Pensjonaty, stajnie - Zachodniopomorskie, okolice Szczecina

a ja mam pytanie z całkiem innej beczki  😉
Spodziewa się ktoś ze Szczecina lub z okolic kowala? Moja koleżanka prowadzi badania na chemii do których potrzebne jej są fragmenty po podcinaniu kopyt... Mógłby ktoś z was ją poratować?
.
Też robię sama i jeśli koleżanka reflektuje na opiłki i fragmenty strzałki to nie widzę problemu  🙂
u mnie będzie w tygodniu. 15 koni, wiec z pół wiadra będzie 😉 brzózki i drogoradz.
dzięki dziewczyny, jak możecie to dajcie info na priv, gdzie można by odebrać i mniej więcej w jakich dniach 🙂
Czy ktoś zna/jeździł do stajni w Leśnie Górnym ? Fajnie tam jest ?  😉
W Leśnie "od wieków" nie ma rekreacji... chyba , ze coś się zmieniło ostatnio?
.
Hm powiem krótko, że opinie na ten temat są podzielone  😉
.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 lutego 2014 13:44
A tam w ogóle jest pensjonat? Z tego co pamietam, to jedynie po znajomości dało się tam wstawić konia w hotel.
margaryna, bym polemizowała czy "tak jak wszędzie". A "podział opinii" nadal, sądzę, przebiega tak: miejsce świetne, obiekt - niezły, właściciele... specyficzni.
.
halo idealne podsumowanie  :kwiatek:
margaryna   może podjedź sama sprawdzić, co? Skoro nie ma rekreacji i pensjonatu to za wiele opinii nie znajdziesz...
Nie specjalnie wiem co odpowiedzieć na pytanie kim są właściciele... no - właścicielami są  😉
.
margaryna, z tego co widziałam (i widuje przejeżdzając obok często) i słyszałam co sie dizeje i jakie zwyczaje, i słyszę od ludzi nadal to raczej taaaaakim łukiem omijaj 😉
ale lepiej sprawdz sama.
i jełsi nie podają ci tu ludzie nazwiska to znaczy, że nie chcą albo nie znają. nie wymagaj jak policjant na przesłuchaniu, bo po takim tonie raczej juz nikt nie pomorze ;] hym.... a może jednak będzie ci tam fajnie?


a.... karol870119, nic nie pisze, to ja zdradzę :P jego koleżanka tworzy nowy super lakier do paznokci - na kopytach zbliżonych składem do ludzkich paznokci będą testy trzymania się.
koniec z odpadającym lakierem! 😀
.
dziewczyna nie ma zielonego pojęcia o koniach, to raczej na to nie wpadnie - choć pytałam hahaha 😉)))
.
po raz trzeci pytam jak właściciele mają na nazwisko (to się kryje pod pytaniem 'kim są'😉


trzeba bylo zadac poproawnie pytanie " jak NAZYWAJĄ SIE własciciele" a nie kim są. bo są ludzmi, koniarzami byc moze rzeźnikami  itd/ 🙇

poza tym sama zadzwon i spytaj o nazwisko  😂

nie wiem może ja się dzisiaj jakoś niewyraźnie wysławiam i nikt nie skumał że mi chodzi o nazwisko aczkolwiek kiedyś słyszałam czyja to stajni tyle że nie mogę sobie przypomnieć za nic..
to może to będzie lakier do kopyt a nie do paznokci hehe :P


Ano nikt nie skumał. Jeśli chcesz sama skumać sprawdź sobie pod kim startują konie. Poza tym Twoje posty są tak antypatyczne, że jakoś odechciewa się na nie odpowiadać  🤔wirek:

Lakier do kopyt istnieje od lat...
.
Nie warto samemu się przekonywać ;-)
horse_art Paulina już tam z nimi działa, bardzo się ucieszyła z Twojego podarunku bo już jej się kończyła keratyna, a wiesz jak to z funduszami na uczelni... Dzięki za pomoc  :kwiatek:
karol870119, no wiem wiem, uczelnia to pewnie by miała za te śmieci zapłacić krocie.... a nei ma. a za friko nie weźmie...bo jak? niemożna by innych takich wtedy za krocie kupować 😉

trzymam kciuki za badania 🙂 choć "testowane na zwierzętach" 😉
mimo, że lakieru nie używam ...jeszcze? 😉 a może dla konia? hahaha 😉 (tak gaga - kazdy wie, ze lakiery dla koni juz są od dawna, dla ludzi też, mimo to dalej jak widać trwają badania i szukanie nowych rozwiązań)
Organizujemy w tą sobotę w Glinnej około godz 11 taki mały przedsezonowy pokaz ogierów zimnioków i szlachetnych
Jak by ktoś chciał przyjechać popatrzeć to zapraszamy
CIACH!

Prosze przeczytac punkt 2 regulaminu

Proszę usunąc obrazek, jest zbyt duży i służy jako reklama
Z całym szacunkiem proponuję przeczytać regulamin forum
Raz - nie wrzucamy ogłoszeń w tematach. Można delikatnie zasugerować - czy skierować zainteresowanych do ogłoszeń
Dwa - za duży obrazek...

Edit:
Swoją drogą ciekawa jestem kim jest ów instruktor PZJ, skoro w Szczecinie mamy bodaj 2 osoby z licencją szkoleniowca PZJ, z czego jedna nie ma czasu , a druga od lat nie trenuje...  🤔
Pozostali zachodniopomorscy szkoleniowcy stacjonują w Białym Borze...
Pewnie wszechwiedząca i wszechmocna p. Jagiełło - która jest dla co nie którym omal co nie bóstwem hehe 😂
Hanka nie ma i nigdy nie miała uprawnień szkoleniowca PZJ

😂 swoją ścieżką przyganiał kocioł  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się