Stajnie w Warszawie i okolicach

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
06 marca 2014 12:20
jakie warunki takie osiągnięcia? http://www.pentathlon.org.pl/osiagniecia.html
Czy niedaleko aromeru jest jakis sklep jezdziecki? Badz ktos na dniach ebdzie w sklepie jezdzieckim i moglby mi cos kupic a ja bedac na konsultacjach w aromerze odbiore?
niedaleko aromeru nie ma,ale że ja stoję w aromerze i jestem tam codziennie z wyjątkiem wtorków i czwartków,mogę coś kupić i odbierzesz u mnie na górce 😉
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
09 marca 2014 16:09
crazy zależy co chcesz kupić i co rozumiesz przez niedaleko, bo jakieś 5 km. od Aro jest sklep jeździecki w Sulejówku 🙂
asds   Life goes on...
09 marca 2014 16:31
Czy ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja z boksami w Milordzie? duże kolejki oczekujących?
crazy i po drodze do aromeru jest kilka sklepów
asds, z tego co wiem aktualnie mieli trochę wolnych boksów.

Czy ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja z boksami w Milordzie? duże kolejki oczekujących?



Cały czas są jeszcze wolne boksy.
Dziekuje bardzo, moze dam rade 🙂 Urwalo mi sie dzis puslisko, a jade na konsultacje i denerwuja mnie obecnie wsadzone, ale juz zamowilam i moze dojda 🙂
asds   Life goes on...
09 marca 2014 21:54

[quote author=asds link=topic=46.msg2034540#msg2034540 date=1394382702]
Czy ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja z boksami w Milordzie? duże kolejki oczekujących?



Cały czas są jeszcze wolne boksy.
[/quote]

Dzięki za info. Na razie badam sytuacje. To widzę jakaś zmiana w obłożeniu tam jest, bo do tej pory zawsze jak kogoś z tam stojących osób pytałam to słyszałam ze full.

Na razie robię rozeznanie terenowe i na chwilę obecną to jest pierwszy potencjalny dom na liście. Pensjonat nadal 1200zł?
rybka   Różowe okulary..
10 marca 2014 09:45

asds Tak, pensjonat 1200
A jak jest z psami na terenie osrodka? i kogo spotkam w aromerze?
Crazy a na jakie zgrupowanie jedziesz?
Konsultacje z p. Lemanskim
Crazy - psy w aro teoretycznie na smyczy (z praktyką bywa różnie)
no ale ja nadal nie rozumiem skąd taka cena? za stajnie bez socjalu i kibla? Ta Warszawa to mnie dobija :/

edit: byłam ok pół roku temu przejazdem i od razu wyszłam.


za wynajem gruntu przy Bielańskim..
emptyline   Big Milk Straciatella
10 marca 2014 18:32
dar, myślę, że w tej kwocie można by jednak ogarnąć boksy przynajmniej.
Emptyline a ja myślę,  że mogłabyś nie udzielać złych informacji.  🙄
Pomyślałam że w sumie to nie mam nawet co wyrażać swojej opinii na temat Argosa. Byłam tam jedynie dwa razy, co widziałam to widziałam, co dane było mi usłyszeć i zobaczyć to zobaczyłam. Dla każdego liczą się inne priorytety. Ja osobiście mogę jedynie polecić najpierw jechać do stajni a dopiero potem oceniać. Miejsce z potencjałem, cieszę się, ze się rozwija. Niestety to oznacza ze będzie drożej kosztować.
Crazy,psy na smyczy,ale w praktyce to wszyscy uparcie puszczają je luzem-z różnymi konsekwencjami.Niemniej jednak oficjalnie-smycz.
emptyline   Big Milk Straciatella
10 marca 2014 19:42
Minosia, byłam kilka razy i kilka razy zastałam syf, pytałam grzecznie czy coś się zmieniło, jeśli tak to fajnie, ale dla mnie ta stajnia jednak nie spełnia wymogów dla miejsca zamieszkania konia i tyle. Ot moje zdanie.
wystarczy pomyśleć co ta stajnia oferuje dla konia i dopiero myśleć o pensjonacie bo emocjonalnie do tego podchodząc wybierzemy po prostu coś co nas interesuje a nie co dla konia jest dobre. Nie należy faworyzować żadnej stajni o np. Atmosfera jest wg. Nas fajna. Dla mnie Argos jest stajnia za droga na to co proponuje. Koniec w tym temacie.
Dla mnie Argos jest stajnia za droga na to co proponuje. Koniec w tym temacie.


Można porównać tak: Argos ma jedną niezaprzeczalną zaletę: położenie w przysłowiowym "centrum" W-wy. Czyli bardzo dobra komunikacja, doskonały dojazd (np. rowerem). Czyli, wniosek - można zaoszczędzić dużo na kosztach paliwa/ biletów/ czasu podróży.
To fakt.

Teraz pytanie: ile kosztują stajnie poza granicami W-wy oferujące standard usług Argosa? 500 zł - 600 zł.? Czyli różnica 1000 zł - 500/600 zł = 500/400 zł, - to jest "cena" za luksus łatwego dojazdu do stajni, ale bez pewności co do dobrostanu konia.
Czy jesteśmy gotowi płacić co miesiąc dodatkowo ww. 400/500 zł tylko dlatego, aby mieć łatwiej dojechać (wiedząc, że przy takiej stajni raczej trzeba będzie jeździć do konia codziennie, aby mieć pod kontrolą co się z nim dzieje.)? Kwestia kalkulacji kosztów i porównania z innymi stajniami.
To jest podstawowe pytanie.
zduśka

Ha! Chcesz usłyszeć o jeszcze jednej perełce?

Farma Iluzji koło Warki. Byłam tam w zeszłe wakacje w lipcu z dziećmi siostry. Podczas wizyty w mini zoo poszły 2 butelki 1,5 litrowe wody do  picia dla kucyków szetlandzkich z tamtego miejsca.
Samo południe, 30 stopni a u koni sucho w plastikowych pojemnikach na wodę. Obsługi się naszukać musieliśmy i wielkie zdziwie obsługi jak zapytalismy czemu zwierzeta wody nie mają.


No to trafiłaś kulą w płot, może zadaną dodatkow wodę wypiły faktycznie, ale w wiatach są poidła automatyczne 😉
Porównując Argosa i inne stajnie za ta sama cene-sory ale nie wstawilbym tam konia nigdy.
Agmaja tez ma ladna cene 900zl ale przynajmniej ma halke. A Argos nawet jak bedzie hala to cena pensjonatu tez wzrosnie...
Codziennie byc u konia i placic 1000 zl to troche przesada... a dojazd tez kosztuje i czy nie lepiej wstawic konia dalej ale miec lepsza opieke i warunki?

Co to za stajnia w Warszawie?

http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/26397

I dlaczego tak niska cena - 800 zł?
damarina, a to nie stajnia p.Wasia?
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
11 marca 2014 13:21
tak to Wasia - cena niska bo i pewnie popyt marny
tak to Wasia - cena niska bo i pewnie popyt marny


Ogłoszenie doskonałe.
Tylko małe przekłamanie - pensjonat nie mieści się w Warszawie (a kawałek na wschód od Warszawy).
ash   Sukces jest koloru blond....
11 marca 2014 13:40
damarina, Stara Miłosna to Warszawa.
Mieszkałam 5 minut na pieszo od tej stajni. Zostaliśmy przyłączeni do Warszawy jakieś 6 lat temu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się