Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

emptyline   Big Milk Straciatella
05 marca 2014 16:19
arlyn, mój ma duży łeb, ogłowia COB wcale nie na ostatnią dziurkę i normalnie nosi COB'a Eskadronowego. One ładnie trzymają rozmiar.
Według mnie kantary eskadrona cob wypadaja bardzo małe.
arlyn dzięki.
Biorąc pod uwagę tak różne opinie wstrzymuje się z kupnem , pożyczę od kogoś ze stajni i przymierzę najpierw.

Dzięki dziewczyny za pomoc!
Są małe. Mój kuc się w coba nie zmieścił.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
05 marca 2014 21:45
Według mnie kantary eskadrona cob wypadaja bardzo małe.


Chyba nie, mój mam dość małą zgrabną głowę co prawda ale jest już małym koniem nie kucem tak wygląda w kantarze COB, z drugiej strony też zapięty na jakąś 2-3 dziurkę , na dziobie na ostatnią dziurkę - najciaśniej.
Brzask moim zdaniem za ciasno mu zapięłaś, kantara nie trzeba zaciskać jak nachrapnika 😉 Pod ganaszami też bym mu zapięła ze 2 dziurki luźniej
Ale wiem, że Eskadrony do tego prowokują, bo nowe są sztywne i źle się układają, ale jak się trochę pozakłada to się ładnie wyrabiają i leżą dobrze jak są luźno podpięte.
emptyline   Big Milk Straciatella
05 marca 2014 22:31
Małe to są Romy Fair Playa, ale Eskadrony, serio? Takie normalne coby wg mnie.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
05 marca 2014 23:28
Brzask moim zdaniem za ciasno mu zapięłaś, kantara nie trzeba zaciskać jak nachrapnika 😉 Pod ganaszami też bym mu zapięła ze 2 dziurki luźniej
Ale wiem, że Eskadrony do tego prowokują, bo nowe są sztywne i źle się układają, ale jak się trochę pozakłada to się ładnie wyrabiają i leżą dobrze jak są luźno podpięte.


😵 co ty nie powiesz...

Możesz wierzyć albo nie, kantar nie jest zapięty jak nachrapnik, jest na prawdę luźno.
Brzask, na zdjęciu wyszło dosyć ciasno, nikt z nas nie pojedzie i nie sprawdzi, więc każdy pisze co widzi 😉
w pasi-koniku do wyprzedaży zimowych jeszcze -20% 😉
W bergo promocja z okazji dnia kobiet. -15% na wszystko. Kod: 8marca
🙂
od kiedy??
widział ktoś może derkę 100 gr lub na polarze 155 w fajnej promocji? 😉
W pasi koniku na promocyjnych zobacz jest duzo derek 🙂 i widziałam 155
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 marca 2014 10:10
xxagaxx http://pasi-konik.pl/pl/p/HKM-Derka-padokowa-na-polarze-rozm.-155-cm/6611
od ceny promocyjnej masz jeszcze -20%  😉
od kiedy??

5-8.03.

xxagaxx, w w/w bergo sa wyprzedażowe z villa horse. podobno b. fajne. chciałam swojemu, ale 155 jest za za duża duża, a mniejszych nie było juz 🙁

aa...wypatrzyliście moze gdzies 145? z malym wyp./bez/na polarze.  z przedłużaną szyja koniecznie
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=15196.msg2031805#msg2031805 date=1394100617]
xxagaxx http://pasi-konik.pl/pl/p/HKM-Derka-padokowa-na-polarze-rozm.-155-cm/6611
od ceny promocyjnej masz jeszcze -20%  😉
[/quote]

jeszcze 20%?
dokładnie, rabat nalicza się już "przy kasie" jak wpiszesz kod ZIMA
z tym, że przysługuje jedynie na wyprzedaż zimy, a tam już sporo przebrane...
Dzieki  :kwiatek: Załapałam się na derke drelichową  💃
horse_art, widziałam tyle villa horse podartych że szkoda IMO kasy na te derki.
emptyline   Big Milk Straciatella
06 marca 2014 20:05
xxagaxx, sporo znajomych ma VillaHorse padokowe i są zadowoleni. 🙂
No ja mam przykład u nas w stajni, i to nie jeden, dlatego mówię villa horse zdecydowane nie 😉

Zamówiłam w Pasikoniku Eskadrona na polarze, przez te -20 jeszcze od ceny to naprawdę przyjemnie się kupuje 😉 Dzięki za radę 😉
U mnie kilka modeli villa horse całkiem dobrze sobie radzi. Różne walki przetrwały a konie często stoją w nich 24h z przerwą na jazdę. Jedna mi się porwała, ale ładnie ją zaszyłam i nawet bardzo nie przecieka 😀
dziękuje za opinie 🙂 może i dobrze, że nie ma "moich" rozmiarów - bo przy moim pechu (a raczej umiejętnościach koni) byłabym w grupie psioczącej na 100% ;]
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 marca 2014 22:28
W bergo promocja z okazji dnia kobiet. -15% na wszystko. Kod: 8marca
🙂


Zła kobieto!!!! 😀iabeł:
Chyba jutro zamówię ochraniacze jak tylko je sobie wymierzę, świetna przecena 😜
Orientujecie sie, gdzie oprócz bergo i pasi-konika są wyprzedaże? Szukam czarnej wodzy w lepszej cenie
Będę wdzięczna  :kwiatek:
A może ktoś gdzieś widział super tanie derki stajenne z wyp 100/150g? 👀
Wszytskie w fajnych cenach, które znalazłam mają niestety min 250g
Katasia w bergo były villa horse 150g za ok 150zł
prib - widzialam te VH, ale to są raczej padokówki, a ja szukam stricte stajennej.
jaki rozmiar szukasz?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się