Pensjonaty, stajnie - Zachodniopomorskie, okolice Szczecina

to że nie ma to wcale nie oznacza że nie może TWIERDZIĆ że je ma  😁
Gdzie na lewobrzeżu jest dobra i niedroga hipoterapia? Odległość od Szcz. najlepiej max Police, Buk, Dobra... Jak coś wiecie to proszę na priv 😉
Na Osowie była do zimy, ma być reaktywowana.

http://aoj.zut.edu.pl/oferta/hipoterapia.html
w brzózkach w http://farmazdrowia.info/
Dziękuję za info, zarówno na forum oraz priv  🙂 Przekazałem wiadomości zainteresowanym  😉
Ps. Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Kobiet  :kwiatek:
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
09 marca 2014 08:15
Kto był wczoraj w Glinnej na przedwiosennym pokazie ogierów? 🙂 Może się gdzieś minęliśmy 😉 Ja chodziłam z moim rudym posokowcem na smyczy 😉 Ja jestem oczarowana taką imprezą, oby więcej, lepsza i sympatyczniejsza niż zawody 🙂 I był mój ulubiony ogier - Bajerant i niesamowity  Beskid 🙂 W czerwcu będzie w Glinnej próba dzielności klaczy ras szlachetnych 🙂 Szkoda, że ja mam dwa wałachy 😉
Kasiu pokaz ogierów był tak "rozreklamowany", że mało kto o nim wiedział  😵

Pisząc o próbie dzielności masz na myśli polową próbę, tak? Ciekawe czy tym razem związek postara się sprawę bardziej nagłośnić...
Przepraszamy najmocniej, nie zdawaliśmy sobie sprawy z obowiązującej zasady.
Instruktor szkolenia podstawowego jest instruktorem PZJ i w SK Komarowo nie będzie to osoba, którą tutaj wspomniano 🙂
Szanowny / na SK Komarowo - lista instruktorów PZJ dostępna jest na stronie Związku, stąd moja ciekawość kto w Szczecinie ma uprawnienia i prowadzi treningi... Przy czym proszę zauważyć, że ja nie insynuowałam żadnych nazwisk... ale skoro to tajemnica - trudno...
Kto był wczoraj w Glinnej na przedwiosennym pokazie ogierów? 🙂 Może się gdzieś minęliśmy 😉 Ja chodziłam z moim rudym posokowcem na smyczy 😉 Ja jestem oczarowana taką imprezą, oby więcej, lepsza i sympatyczniejsza niż zawody 🙂 I był mój ulubiony ogier - Bajerant i niesamowity  Beskid 🙂 W czerwcu będzie w Glinnej próba dzielności klaczy ras szlachetnych 🙂 Szkoda, że ja mam dwa wałachy 😉


dużo ogierów było? a jak z publicznością?
bo reklama - eh... :/
[quote author=_Gaga link=topic=14602.msg2034597#msg2034597 date=1394386807]
Szanowny / na SK Komarowo - lista instruktorów PZJ dostępna jest na stronie Związku, stąd moja ciekawość kto w Szczecinie ma uprawnienia i prowadzi treningi... Przy czym proszę zauważyć, że ja nie insynuowałam żadnych nazwisk... ale skoro to tajemnica - trudno...

[/quote]

Z ciekawości - też sprawdziłam i nie bardzo wiem o kogo chodzi.
Swoją drogą, często jest to zestawienie aktualizowane? Mam znajomego, który w ubiegłe wakacje (ponoć) zrobił uprawnienia trenera sportu i nie widzę go w zestawieniu (chyba, że zawalił jakieś formalności w co jestem skłonna uwierzyć).
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
09 marca 2014 20:52
Fakt, pokaz był słabo rozreklamowany (ja wiedziałam dzięki temu, że koleguję się z dziewczynami z Glinnej ze stajni i widziałam na facebooku). Niestety nie byłam od początku, bo rano mieliśmy wizytę kowala jeszcze i zdążyłam na końcówkę pokazu ogierów szlachetnych pod siodłem i pokaz "grubasów". Na pokaz "w ręku" niestety się nie załapałam. Ludzi troszeczkę było, jak na pierwszą taką imprezę w Glinnej to moim zdaniem, było ok. Nawet nie wiem dokładnie , ile ogierów było, na pewno koło 10, nie chcę zmyślać. Mi się osobiście podobało. Mam nadzieję, że próba dzielności klaczy przyciągnie większą ilość osób. Dla klaczy mają być skoki luzem w korytarzu, jazda w zastępie w trzech podstawowych chodach i jeździec testowy, który będzie oceniał klacze, tyle wiem.
seczuanowa baza uzupełniana jest w miarę na bieżąco

Kasia Konikowa to nie był pierwszy pokaz ogierów w Glinnej  🙂 O wiele ważniejszy dla hodowców jest pokaz ogierów przed sezonem stanówkowym, niż próba dzielności klaczy. Na tę drugą przyjdą zapewne "krewni i znajomi królika" bo co ludzi w sumie obchodzi czyjś materiał hodowlany?
Gaga, Kasia Konikowa ma rację to była pierwsza impreza zorganizowana w Glinnej ale mam nadzieje że na stałe wejdzie do kalendarza i będziemy się spotykać co roku.

Na przeglądzie stawiło się 14 ogierów: 6 zimnioków w tym jeden sztum i jeden sokół, jeden fantastyczny kuc, i 7 koni szlachetnych. Galeria zdjęć jest już dostępna na facebooku ZZHK.

Faktycznie pokaz ogierów jest bardziej widowiskowy niż polowa próba dzielności dla klaczy, jednak od przyszłego roku taka próba bedzie obowiązkowa dla  przyszłych klaczy matek.
W listopadzie 2013 w Glinnej był jesienny przegląd ogierów... fakt, że to nie pokaz a przegląd hodowlany...
http://www.zzhk.pl/aktualnosci/135-jesienny-przeglad-ogierow
Ale to się tylko tak ładnie nazywa  🤣
A koni nie ma. Wyśle pw
Mierzyn ul. lubieszynska, niedaleko hotelu obczailam plac z przeszkodami i trailer, ktos cos slyszal zeby tam stajnia byla przydomowa/pensjonatowa czy cokolwiek?😉
Jest przydomowa.
Pensjonatu raczej nie ma, chyba że w czasie gdy właścicielka wyjeżdża z końmi w trening (tj w wakacje)
Hej, orientujecie się może gdzie w okolicach Szczecina, Gryfina przyjmują młodzież na wypas/ padokowanie?  Dzięki 😉
Osobiście polecam Zieloną Stajnię
Bliżej chyba nic nie ma w tak niskiej cenie z tak dobrą obsługą.
Dziękuję Gaga, ale to dla mnie niestety za daleko.
w Pacholętach (za Gryfinem) powstał nowy pensjonat, szczegółów nie znam, może młodzież przyjmóją, na pw mogę podać kontakt
Dziewczyny czy któraś z was kupowała już wysłodki z GS w Policach? czy są one aż tak słodkie? i jaka była reakcja waszych koni na te wysłodki??
Ja mam wysłodki z polic i są bardzo fajne. Mój koń je chętnie zjada a dodatkowo szybko się robią 🙂
Mam takie pytanie, na wakacje chciałabym wrócić do Szczecina z moim koniem, czy znacie godnego polecenia trenera/ szkoleniowca od skoków i stajnię z parkurem? W okolicy do 40km od Szczecina/ Gryfina. Chciałabym dojeżdżać z koniem na treningi 1/2 x w tygodniu.

PS:
[quote author=_Gaga link=topic=14602.msg2031800#msg2031800 date=1394100185]

Edit:
Swoją drogą ciekawa jestem kim jest ów instruktor PZJ, skoro w Szczecinie mamy bodaj 2 osoby z licencją szkoleniowca PZJ, z czego jedna nie ma czasu , a druga od lat nie trenuje...  🤔
Pozostali zachodniopomorscy szkoleniowcy stacjonują w Białym Borze...

[/quote]

Gaga wydaje mi się, że więcej osób ma licencję, też jestem instruktorem szkolenia podstawowego PZJ, ale fakt nie uczę w Szczecinie.

Kika   introwertyczny burak i aspołeczna psychopatka
05 maja 2014 19:37
Dilayla Smogolice są stricte skokowe - jak masz facebooka to polecam adres https://pl-pl.facebook.com/StajniaSmogolice; musisz podpytać czy przyjmują w trening z zewnątrz; stoi tam chyba forumowa wichrowelove o ile się nie mylę...
Gaga wydaje mi się, że więcej osób ma licencję, też jestem instruktorem szkolenia podstawowego PZJ, ale fakt nie uczę w Szczecinie.


Mi się nie wydaje - sprawdziłam w PZJ. W zachodniopomorskim zarejestrowanych jest aktualnie 6 szkoleniowców PZJ z ważną licencją. Z tej 6stki Bogdan J. i Kamil R. są z Białego Boru, p. Jacek K. więcej kuje niż trenuje 😉 a serio - nie pracuje w żadnym ośrodku z tego, co wiem. Pani Joli nie widziałam na żadnej ujeżdżalni od wielu wielu lat. I ostatnia osoba - Adrianna - to nowa licencja i nowa osoba z Komarowa.

Co do polecanego trenera - wszystko zależy na jkaim jesteś poziomie. Dość blisko Szczecina masz Marka Lewickiego oraz Jacka Bobika...
Kika, Bardzo Ci dziękuję za informacje! Niezwykle pomocna. Pierwszy raz słyszę o tej stajni... szałowa.

Gaga, no to faktycznie mało.. nie wchodziłam wcześniej na te zestawienia PZJ🙂 ja właśnie jestem Adrianna 🙂
Hej Ada znasz niemiecki ? jak tak mogę polecić  stajnie w De z bardzo dobrym trenerem .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się