Kącik Częstochowianina/nki : )

ELFIK, w stajni Apollo będą zawody ujeżdżeniowe na wiosnę. Nie wiem dokładnie kiedy ale sądzę, że pierwsze w okolicach kwietnia. Tyle, że to będą zawody towarzyskie, nie wiem czy takie Cię interesują.
strzemionko to odważna decyzja ze chcesz folbluta  🙂 no ale jak nie bedzie biegał to łatwiej. Ja ze swojej strony moge polecic konie po Sorbie Towerze (cos tam mają chyba) - dobrze skaczą (przynajmniej moj i kilka innych ktore widzialam).
olciaka tam inne rasy tez mają? Bo widze w zakładce "na sprzedaż"ze i wlkp i sp..
Tak, są też inne. Ale wszystkie po San Moritzu, niezależnie od matki, są świetne!
Strzemionko, a kto Ci tego młodego folbluta zajeździ (tak z ciekawości)?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
07 marca 2014 20:25
Evson takie marzenie od dawna 😉

Dzięki za pomoc, i mam nadzieję że się jeszcze w tym roku spotkamy w kąciku folbluta  🙂
Bischa   TAFC Polska :)
07 marca 2014 23:23
Olciak, San Moritz kryje tylko poza folblutami, czy też w xx-ach? (może być na pw).
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
08 marca 2014 06:27

vicevers dziki dla dzieciaków ze stajni co z nami jeżdżą to wstępnie własnie tylko amatorki/towarzyskie nas interesują niedaleko częstochowy🙂 a warto jest jechać na te zawody?tj pytam o podłoże, atmosfere kto sędziuje itp 🙂
Bisha tez jestem ciekawa czy kryje w folblutach. Oglądałam go kiedys na hali, ruchowo mnie nie zachwycił- ale to bardziej na półkrew myślalam, wyścigowo koń super.
Za to jestem pod wrażeniem Scyrisa Widzowskiej hodowli http://www.bazakoni.pl/scyris-incamera-scytia ale to tak  🚫

strzemionko dobry wybór, tylko pamietaj ze z folblutami nie jest łatwo  😁

Elfik w Białej koło Czestochowy tez beda jakies towarzyskie niedługo.
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
08 marca 2014 07:41
Evson a to bedą jakieś towarzyskie tak?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
08 marca 2014 08:01
Evson wiem 🙂 mam pół anglika i już chyba nic mnie nie zdziwi 😉
Elfik, podłoże na hali jest idealne (kwarcowe) a na ujeżdżalni przyzwoite- piaszczyste ale nie kopne. Sędziuje Leszek Mazurkiewicz, w tamtym roku robił takie w Białej. Całkiem profesjonalnie było, wszystkie przejazdy były nagrywane. Tylko z terminem pokręciłam, pierwsze będą raczej w maju.
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
10 marca 2014 08:58
vicevers dziki dzięki za informacje 🙂 mam nadzieję że uda nam się zagościć z naszymi końmi 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
10 marca 2014 16:22
Evson, San Moritz to pół brat nieodżałowanego San Luisa, stąd też moje pytanie 😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
12 marca 2014 07:46
kto goli konie w Częstochowie i okolicach? (jest ktoś taki w ogóle? 🙂😉
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
12 marca 2014 07:52
strzemionko do mnie przyjeżdza trenerka w której ofercie po za trenowaniem jest między innymi golenie koni
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
12 marca 2014 07:58
o, dwie pieczenie na jednym ogniu 😉

już piszę priv 😀
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
12 marca 2014 08:06
Fajnie się współpraca z tą panią zapowiada bo chce stworzyć taki team osób co regularnie z nią jeżdza i razem na jakieś zawody wyjazdy itp, zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale transport też oferują hehe 🙂
Elfik zdradzisz na PW kto to jest?  🙂 Mój trener tez goli, ale to bardziej na własne potrzeby  😉
Bisha wiem wiem  🙂 Swoją drogą widzialam ostatnio roczniaka młp po San Luisie, zapowiada sie ciekawie.
Witam, piszę z zapytaniem, czy znajdzie się tu może osoba chętna do zajęcia się konikiem( 15 letnim wałachem) konik od 2 lat stoi w małej miejscowości obok częstochowy , nikt na nim nie jezdzi, a przyda mu się trochę ruchu, po więcej info zapraszam na priv. serdecznie pozdrawiam
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
11 kwietnia 2014 09:08
coś nam wątek trochę wygasł 🙂 nic się w okolicach częstochowy nie dzieje ?
Elfik jak zawsze- NIC  😉
Jak to nic się nie dzieje ? 😉
17-18 Maj zapraszamy na zawody do Stajni Apollo 🙂 W sobote odbędą się skoki, a w niedziele ujeżdżenie  😀
ee tam, nic się nie dzieje 😉 piękna pogoda i IMO jedne z najpiękniejszych terenów w Polsce 🙂
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
14 kwietnia 2014 12:31
moveback a to jest amatorskie? do kiedy zgłoszenia? bo może z moimi dziwczynkami byśmy przyjechały ze stajni 🙂 a jakie są koszty wpisowego itp? jak wolisz to pisz na pw 🙂
Amatorskie 🙂 parkury "szkoleniowe", i czworoboki też.
Wpisowe 50 zł + 20 za przejazd 🙂
Zgłoszenia do 14 maja, nagrody pieniężne 😉
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
14 kwietnia 2014 21:25
ooo to super! a kiedy info o programach na ujeżdżeniu? i ogólnie programie zawodów. jakie wysokości planujecie? i dokładne miejsce stajni mogę prosić 🙂
A z jakiej stajni jestes? 😉  Na dniach powinnam wiedziec jakie programy 😉 Adres to Stajnia Apollo ul.Gruszowa  89 Kiedrzyn k/ Częstochowy 😉
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
14 kwietnia 2014 22:53
Magia Rzeniszów. Super napiszesz mi na pw jak coś będziesz wiedzieć ? 🙂
Tez sie pojawie, na pewno na skokach  😉 . O ile zdaze podbić badania
Elfik dam znać 🙂
Evson amatorskie raczej nie wymagają badań 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się