POMOC finansowa dla Romana Śmigielskiego!

No i ja coś puściłem. Myślę, że w zasadzie nie ważne, czy te pieniądze idą dla koniarza, czy dla kogoś innego, który ma chwilowo pod górkę (choć wiadomo, koniarz, taki bardziej swój jest  😉 ), zawsze wychodziłem z przekonania, że gdy ja komuś pomogę, to i kiedyś jeśli mi życie będzie rzucać kłody pod nogi, i do mnie ktoś wyciągnie rękę. Swoją drogą, coś nie tak jest z polskim sportem, że po tak ciężkiej kontuzji, człowiek pozostawiany jest praktycznie samemu sobie, praktycznie bez szans na samodzielną egzystencję.
wątek zamknięty
jak to było? ze tor służewiecki nie ma podstaw prawnych żeby pomóc? może coś przekręcam, ale jakoś tak to brzmiało chyba....
wątek zamknięty
jak to było? ze tor służewiecki nie ma podstaw prawnych żeby pomóc? może coś przekręcam, ale jakoś tak to brzmiało chyba....


Pierdru, pierdu. Gdyby naprawdę chcieli, na pewno znaleźliby podstawę, furtkę, lub cokolwiek. Murzyn zrobił swoje, przyjdą nowe murzynki, a ten... może odejść.
wątek zamknięty

Moi Drodzy!

Prawie połowa miesiąca, to jeszcze czas, kiedy wszystkich pieniędzy nie przepuściliśmy na "absolutnie niezbędny" któryś tam z kolei kolorowy czapraczek, tudzież kolejne owijki, bo przecież muszą pasować do czapraczka 😉 A tak poważnie, "czapraczki z owijkami" być muszą, ale na pewno uda się Wam wysupłać kilka złotych na wsparcie człowieka, któremu się pokomplikowało życie.

5, 10, 15 zł nas nie zuboży, a pomoże w normalnym funkcjonowaniu Panu Romanowi:

nr 08 1020 5200 0000 4902 0027 9893

Roman Śmigielski
87-720 Ciechocinek
ul.Słońsk Górny 17a m8
wątek zamknięty
roman, roman. Pomagajcie młodym!!! a nie tam romanowi.
wątek zamknięty
roman, roman. Pomagajcie młodym!!! a nie tam romanowi.


A to już, całe szczęście, indywidualna decyzja każdego. Jeśli chcesz wpr22 pomagać młodym, to całym sercem Cię popieram. Tylko to nie ten wątek.
wątek zamknięty
czy wam też jak wchodzicie w ten wątek od kilku dni wyskakuje program antywirusowy, że wykryto zagrożenie?:/
ktoś chyba chce zamieszać, komuś się chyba nie podoba.
wątek zamknięty
czy wam też jak wchodzicie w ten wątek od kilku dni wyskakuje program antywirusowy, że wykryto zagrożenie?:/
ktoś chyba chce zamieszać, komuś się chyba nie podoba.


Jeśli wpr22 potraktować jak zagrożenie, to rzeczywiście, ale dopiero dziś 😉 Więcej problemów nie zanotowałam.
wątek zamknięty
Swoją drogą, coś nie tak jest z polskim sportem, że po tak ciężkiej kontuzji, człowiek pozostawiany jest praktycznie samemu sobie, praktycznie bez szans na samodzielną egzystencję.


i to jest bardzo smutne 🙁

i ode mnie coś jutro pójdzie 🙂
wątek zamknięty

Moi Drodzy!

Prawie połowa miesiąca, to jeszcze czas, kiedy wszystkich pieniędzy nie przepuściliśmy na "absolutnie niezbędny" któryś tam z kolei kolorowy czapraczek, tudzież kolejne owijki, bo przecież muszą pasować do czapraczka 😉 A tak poważnie, "czapraczki z owijkami" być muszą, ale na pewno uda się Wam wysupłać kilka złotych na wsparcie człowieka, któremu się pokomplikowało życie.

5, 10, 15 zł nas nie zuboży, a pomoże w normalnym funkcjonowaniu Panu Romanowi:

nr 08 1020 5200 0000 4902 0027 9893

Roman Śmigielski
87-720 Ciechocinek
ul.Słońsk Górny 17a m8



Pieniążki poszły. Warto pomagać bo nie wiadomo kiedy sami będziemy potrzebujący, a ja coś o tym wiem.
wątek zamknięty
Znamy sytuację Pana Romka. Uważam jednak (z całym szacunkiem dla Ciebie), że nie powinieneś/naś pisać tego posta. Pierwszy dzień na forum, mało tego pierwsza godzina i pierwszy post. Myślę że to co najmniej nie na miejscu. Niektórzy mogą nabrać jakichś podejrzeń.
wątek zamknięty
Misiek69 ma poniekąd rację... Wygląda to co najmniej podejrzanie.....  Finisz deja vu
wątek zamknięty
Nie rozumiem, człowiek chce pomóc a Wy od razu nóż w plecy. Człowiek pomaga kiedy chce i jak chce. Tyle w temacie.
wątek zamknięty
[quote author=kwartał link=topic=92908.msg2074445#msg2074445 date=1398170925]
Nie rozumiem, człowiek chce pomóc a Wy od razu nóż w plecy. Człowiek pomaga kiedy chce i jak chce. Tyle w temacie.
[/quote]

Czytaj ze zrozumieniem. Tyle w temacie.
wątek zamknięty
Człowiek chce pomóc to niech pomaga, a nie namawia innych.

wątek zamknięty
Pan Romek ma bardzo nieciekawą sytuację, Dziś z nim rozmawiałam i był przygnębiony sytuacją w której się znalazł. Obecnie ma debet na -30zł, renta dopiero 04.10, a pieniędzy na chleb brak. Może ktoś wspomoże choć przysłowiową złotówką?  :kwiatek:
Ja już uregulowałam debet
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
22 września 2014 15:47
Dołączam i podpisuję się pod prośbą Cierp1enie, naprawdę każdy grosz się tutaj liczy :kwiatek: I ode mnie poszedł przelew.
wątek zamknięty
Numer konta aktualny ? Ten od kwartał ?
wątek zamknięty
Tak nr ten sam  :kwiatek:
wątek zamknięty
U mnie aktualnie z pieniędzmi krucho, ale na początku października na pewno puszczę przelew. Brawa za inicjatywę!
wątek zamknięty
Ode mnie na dniach zaksięguje się stały przelew... pod koniec miesiąca jakoś schodzi..
wątek zamknięty
Dziękuję baaardzo dziewczyny  :kwiatek:
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
22 września 2014 20:46
I ja, w imieniu Pana Romka :kwiatek:
wątek zamknięty
Podbijam, bo coś temat spadł daleko...
Ode mnie poszedł przelewik 😉.
wątek zamknięty
ode mnie też
Pan Romek ma teraz pilne remonty, niedługo przyjdą chłody. Coś tam sponsoruje miasto, ale wiadomo jak jest. Ważne by się z tym szybko uporał, póki ciepło.
wątek zamknięty
i ja wspomogłam

Mam pytanie - może potrzeba czegoś konkretnego? Jakiś rzeczy? niekoniecznie pieniędzy?
wątek zamknięty
Podbijam pytanie Dodofon: może potrzeba czegoś konkretnego poza kasą?


i ja wspomogłam

Mam pytanie - może potrzeba czegoś konkretnego? Jakiś rzeczy? niekoniecznie pieniędzy?
wątek zamknięty
Ja mysle, ze pewnie takich artykulow dnia codziennego, jak mydlo, plyn do prania czy zmywania, moze jakies cieple skarpety na zime czy swetr. Moze artykuly spozywcze typu konserwy, kasza, ryz, rybki w puszce- je wszystko, nie jest wybredny.. Jesli pan Romek nie bedzie musial tego kupowac, nie bedzie potrzebowal az tak duzego wsparcia finansowego. .
wątek zamknięty
Jest ktoś na forum, komu moglibyśmy przekazać te produkty/przedmioty i zaniósłby je do Pana Romana?
wątek zamknięty
gdyby z małopolski szykowała się jakaś paczka, to mogę w okolice krakowa dostarczyć pastę bhp i np. jakieś poszewki, koce. może kaszę, ryż, makarony?

długi mam jak stąd do księżyca, więc w taki sposób nie pomogę
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.