moda, ciuchy etc...

Facella   Dawna re-volto wróć!
11 marca 2014 19:06
wymodelowana, dokładnie coś takiego, ale z dłuższym rękawem i bez kieszonki. No nie do dostania w normalnej cenie  😁

cavaletti, góry mam różne. Niebieski nietoperz z pawim piórem odpada, niebieska koszulka z bufkami przy rękawach, zupełnie prosta jakoś mi się kolorystycznie nie widzi, czarna luźna koszulka z nadrukiem tygrysa nie bardzo, szara luźna koszulka z komiksowym nadrukiem, kremowa luźna koszulka z amerykańską flagą, brązowy sweterek z brokatowym wykończeniem przy kołnierzyku i rękawach to nie ten kolor, zielona luźna koszulka też źle kolorystycznie, biały ażurowy sweterek odpada ze względu na kwiatowy wzór, biały luźny sweter jest już za ciepły, ciemnozielona koronkowa bokserka-tunika też niespecjalnie z kolorem, ewentualnie bordowy lekki sweterek, koszulka z Jaredem Leto odpada od razu 😁 Znalazłam za to top z dekoltem w serek i falbanami przy nim, pudrowy delikatny róż, mógłby się nadać. Tylko muszę sprawdzić, czy falbany nie są za długie do tej spódnicy. To tak z pamięci, coś tam jeszcze w szafie leży, ale to są rzeczy rzadko noszone, które średnio mi się podobają.
Facella, a ten bordowy lekki sweterek? I coś do tego? Rozglądałaś się może po lumpach? Tanio, a często można dostać nowe, ładne ubrania 🙂
Dziewczyny, niedługo planuję udać się z mamą na poszukiwanie sukienki na mój ślub. Jakie sklepy w Warszawie polecacie? Wszelkiego rodzaju typowe sieciówki. Chcemy odwiedzić eleganckie butiki. Możecie coś polecić?
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
11 marca 2014 22:36
Dodo - jak dojdzie Ci ta Slavica, to daj znać jak z jakością i jak wypada rozmiarowo plis 🙂
coś chyba słabo czytasz, bo o jakości Dodo już zdążyła wspomnieć  😉

Ja byłam ostatnio w outlecie mango i wróciłam z dwiema parami spodni za szalone... 9zł każde  😁
Przynajmniej na spodnie mam trochę więcej miejsca w szafie, bo po powrocie z naręczem ubrań z Hiszpanii byłam zmuszona dokupić ikeowski wieszak na ubrania. No i oczywiście jest już cały zapchany  😵
http://www.hm.com/pl/product/22969?article=22969-A
Co na szyję do tej sukienki?  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 marca 2014 22:54
Wisior długi, coś w takim stylu:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 marca 2014 06:07
Pursat   Абсолют чистой крови
12 marca 2014 06:13
http://www.kokoswag.com/

Trafiłam na to już jakiś czas temu i ciuchy są urocze. Ale mają jeden zasadniczy minus - 100% poliester. 🙁
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
12 marca 2014 06:54
coś chyba słabo czytasz, bo o jakości Dodo już zdążyła wspomnieć 😉



Wybacz... Zdarzyło mi się nie zauważyć...
Dodo - jak dojdzie Ci ta Slavica, to daj znać jak z jakością i jak wypada rozmiarowo plis 🙂


więc to bluza z tych typu "gruba" - pod spodem ma taki meszek, jest z porządnego materiału
dokładnie odszyta - szwy na rękawach np. dokładnie zbiegają się z tymi na mankietach - nie ma ani kawałka przesunięcia
ma duży plus - jest długa - do połowy tyłka, a z naciągnięciem nawet za
poza tym jest tzw. taliowana - nie jest workiem - jest damska-wąska
nadruk wygląda porządnie - nie prałam jej jeszcze - wiec trudno powiedzieć jak sie trzyma

co ro rozmiaru - wzięłam M - ogólnie nosze 38-40 i to M jest dobre, w S wcisnęłabym sie, ale byłaby ciut obciślejsza
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
12 marca 2014 10:16
Wielkie dzięki Dodo za opinie 🙂 tez mam ochotę sie skusić, tylko ńie wiem na która 😉
buyaka bo nie powinnyśmy były wchodzić do Sfery  😎
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 marca 2014 11:18
http://www.kokoswag.com/


O nie, dlaczego to wstawiłaś?  🤬 Zaczynam odkładać pieniądze, high heels in the mountains wymiata  😍
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 marca 2014 13:37
świetne te bluzy kokoswag 😀

Czy któraś z Was zna stronkę, na której za darmo można robić swoje stylizacje? Na takiej samej zasadzie jak wrzuciłam stylizację stronę wcześniej 🙂
Strucelka  polyvore.com    😉
Facella, KLIK, mniej więcej w połowie strony. czegoś takiego szukasz?
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 marca 2014 14:08
Nie, to nie to. Jutro rajd po lumpach i bazarek, może coś utrafię. Rzecz w tym, że ja nie chcę, żeby mi ktoś znalazł taką koszulkę (za bardzo marudzę, szkoda, żeby ktoś się wysilał na marne). Zależało mi raczej na poradzie, co oprócz tego typu bluzek mogę założyć.
salto, zdecydowanie nie!  👿
A, o zgrozo, wracałam tam później kilkukrotnie. Tak jak i do innych sklepów... W el corte ingles przy puerta del sol nawiązałam już prawdziwe przyjaźnie z ekspedientkami  😁 A lefties na gran via puściło mnie z torbami, dosłownie!

Same plusy pozostały, póki co nie narzekam, że nie mam co włożyć a i pakowanie walizki na poziomie 'tetris expert' mam opanowane  😂
Pursat   Абсолют чистой крови
13 marca 2014 14:37


PLNY x "Miłość na bogato" 😁 😁
Szukam kurtki jeansowej zapinanej na zamek a nie na guziki z takiego marmurkowego jeansu (tzn. coś takiego ) widziałam ostatnio dziewczynę w takiej i była genialna (kurtka oczywiście :P), czy któraś z was widziała gdzieś taką w sieciówkach? Lub gdziekolwiek?
wejdz na bloga DEYNN, ostatnio miała taką w stylizacji 🙂
slw95   żyj i pozwól trwać
13 marca 2014 18:54
Dziewczyny, potrzebuję pomocy 🙂 Szukam jakiejś strony z ciuchami, gdzie dostanę bluzę z motywem kota, coś w tym stylu , pomożecie? :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 marca 2014 19:00
A ta, którą podlinkowałaś, Ci nie odpowiada? Moim zdaniem jest super. Były niedawno w Croppie czy Housie bluzy z kotami, ale nie takie ładne.
slw95   żyj i pozwól trwać
13 marca 2014 19:09
smarcik, odpowiada, jest bardzo ładna! Tylko cena niestety za wysoka, to ma być na prezent, chciałam znaleźć może coś tańszego 🙂
Na kokoswag tez jest bluza z kotem, mi się podoba 🙂 Chociaz cena...
W H&M na pewno byś cos znalazła. Cropp, Tally Weil ( jestem na telefonie i nie mam teraz jak sprawdzić, czy dobrze napisałam, ale wiadomo chyba o co chodzi 😀), Cubus może.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 marca 2014 19:23
naana podlinkowana bluza jest właśnie stamtąd.

Jak ma być taniej to może zajrzyj do Croppa, może jeszcze mają te bluzy  😉
dzisiaj w deezee -30% i wysyłka powyżej 100zł gratis  😁
slw95   żyj i pozwól trwać
13 marca 2014 20:00
naana, smarcik, dziękuję, ale bardziej chodziło mi o jakieś sklepy internetowe, jakieś nawet mniej znane, raczej wolałabym odpuścić sobie sieciówki
A może na allegro byłoby coś fajnego? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się