Cavaliada Warszawa

DressageLife,  stoiska rozkładały się wczoraj i od dziś już działają normalnie, te wszystkie na pierwszym piętrze, a fakt faktem całkiem sporo tego przyjechało 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
13 marca 2014 10:44
no własnie znajoma napisała, że sporo tego już się rozłożyło 🙂
Visenna, gratulacje dla Twojego zawodnika 😅

Denerwują mnie wolontariuszki, po każdym przejeździe wychodzi (wychodzi, nie biegają) ich 14-17 na parkur, przekopują nogami niewidoczne odciski kopyt i zawodnicy wjeżdżający na parkur, albo rozpoczynający start po dzwonku, muszą je omijać. A tak naprawdę wystarczyłoby, według mnie, gdyby kilka podeszło do leżących na ziemi dragów (jeżeli spadły), jedna do kupy i jedna z grabiami do miejsca, które faktycznie zostało rozkopane...
Jak Nawojka jechała ostatnie koło rundy, to wolontariuszka idąca z drągiem jej zastawiła drogę i musiała ostro hamować, a przecież następny konkurs zaczyna się za godzinę, jest czas na ustawienie wszystkiego.

Nie chcę, żeby wyszło, że tylko narzekam. Rozkłada się bardzo dużo stoisk, chyba sporo więcej niż w tamtym roku. Poza tym fajnie się ogląda konkursy w czwartek rano, kiedy jest tak mało ludzi 😉

A jakby ktoś chciał, to widziałam gościa, który miał o jeden bilet za dużo i zostawił go przy kasach na parapecie, żeby ktoś skorzystał 😀
Czy parking przy torwarze jest płatny? Komunikacja komunikacją, ale jak nie zdążę na ostatni autobus, to będzie śmiesznie 😁
Czy to prawda, że bilety są już rozsprzedane?
A fajne stoiska są czy standardowo np.equishop (nie to żeby nie był fajny,interesuje mnie czy jest coś oryginalnego 🙂 )
[quote author=Mąka link=topic=90415.msg2038139#msg2038139 date=1394709549]
Czy parking przy torwarze jest płatny? Komunikacja komunikacją, ale jak nie zdążę na ostatni autobus, to będzie śmiesznie 😁
[/quote]
Ten przy hali nigdy nie był dostępny dla widzów. Wkoło jest strefa parkowania i parking stadionu Legii (płatny, ale nie wiem czy zostanie udostępniony ?).
armara dzięki  :kwiatek:
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 marca 2014 12:46
a jak z miejscami jest? Czy rzeczywiście numerowane i trzeba siadać na numerowanym?
A jak z bilecikami? Wyrobie sie dopiero w niedziele zeby pojechac to prawie po prakach ale zawsze cos 🙂
Sa problemy z dostaniem sie w srodku dnia?

abre   tulibudibu
13 marca 2014 13:08
Według strony Cavaliady można parkować pod Legią, upewnię się dzisiaj.

ElaPe, zasadniczo tak. Możesz sobie usiąść na cudzym ale gdy ta osoba się pojawi wypadałoby się przemieścić.

Glon, z dostaniem się nie ma problemów ale trudno zgadnąć czy w niedzielę dasz radę kupić bilet (jeśli oczywiście nie masz).

Glon, z dostaniem się nie ma problemów ale trudno zgadnąć czy w niedzielę dasz radę kupić bilet (jeśli oczywiście nie masz).


Wlasnie nie mam...
Wiec raczej odpuszcze sobie czlapanie sie w tych niedzielnych korkach i jazde tyle km jak nie mam pewnosc :/
vissenna   Turecki niewolnik
13 marca 2014 16:51
fin dziękuję.  :kwiatek: Chłopaki się spisali 🙂

To kto się na tą pizzę dziś piszę? :> Jakby co - 667 148 151 Chętnie byum sobie po polsku pogadała dziś, bo jutro może byc problem, bo konkursy do późna...
Własnie ide rozejrzeć się po stoiskach 🙂  👀 Wysoka blondyna w szarej kurtce Boeckmann  to ja 🙂
My już po wyprawie na Torwar. Parkowanie: podziemny Legii - 25 PLN za dzień, na parkingach 3/3,20/3,60/4/3 za kolejne godziny. Stoisk sporo, ale...
Wróciłam z bacikiem 130 - bo ciężko kupować by net. Ogląda się super. Przejazd Gowin bardzo dobry. Żarcie/picie warto mieć z sobą.
visenna to trzeba było ze mną łazić to byśmy się po pl nagadały😀 ja zdycham, nóg nie czuję, wg endomondo zrobiłam dziś 26km po torwarze 😁
kupiłam giga wiadro cukierków dla konia-obłęd, kilkanaście smaków
Urbane Mściwek bomba
niektórzy zawodnicy to takie buce, że szok a z niektórymi można konie kraść, "Bielecki" po prostu mega, uwielbiam Go🙂
hej czy normalnie da radę jeszcze kupić w empiku lub kasach  na torwarze bilety na sobotę?
Znajoma wczoraj wieczorem kupowała bilety w emipku na niedzielę 🙂
Pooh dzięki pocieszyłaś mnie że zdążę  :kwiatek: a czy wie ktoś jak sytuacja biletowa wyglądała dziś?
CIACH!
Proszę przeczytac punkt 2 Regulaminu
carmelka   Extremly photogenic... potato
13 marca 2014 20:47
vissenna tak właściwie to z kim Ty przyjechałaś? :P
[quote author=Karla🙂 link=topic=90415.msg2038576#msg2038576 date=1394737403]
kupiłam giga wiadro cukierków dla konia-obłęd, kilkanaście smaków
[/quote]

27 smaków było, a po rozmowie z panią sprzedawczynią okazało się, że na stronie internetowej mają 40 smaków  🙂
Potęga na TVP Sport jakby ktoś przegapił na ŚK  😉
Pingwiny oglądam i zastanawiam się kto to komentuje... nie podoba mi się 🤔
carmelka   Extremly photogenic... potato
13 marca 2014 21:26
Karla🙂 ja nie oglądałam, ale wiem, że Ryczywolski miał komentować
ElaPe niby sa miejsca ale ja na przykład nie mam pojęcia jakie miałam. Każdy siada gdzie popadnie i raczej nie pilnuje miejsc za bardzo. Jakies pojedyncze przypadki sie zdarzają, ktore koniecznie chcą usiąść tam gdzie maja przypisane. Rok temu było podobnie.

Ja wyszłam z nowymi bryczesami euro star 😉
dwóch komentuje, jeden drugiemu dogryza, do tego dziwne "niby zabawne" teksty o zawodniczkach. Jakoś nie przypada mi to do gustu, z resztą komentarz skoków z wada wymowy także. Wolałam M.Szewczyka.
Jednym z komentujących był Marcin Woldański, a drugi to chyba właśnie Ryczywolski.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
13 marca 2014 22:19
Drugi to na pewno Jacek Ryczywolski
vissenna   Turecki niewolnik
13 marca 2014 22:20
carmelka ja cały czas luzakuje tej samej osobie - Martin Neergaard 🙂
Szkoda, że się dziś nie zgadałyśmy, bo jutro do nocy w stajni siedzę  🤔 No chyba, że po południu coś między konkursami zmajstrujemy 🙂
Ale fajnie, że te kilka osób z forum chociaż się przywitało, ja przez chwilę lostak widziałam, ale z kimś rozmawiała, więc nie miałam odwagi podejść  😡
Komentatorstwo ujeżdżenia było po prostu przykre do słuchania,tyle w temacie.Kłus wyciągnięty kiedy zawodniczka jechała zebranym,parę innych kwiatków...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się