Ochraniacze

xequus, jeślit o Harry Horse to Misia je ma i chwali 🙂
angeel tekna z carbonem 😉 zaraz Ci podeślę zdjęcia. Też długo szukałam, bo te Yorki na nas za duże, Tekna jest lepsza niż veredusy 😉
czy ktoś widział może na żywo ten lawendowy? lub posiada zdjęcia na koniu z jakiś zagranicznych stron? bo w PL rozumiem, że jeszcze ich nie ma...
dla mnie to bardziej błękit, niż lawenda  😍
xequus, jeślit o Harry Horse to Misia je ma i chwali 🙂

A jaki to model, bo nie mogę znaleźć?
Burza, nie mogę znaleźć info, ich jest 4 w komplecie czy 2?
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
06 marca 2014 13:35
Burza, tereska dokładnie te 🙂 jak dla dresiaża wyglądają kusząco 🙂 tylko, że na przody i tyły są takie same chyba, a to trochę niedobrze, bo mój w dodatku jest grubonogi

pozwolę zacytować misię sprzed kilkunastu stron

Ja jestem właśnie podczas testów tych ochraniaczy Klik na mojego turbo niszyciela przodów i jestem bardzo zadowolona fajnie wyprofilowane,materiał odpychający,nie przekręcają sie, porządna skorupa i mega wygodne zapięcie na kołki.
Mam wkoncu alternatywę dla skokowych skorup a nie chciałam topić kasy w Veredusach Revo o których krąży różna opinia wink
Jeden minus full wypada w obwodzie jak rozmiar M .


epk 2 sztuki
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 marca 2014 17:19
czy ktoś widział może na żywo ten lawendowy? lub posiada zdjęcia na koniu z jakiś zagranicznych stron? bo w PL rozumiem, że jeszcze ich nie ma...
dla mnie to bardziej błękit, niż lawenda  😍


Skąd wytrzasnęłaś zdjęcie? Żółte są obłędne!!! 😜
Jeden pościk o horse guardach a za chwilę wszystkie będziemy w nich zapylać  😁 z tych emocji kupiłam ostatecznie jeszcze pomarańczowy komplet
Lawendowy... 😍 😍 😍
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
06 marca 2014 17:54
Ej no nawet mi nie mówcie, bo mam zamiar wziąć sobie komplet białych guardów na rozprężalnie... w sumie może by ich nie zniszczył za szybko jak będą używane raz za czas na zawodach  😁 ?
angeel tekna z carbonem 😉 zaraz Ci podeślę zdjęcia. Też długo szukałam, bo te Yorki na nas za duże, Tekna jest lepsza niż veredusy 😉


Masz na mysli takie?
[img]http://www.animavet.pl/media/products/b37dd70f9e93c2dd70ce2ef3259bc213/images/thumbnail/big_1_03f52ee0574f.jpg?updated_at=1366523720[/img]

Alaska - znalazlam, dzieki  :kwiatek:

Widze, ze o Sportivach opinie raczej dobre. A ma ktos z Was zdjecia, opinie o tych Lami-Cellach Elite? Potrzebuje ochraniaczy na zawody i nie moge sie zdecydowac ktore beda lepsze  😵 Rozmiarowo Yorki beda dobre, przymierzylam dzisiaj w stajni 🙂
Angeel, lamicelle to skokowy lans, brzydkie jak noc IMO 😉
Dava   kiss kiss bang bang
06 marca 2014 20:23
Zabijcie mnie ale gdzie jest strona producenta tych ochraniaczy?
Przeszukalam net i jakos nie moge odszukac...
Za taka cene to sie skusze, nawet jakby sie mialy rozplaszczyc niedlugo 🙂

Edit: chodzi mi o HG oczywiscie  🤣
Angeel, lamicelle to skokowy lans, brzydkie jak noc IMO 😉


Jak je zobaczylam na zdjeciu to tez mi sie nie podobaly, ale nie wiem szczerze mowiac czy Yorki sa ladniejsze... A Ty kupilas w konsu Sportivy?
Angeel, są ładniejsze bo nie rzucają się w oczy świecącą blachą.
Nie na razie mam komplet innych nieruszony a koń tyra mi kolejne derki i kantary... priorytety 😉
Ja mam takie pytanie pewnie nie w temacie ale prosze was bardzo jesli ktoras z was ma pod reka ochraniacze neopreny rozmiar cob i moglaby mi zmierzyc mniej wiecej ile maja cm wysokosci to bylabym naprawde bardzo wdzieczna  🙂 
Burza - 15% taniej w Bergo mnie przekonalo  😁 Yorki zamowione  🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
06 marca 2014 21:08
mam identyczne jak na zdjeciu u angeel sa super! ale tylko na zawody bo z zewnatrz jest skora😉
Angeel, fajnie bo one naprawdę są zgrabne.
Angeel Nie, te są brzydkie 😉 Chodziło mi o te:
ash   Sukces jest koloru blond....
07 marca 2014 07:36
Dava, też szukałam, ale coś mi nie idzie :/

Ja chyba zamówię te HG białe, ale w przyszłym miesiącu dopiero bo się spłukałam w tym :/
U nas w stajni są 3 pary BRów i tak - 1 komplet poprzecierany z dziurami, 2 koplety w stanie idealnym. One są piękne i będą służyły długo, ale tylko dla koni które absolutnie się nie strychują i szanują własne nogi.
ash ja mam BRy pro maxy i strychującego się konia - nie ma tragedii. W zwykłych skorupach mam od pierwszego użycia mnóstwo rys a te naprawdę dają radę.

Skąd wytrzasnęłaś zdjęcie? Żółte są obłędne!!! 😜


są na stronie unicorn skrzypczak 🙂 zbierają zamówienia na nie, mają być dostępne końcem marca
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 marca 2014 08:04
Hahaha to chyba ktoś tu śledzi re-voltę 😁 jak dwa dni temu wypisywałam kolory (stronę wcześniej) to żółtego i lawendowego nie było 😉
rivik a Ty jakieś zamawiasz?
Ja się na nie zdecyduję, ale w kwietniu, bo poszalałam już na przecenie -15% w Bergo 😀iabeł:

Gdyby ktoś był zainteresowany, to Horze Memphis w Bergo kosztują teraz 126.66zł, a nie 149zł, więc prawie 50zł mniej na komplecie 🏇
możliwe, że śledzi  🤣 widziałam wcześniej kolory które wystawiłaś, ale mam też ten sklep na fb... a tam się chwalili nowymi kolorami wczoraj w grupie "Wokół sprzętu jeździeckiego"

ach ja chyba wolę zaczekać, aż ktoś pokaże zdjęcia na koniu, zresztą ćwiczę dyscyplinę kolorową-zakupową i nijak mi to nie pasuje bez kolejnych wydatków na pad itd...  😁
Angeel Nie, te są brzydkie 😉 Chodziło mi o te:


O kurcze, widzisz, nie znalazlam takich wczesniej  😵 Juz pozamiatane, zamowilam Yorki, o tyle lepsze, ze sporo tansze 😉
A teraz jeszcze cos takiego znalazlam, fajnie nawet wygldaja, mi by pasowaly te 2 odcienie brazu polaczone i biale paski.



Angeel, wszystkie są brzydsze od yorków, możesz spać spokojnie 😀
Dzieki Burza, pocieszylas mnie  :kwiatek:  😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 marca 2014 19:07
Poległam na przecenie w Bergo i kupiłam wymarzone Horze Memphis 💘
Hej 😀 Szukam ochraniaczy typowych na skoki.Mam budżet do 300zł/komplet .W miarę możliwośći poczytałam wątek i wytypowałam:
-York Sportivy
-Kentaury Mega Jump ProGel
-KenTaur Pro Carbon Jump Gel
-Tekna o te : http://wkkw.eu/20-off-ochraniacze-tekna-p-952.html
- Veredusy pro lighty/pro jumpy używane 250zł komplet
Dodam tylko że kobyła ma chude nóżki taki typowy cob, a większość jest full i się zastanawiam jak duże są te fulle. HKM cob/full te PRO są na nią dobre. W co ,waszym zdaniem, najlepiej zainwestować?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się