WYBIERAMY BYKA ROKU!

Nie wiem czemu mi umknęło 😡

Żartowałam. Ty dowcipniej skomentowałaś.  :kwiatek:


O, żesz.... ale BYK.
😡
To tak oficjalnie? Nie żadna przeróbka/fejk?
To tak oficjalnie? Nie żadna przeróbka/fejk?

Pisano, że nie. Błąd drukarni. Wycofano i poprawiono.
Koń dostał strzepionkę


😵

[quote author=laparotomia link=topic=94262.msg2032473#msg2032473 date=1394141549]
Koń dostał strzepionkę


😵


[/quote]

Wiedziałem, że się to tu zjawi!  🤣  No ale cóż, kobietą nie jestem, nie ogarniam pisania na trzech forach jednocześnie, przy dwudziestu otwartych kartach  🤣  Sorry  😁
[quote author=grzesiek.1993 link=topic=768.msg2031787#msg2031787 date=1394099518]
To tak oficjalnie? Nie żadna przeróbka/fejk?

Pisano, że nie. Błąd drukarni. Wycofano i poprawiono.
[/quote]

To nie błąd drukarni, bo drukarnia drukuje to, co ma w pliku dostarczone. To błąd osoby składającej, hmm, ulotkę, korektora, no generalnie tego, kto napisał ok na wydruku próbnym 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 marca 2014 10:50
W Wiadomościach mówili, że się młody stażysta machnął.
To już chyba nie jest stażystą... 🤣
Tak a propos:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 marca 2014 11:48
jaki staż taki stażysta  😂 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 marca 2014 07:52
Czy tylko ja zauważyłam, że ostatnio jest wysyp końcówek z "ą"? Jakby ludzie bali się pisać "om" 🤔wirek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 marca 2014 07:53
u nas w rodzinie daje się każdej kobiecie w rodzinie. Czyli wszystkim moim ciocią i kuzynką.


Czarownica  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 marca 2014 07:53
No między innymi to mi się w oczy rzuciło, ale tego ogólnie ostatnio jest naprawdę sporo 😲
najlepiej po angielsku chodź niekoniecznie 
maleństwo   I'll love you till the end of time...
12 marca 2014 07:28
Czy tylko ja zauważyłam, że ostatnio jest wysyp końcówek z "ą"? Jakby ludzie bali się pisać "om" 🤔wirek:


Za to w mowie wprost odwrotnie - nagminnie słyszę ludzi mówiących w stylu "no i co z tom naszom sprawom?". Na ulicy, w pracy i, o zgrozo, w TV.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 marca 2014 13:20
Ze mną w pokoju siedzi taki geniusz, człowiek, który chyba czytał wszystko. I w każde, ale to w każde zdanie musi wcisnąć swoje "ale" (zwłaszcza, jak z nim nikt nie rozmawia). Tylko to jego "ale" to jest taki wyjątek, co zdaża się raz na milion, 1% szans.
Chłopak ma dużą wiedzę, jest oczytany, zna na pamięć ordynację podatkową, ustawę egzekucyjną, zasady działania zusów, us, izb, wszystko z ekonomii, kodeksy pracy, ale ciągle słyszę tylko jeste i jeste i jeste. Zara i tera i jeste 😉
Dworcika   Fantasmagoria
12 marca 2014 20:00
głupie pytanie, ale wiecie jaka jest tenperatura w środku? : D chodzi się w kurtkach, czy ciepło?
galopada_   małoPolskie ;)
13 marca 2014 18:22
Umkło mi
zdaża się

😀
Dworcika   Fantasmagoria
17 marca 2014 19:59
Bryczesy też przecenione, ale już trochę droższe, aczkolwiek były trzy pary takich całkiem fajnych, granatowych z pełnym lejem i przeżyciami[...]


😁
Biedne bryczesy ... 🙁
Mam jedno ogłowie z przeszyciami, starsze już i niestety przeszycia z czasem pociemniały (wiadomo, bród, pyły, czyszczenie)


Chyba, że chodzi o to, że ogłowie często przeprawia się przez bród i przez to ciemnieje...
Pursat   Абсолют чистой крови
19 marca 2014 19:06
infantil, wstawisz te zdjęcie bez przerabiania? 🙂

Drażni mnie to jak nie wiem... 😎
Pursat, to jakie są zasady odnośnie tego przykładu? Bo mi też się non stop myli, nigdy nie wiem, jak prawidłowo napisac 😉
to zdjęcie, krzesło, dziecko
te zdjęcia, krzesła, dzieci

widzę tę dziewczynę
idę z tą dziewczyną

wszystko zależy od rodzajnika i przypadku 🙂
[quote author=Dworcika link=topic=28.msg2044761#msg2044761 date=1395248891]
infantil, wstawisz te zdjęcie bez przerabiania? 🙂

Drażni mnie to jak nie wiem... 😎
[/quote]
Czyli nie tylko mnie 🤣
Dworcikowa , pisałam wtedy szybko na komórce, miało być: "przeszyciami", ale słownik w telefonie poprawił na "przeżyciami", czego nie zauważyłam 😉
Mnie irytuje poza "te zdjęcie" jeszcze "na stajni" ... i "patrzyć"(choć to chyba jest poprawna forma?).
"patrzyć"(choć to chyba jest poprawna forma?). Jak najbardziej poprawna.

W korpusie PWN "patrzyć" i "patrzeć" jest niemal tyle samo.
Mimo wszystko jakoś tak... Denerwuje mnie 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się