Reproduktory, nasienie, krycie klaczy - co polecacie ?

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 marca 2014 14:27
ma ktoś informacje o źrebakach pełnej krwi angielskiej na sprzedaż?
Nie wiem za bardzo gdzie szukać...
Pomocy  🙄  :kwiatek:
strzemionko, po co ci źrebak? Młode xx-y najlepiej kupować w okolicach jesiennych aukcji.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 marca 2014 15:26
szukam konia tak do 1.5 max 2 lata, szukałam hodowli ale znalazłam 2 z czego same ogiery albo dorosłe konie.
To już nie źrebak. Mówię - przy okazji jesiennych aukcji się kupuje. Wtedy, gdy dobrze się zakręcisz, to i za 1 500 kupisz np. co na tory nie pójdzie ani do Kazachstanu. Z tym, że wałacha młodego xx-a raczej nie kupisz - folblutów przed torami raczej się nie kastruje. A klacze - wiadomo, mają wyższą cenę.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 marca 2014 16:34
chcę klacz, nic innego.

Ale tylko te aukcje? Żadnych innych źródeł?
Klacze źrebią się z reguły na wiosnę, wiadomo, że do jesieni są przy matce - ale nie musi być to koniecznie 7-8 miesięczny źrebak, może być roczniak, tak jak pisałam max. 2 latek.

Może znajomi znajomych, coś w tą drogę? 😉 ja szukałam między innymi na re-volcie ale same dorosłe...
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 marca 2014 16:42
to, że wątek jest o reproduktorach i kryciu klaczy a od nich całkiem niedaleko do źrebiąt.

I po co się czepiać i robić off topic jednym postem, z którego będzie więcej, poczekam na sensowną odpowiedź i się zamknę.
A od źrebiąt niedaleko do młodych koni, od młodych koni do startów w zawodach, od startów w zawodach do emerytury, więc powiedzcie mi może - jaki jest orientacyjny koszt utylizacji padłego konia? To chyba prawie dobry wątek.

Przepraszam...
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 marca 2014 17:14
Proszę...

"Zmieniamy standardy końskiego forum"  😂


no już, przyklaśnijcie i wyśmiejcie. Idźcie w między czasie po prażynki, popcorn czy szkocką.

Dzięki  🤔

udzielasz się już tyle czasu na tym forum, że powinnaś wiedziec, jak na nim funkcjonowac
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] robienie bałaganu i obrażanie innych użytkowników
strzemionko może zadzwoń do Mosznej lub Jaroszówki , pewnie coś się znajdzie .
.
Witam 🙂

Czy ktoś zna może tego pana? i mógłby coś o nim powiedzieć?  :kwiatek: :kwiatek:
może coś o potomstwie?

http://www.bazakoni.pl/cyrus-farnik-cyfra
W następnym tyg. organizuje transport mrożonego nasienia ze stajni Van De Helle, koszt ok. 60-70 euro do podziału. Odbiór w Słupcy, jest możliwość inseminacji na miejscu.
Więcej na PW
Hej. Czy ktoś mógłby coś powiedzieć na temat ogierów Le duc i Eposstein, jak i o potomkach? Czy warte są zachodu? :kwiatek:
plany się pozmieniały, serce nie sługa 😉
muszę organizować na ten tydzień
aajusiaa   W grzywie wiatr, w kopytach magia... :)
13 marca 2014 09:46
Podepnę się. Mam kuckę 3 latkę 115cm i szukam jej ogierka najlepiej izabelowatego min. 125cm najlepiej koło 135cm... 🙂
Znalazłam jedynie pięknego Zefira http://www.bazakoni.pl/zefir-wollingsdante-zahira
Fajnie się prezentuje ale mam nadzieję, że coś bliżej wynajdę... Różyniec/dolnośląskie 🙂
strzemionko, może tutaj: http://www.riverchanter.neo.pl/
szachowa - na temat ogiera Eposstein można poczytać na stronie www.prohipo.pl
Ekwador będzie udostepniony dla hodowców 🙂
http://www.bazakoni.pl/article,id-919.html
Przepraszam, że tu piszę ale nie znalazłam innego wątku.
Czy może mi ktoś powiedzieć  co to oznacza ->  ogier był na kategoryzacji ogierów (w swojej rasie) i dostał " C,zagrożony" 
Będę bardzo wdzięczna za konkretną odpowiedź  😉
blysku, musi poprawić punkty za potomstwo lub wyniki sportowe bo będzie wycofany z rozrodu. Widocznie czas mu już na kategorię B, jeśli nie to "temu panu już dziękujemy".
Halo dzięki za odp 🙂  Znasz się na tych wszystkich "ich" oznakowaniach ? 
Mogłabyś tutaj je opisać (co oznacza B,C ...) na pewno się przyda  :kwiatek:
czy ktoś miał styczność z końmi po małopolskim Bajerancie?
Isabelle - a co potrzebujesz wiedzieć o jego potomstwie?
czy idzie w matke czy w ojca potomstwo, jaki charakter przekazuje ?

brak znakow pl - dziec na rece.
powiedzcie mi jakie ogiery kryją naturalnie ?
wiem że Ron William ale jak na moją babę jest za "ciężki"
czy jest coś dobrego w  lżejszym typie i kryjącego naturalnie ?
Talent?
777 skokowe,uj? skąd mają być ogierasy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się