CAVALIADA Lublin 2014

Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
05 marca 2014 19:41
A pamiętacie w zeszłym roku jak było z wnoszeniem jedzenia i picia. Na Cavaliadzie będę z ciężarną i wiadomo że trzeba jej jakieś zapasy zabrać 😉
Nie było problemów. Przede mną siedziało dwóch miłych panów, którzy z pewnością nie mieli problemu z wniesieniem 2litrowej butelki coli w której chyba więcej niż połowę stanowił % 😉
W tamtym roku na lajcie wnosłyśmy plecak z żarciem i piciem,więc luuz 😉 w tym roku będę tylko w piątek.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
05 marca 2014 20:26
Dzięki dziewczyny 🙂
Hej, mam dosyć nietypowe pytanko, czy myślicie, że uda się odsprzedać komuś bilet w sobotę tuż przed samymi zawodami? Bo osoba dla której jest on przeznaczony do samej soboty nie będzie wiedziała, czy uda się jej dojechać. A ten bilet mam ja, więc tak sobie wymyśliłam, że gdyby ona jednak nie mogła, to pójdę sobie pod kasy, grzecznie zaczepię kogoś z kolejki i wcisnę mu bilecik (oczywiście po promocyjnej cenie :lol🙂 Tylko tak się zastanawiam, czy ludzie w ogóle kupują bilety w dniu zawodów, bo jednak są trochę droższe... A może spotkał się ktoś z taką akcją w tamtym roku?
Hej, mam dosyć nietypowe pytanko, czy myślicie, że uda się odsprzedać komuś bilet w sobotę tuż przed samymi zawodami? Bo osoba dla której jest on przeznaczony do samej soboty nie będzie wiedziała, czy uda się jej dojechać. A ten bilet mam ja, więc tak sobie wymyśliłam, że gdyby ona jednak nie mogła, to pójdę sobie pod kasy, grzecznie zaczepię kogoś z kolejki i wcisnę mu bilecik (oczywiście po promocyjnej cenie :lol🙂 Tylko tak się zastanawiam, czy ludzie w ogóle kupują bilety w dniu zawodów, bo jednak są trochę droższe... A może spotkał się ktoś z taką akcją w tamtym roku?


myślę że nie będzie problemu, w tamtym roku znajoma miała problem z kupieniem biletu w dniu zawodów ponieważ już ich nie było.. uratowała ją właśnie taka  osoba jak Ty 🙂
Czy ktoś będzie robił zdjęcia dziś w czasie DR i jutro w trakcie MR ?
Proszę mi się zameldować na PW, będę bardzo wdzięczna  :kwiatek:
sotniax, dzięki za odp! W takim razie będę na kogoś polować🙂 Pozdro!
W ostatniej chwili i ja dołączam do grona re-voltowiczów będących na Cavaliadzie 🙂

Małe, krótkowłose, rude z nikonem w łapce to ja 😀
Moje pytanie jest trochę "od czapy",ale liczę na odpowiedź. 😉 Jakie warunki panują w hali? Jest ciepło? 😀 Nie wiem,czy trzeba ubrać się na cebulkę,czy jakoś luźniej? 😉
Na pre-cavaliadzie było chłodno, więc raczej radziłabym ciepło  😉 Dziś wejście jest za darmo?
A jak wyglądają targi w tym roku? Czy więcej sklepów się wystawia? Ceny wyższe/takie same jak normalnie czy może promocyjne?  👀 Niestety nie otwiera mi sie lista wystawców na stronie Cavaliady 🙂
co do temperatury na hali to nie ma tragedii, niektórzy w kurtkach, niektórzy bez, zimno nie jest, na pewno dużooo cieplej niż rok temu i niż tydzień temu na pre..
Stoiska na razie wyglądają dość biednie- malo wystawców ale niby targi mają być od jutra tak na prawdę więc może jeszcze będą się dostawiać.
Matko, czy ten komentator musi tak lać wodę i mówić nawet o strojach osób wręczających nagrody? 😁
W ub. roku było całkiem przyzwoicie z temp. na hali... Choć jak była ona wypełniona po brzegi,to zaczynało być duszno i nawet za ciepło.... Plastykowa butelka wody, kanapki... Wszystko to, można było wnieść.... Byle nie metalowy termos.... Aaaa i trzeba  w razie W zabrać zapas chusteczek higienicznych.... :P Pod koniec imprezy brakowało papieru w toaletach  😁
Czy pan komentator z potęgi PIŁ tuż przed konkursem 😀? Jak on mówi, ło matko!
Na fejsie świat koni dał linka do Cavaliady on-line, więc od zaprzęgów sobie obejrzałam🙂
Jutro też będę oglądać, a co 🙂


A tak swoja drogą, fajnie jest patrzeć na zwycięzcę potęgi skoku i wspominać, że dwadzieścia lat temu czasami dzieliło się z nim i jego klubem plac do jazd 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
07 marca 2014 20:58
Dzionka, zgadzam się, ale miałam ubaw 😁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
07 marca 2014 21:17
A ja się czuję lekko rozczarowana,w zeszłym roku na zaprzęgach publiczność szalała w tym co drugi widz miał ręce założone i tępo gapił się przed siebie, taniec wolontariuszy też bezszałowy, pokazy to też takie trochę zapchaj dziury były, bez polotu, a może po prostu dzisiaj marudna jestem. Przynajmniej kupiłam młodemu cukierasów dla koni za 15zł.
Witajcie! Czy parking jest darmowy czy odpłatny? Mam zamiar być jutro od rana do wieczora i nie wiem czy jechać autem. Będzie w ogóle szansa na znalezienie wolnego miejsca? Pozdrawiam
Komentator musi jakoś czas wypełnić i zabawiać publiczność, taka jego rola 😉 mnie najbardziej rozbawiło jego słowotwórstwo - lublińska publiczność 😜
martika parking bezpłatny, nie powinnaś mieć problemu z zaparkowaniem
gorzej potem z wyjazdem z parkingu 🙂
w tym roku szału nie ma, publika jakby inna, potęga jakaś taka nudna, rok temu atmosfera była dużoo lepsza.
Co myślicie o sesjach pokazywanych przez p.Makacewicza?  👀
Trzy dni oglądania on-line. Nie znudziło mi się.'
Ale...faktycznie publiczność jakby zasnęła. Nie wspomnę już o tym podnoszeniu się z siedzeń, kiedy ostatni zawodnik ukończył przejazd i wiadomo było, że po konkursie, faktycznie niefajne i dobrze, że prowadzący zwrócił ludziom uwagę.'
A mam od siebie takie pytanie, bo rzuciło mi się to w oczy zwłaszcza przy "małej młodzieży" na kucach - konkurs szybkości zdaje się, dziewczę źle oblicza odległość, zatem koń odmawia skoku, ewidentnie jej błąd, a ona zamiast siebie, to jego palcatem. Nie znam, się, amator amator ze mnie i laik, ale czy tak ma być? Bo u starszych nie widziałam tego. Po co to? Znaczy ok wiem, że nie można koniowi pozwolić, bo szybko się uczy, ale jeżeli to nie jego wina?
Pan Mackiewicz nie zachywycil. Klacz była robiona w naturalu od pewnego czasu i dla niej te wszystkie magiczne sztuczki nie były nowością.

Publika serio nie ogarnieta. Wstawanie przy dekoracji i wychodzenie było po prostu chamskie.
Za to zawodnicy świetni :-) przynajmniej w większości. Czasem mnie bolało jak widzialam co konie miały w pyskach.
galopada_   małoPolskie ;)
09 marca 2014 17:48
oglądałam on-line i w momencie kiedy słyszałam słowa: a teraz zapraszamy na pokaz szkolenia natÓralnego to szybko wciskałam pauzę  🤔
zmija37, koń ma skakać i pomagać jeźdźcowi. O ile nie został "sprany" batem, to ja nie widzę problemu. Zwłaszcza do pewnej wysokości, koń powinien byc jak samograj, tym bardziej dla dziecka. I musi wiedzieć że co by się nie działo, ma się starać znaleźć na drugiej stronie 😉
Nie miałam wyrobionej opinii o Makacewiczu, bo nigdy go w akcji nie widziałam, teraz już mam i zapytałam, żeby sprawdzić czy inni myślą podobnie czy jestem jakaś nienormalna  😁

galopada_ nic nie straciłaś 😉
galopada_   małoPolskie ;)
09 marca 2014 18:41
Mnie to aż telepie jak słyszę takie p***. Idealny sposób na zarabianie: mówienie o oczywistych oczywistościach i dorabianie do tego NiewiadomoJakiej ideelogii  😵
Ten natural to już uszami wychodził.... Ściemą capiło na kilometr.....
Reszta była ok 🙂  W dobrym towarzystwie, te parę dni ,minęło jak z bicza strzelił 🙂 Focię Horse men z autografami dopadłam hi hi Tylko czemu im markerów nie dali ? Na odwrocie  podpisywać musieli długopisami ? A kolega  liczył,że przyniosę autograf na własnej piersi hehehehehe
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się