Czytelnia

ojej, a gdzie się kupuje ksiązki jak nie przez internet 😉 ??

praktycznie każde wydawnictwo ma swoją stronę na której sprzedaje książki, dodatkowo: merlin.pl, bonito.pl, weltbild.pl, ksiegarniawarszawa.pl, aros.pl, czytam.pl 🙂
ojej, a gdzie się kupuje ksiązki jak nie przez internet 😉 ??

Niestety, ale nie mam w okolicy dobrej księgarni. ; )

Dziękuję za linki!  😉
Dzięki dziewczyny 🙂 Bawiłam się w wystawianie na tablicę, http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/BwYD/
Ogólnie to po prostu kocham czytać mangi. Mogę je czytać niemalże bez przerwy
Moja Kolekcja Mang
Myślicie że są książki o podobnej tematyce jak Dragonball i Naruto?
Jeffrey Archer - Kronika rodu Cliftonów. Pierwsza część "Czas pokaże" i druga "Za grzechy ojca" rewelacja. Dawno żadna książka mnie tak nie wciągnęła.
ja się upajam Arne Dahl'em 💘
Szukam jakiejś ciekawej książki niemieckojęzycznej...w zasadzie cała książka nie musi być ciekawa, potrzebuję ok. 5-minutowego dialogu pełnego emocji  😁
Coś polecacie?  :kwiatek:
Przeczytane ostatnio:
Natasha Mostert "Sezon Czarwonicy" - czytałam to już po raz drugi. Świetna, magiczna i wciągająca.
Guillaume Musso "7 lat później" - Nie jest to według mnie najlepsza książka tego autora. Zmienia koncepcje, stara się aby powieść była współczesna, bez elementów "magicznych". Jest w porządku, miło się czyta, dobrze napisana. Niestety, nie porywa. W dodatku szybko się domyśliłam co jak i dlaczego...a za to książka ma zawsze u mnie duży minus. Daję 6/10.
Sophie Hannah "Niewygodna prawda" - Zakręcona. Gdybym nie czytała poprzednich książek Sophie Hannah zapewne nie zrozumiałabym o co chodzi i nie sięgnęła po kolejne. Długo się w nią wciągałam, ale trzeba oddać autorce, że jej umysł jest niesamowity. Kto "normalny" jest w stanie wymyślić takie rzeczy. Nie mogłam doczekać się zakończenia. Zaskoczyło mnie, ale nie wryło w ziemię. Dalej pozostaję fanką Sophie.
Samantha Hayes "Dopóki cię nie zdobędę" - Rewelacja. Czyta się z zapartym tchem. Świetnie i realistycznie wykreowani bohaterowie. Na ogół we wszystkich kryminałach jestem w stanie przewidzieć zakończenie i wydawało mi się, że tu będzie tak samo....a jednak nie. Zaskoczenie ogromne!
Paulina Simmons "Jedenaście godzin" - oj nuuuda....od razu wiadomo o co chodzi i w zasadzie jak się zakończy.
Czy któraś z Was posiada w formie pdfa książkę Lwa Starowicza "o miłości" lub "o mężczyźnie" i mogłaby się podzielić?  :kwiatek: w internetach nie umiem znaleźć  😲
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 kwietnia 2014 17:47
Szukam taniej i sprawdzonej księgarni (internetowej) lub np użytkownika na allegro.
JARA, mogę polecić ci aros.pl.
Na allegro również mają konto http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=24835018
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 kwietnia 2014 04:54
Dzięki! Zamówiłam sobie dwa tomy Nawałnicy Mieczy! 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 maja 2014 11:13
[quote author=Diakon'ka link=topic=50.msg2034298#msg2034298 date=1394355032]
Do fanów Pieśni Lodu i Ognia-ktore części były dla Was najfajniejsze? Jestem wlasnie na II cz Nawałnicy Mieczy i ciagle nie mam dość🙂 ciekawa jestem czy kolejne 4 cegły bedą równie fajne.


[/quote]


Znacie ksiązki w podobnym klimacie co Gra o tron i cała saga?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 maja 2014 11:33
Ja polecam "Słowo i miecz"
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/130092/slowo-i-miecz
Moim zdaniem jest o wiele lepsza niż "Gra o tron", do mnie dodatkowo przemawia fakt, że akcja toczy się na naszym słowiańskim gruncie.

I jeszcze "każdy musi płacić".
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/171315/kazdy-musi-placic
Mnie się skojarzyło trochę z klimatem Trylogii husyckiej Sapkowskiego.
znają Hugo- Badera???
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 maja 2014 06:36
Ja skończyłam wczoraj "Rodzinę Borgiów" Puzo. Serial jednak o niebo lepszy niż książka.
I wczoraj zaczęłam "Demony dobrego Dextera" Lindseya.


Pauli, dzięki :kwiatek:
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
13 maja 2014 07:40
Gdyby kogoś interesowało to w Neonet jest  Kindle 5 za 259 zł

http://www.neonet.pl/amazon_kindle_6_wifi.html
mery W rajskiej dolinie wśród zielska, Dzienniki kołymskie i przede wszystkim Białą gorączkę znam i polecam🙂
pani myk to znasz wszystko co do tej pory wyszlo 🙂! a juz w pon premiera kolejnej jego ksiazki o wyprawie na Broad Peak! polecam nawet jeszcze nie czytając 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 maja 2014 09:41
Hejka oczytanym
Ja się zabrałam za ,,Diane" i jej autobiografię
Wzruszająca publikacja. Jeśli Kate weszła w jej buty to cóż.. współczuje i to srogo.
mery eee myślałam że jeszcze coś jest 😁 dzięki za cynk z tą nową na pewno przeczytam!
no już wyszło !! ja już się doczekać nie mogę!!  😜
film reklamowy
pani myk skonczylam!!! rewelacyjna lektura!!! nie moglam sie oderwac! 😜
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 maja 2014 22:19
ja fragmenty Dzienników kołymskich przerabiałam na zajęciach (ciekawie się porównuje tę wersję ze strony GW i książkową), ale jakoś mnie gość nie porwał ani trochę 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 maja 2014 15:39
Udało mi się nareszcie zmęczyć tomiszcze, które od dłuższego czasu zalegało mi na półce i teraz mogę się w 100% poświęcić "Sezonowi burz" Sapkowskiego 😍
Jak ja tęskniłam za jego stylem, poczuciem humoru, za tym klimatem, jakiego nigdzie poza sagą o Wiedźminie nie dane mi było znaleźć 💘
Szukam książki w stylu "Prowadź swój pług przez kości umarłych", takiej lekkiej, trochę babskiej, ale nie sztampowej, bez wielkiej historii miłosnej. Ktoś ma pomysł?
Mery zachęciłaś :kwiatek:

kare_szczescie Ciemno, prawie noc - Bator
I trochę w innm klimacie Drwal - Witkowskiego 😁
Czytam teraz "Zimową opowieść" Marka Helprina.
I nie wiem, czy rzucić w kąt, czy czytać do końca. Jestem prawie w połowie a książka wywołuje u mnie skrajne emocje. Jak na nią patrzę - nie mam ochoty usiąść przy niej. Jak czytam, nie mogę się oderwać, mimo, że mnie męczy.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 maja 2014 10:16
kare_szczescie
Nie czytałam książki o której piszesz, ale jeśli chcesz babską opowieść, niezbyt skomplikowaną, ale jednocześnie dającą do myślenia, to polecam "Zatokę o północy" http://www.matras.pl/zatoka-o-polnocy.html
Powieść z wątkiem kryminalnym (nie wiem, czy to dobre określenie, ale nie znajduję lepszego, w każdym razie pojawia się motyw martwej dziewczyny), głównie skupiona na relacjach rodzinnych i na tym, co je kształtuje.
Polecam, czyta się łatwo, szybko i przyjemnie, ale nie jest to książka z gatunku odmóżdżających. Mnie się bardzo spodobała 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się