynikow z uj?
Sigma mi tez sie nie otwieraja
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się